1 likes
Odkopuję temacik, bo na listę wpisać mogę, wreszcie, lwicę. :)
1 likes
Nie powiedziałbym, że bardzo dobrze się znamy, ale widziałem go dwa czy trzy razy. :)
Ja chyba muszę listę zaktualizować.
Amparo, Anitek, Denis333, Ewelina92, Jamajka, Julitka, Mati25, Monia01, Papierek, Pajper, Rylotek111, Talpa175, Żywek.
Jeśli komuś pomyliłam cyferki przy nicku to przepraszam.
A i jeszcze Paulinux chyba.
Amparo, Anitek, Denis333, Ewelina92, Jamajka, Julitka, Mati25, Monia01, Papierek, Pajper, Rylotek111, Talpa175, Żywek.
Jeśli komuś pomyliłam cyferki przy nicku to przepraszam.
A i jeszcze Paulinux chyba.
też dołączam Anitek oraz Eugeniusza Pompiusza, którzy wskoczyli tu po poprzednim zestawieniu.
Ja dołączam Amparo, a nie wiem, czy z Elanor się zetknęłam, ale jeśli, to w przelocie jakoś. Zawsze to coś :)
Co raz bardziej zaczynacie tworzyć prawdziwą społeczność. Poprzez fakt, że poznajecie się ruwnież w realu wasze więzi będą silniejsze.
To chyba nie do końca tak. Wszystkie osoby, które np. ja wymieniłem, znałem już wcześniej, głównie z teamtalka. To tam się chyba społecznościowo dzieje naj więcej. Po prostu dołączyli tu, to uwzględniłem, część poznałem jeszcze na klango. Po zlocie to dopiero będzie integracja. :)
Do grona osób, które spotkałam osobiście dołączam użytkowniczkę Krzycha, o której koncie na Eltenie dowiedziałam się nie dawno.
Do znanych przeze mnie użytkowniczek dołącza lwica.
@Paulinux
Siedziałyśmy raz całkiem niedaleko siebie i chyba nawet jakieś słowo wymieniłyśmy. xd
Gdzie to było, to już powiem na priv, jak coś.
Aaaaaa, no i jeszcze Kasiatarzyna, bardzo w przelocie i w ogóle chyba przed pojawieniem się jej na Eltenie, ale jednak się liczy.
Siedziałyśmy raz całkiem niedaleko siebie i chyba nawet jakieś słowo wymieniłyśmy. xd
Gdzie to było, to już powiem na priv, jak coś.
Aaaaaa, no i jeszcze Kasiatarzyna, bardzo w przelocie i w ogóle chyba przed pojawieniem się jej na Eltenie, ale jednak się liczy.