łysy a z kąd sie znamy?
1 likes
A moja lista niestety jest bardzo krótka. Agnieszki nie kojarzę, ambulocet, Magdar1999 Pajper, Iwonka Kaniecka, Moozgisz, i to chyba tyle.
Hm, osobiście i na żywo to spotkałam chyba tylko Iwonkę Kaniecką, nick iwkan.
Może ktoś ma nick, przez który jest nierozpoznawalny przeze mnie, a mnie zna, to niech się ujawni.
Może ktoś ma nick, przez który jest nierozpoznawalny przeze mnie, a mnie zna, to niech się ujawni.
1 likes
Nawzajem. Żeby nie zdradzać zbyt wielu szczegółów, tory naszego życia wreszcie się przecięły. :p
I znowu mnie pominęła :D
--Cytat (Zuzler):
No cóż, wreszcie Eugeniusz Pompiusz na żywo. No i Marchewaux. A Syntezatora kojarzę, kojarzę, pamiętam. Człowiek, który ku mojemu niebotycznemu zdziwieniu przyznał, że jego zdaniem "Sklepy cynamonowe" to super książka.
--Koniec cytatu
--Cytat (Zuzler):
No cóż, wreszcie Eugeniusz Pompiusz na żywo. No i Marchewaux. A Syntezatora kojarzę, kojarzę, pamiętam. Człowiek, który ku mojemu niebotycznemu zdziwieniu przyznał, że jego zdaniem "Sklepy cynamonowe" to super książka.
--Koniec cytatu
Edited
Ok no to jak chodzi o mnie to osobiście udało mi się spotkać z:
Zuzler, Eugenuszem pompiuszem, Tomeckim, Piciokiem, Marchewaux, skrzypenką, Midzim, Kamertonem, Denisem, Armandem, Sieciowcem, Jaclawusem, Czekoladką, Julianne, Piciokiem, Senkiem1991, Sicilianem, Atiną o ile to ta sama o której myślę, dalej: Kazek5P, Lirin, Lukaszenka, Marcysia, martini331, Monika Zarczók, Piotr Badziąg i to chyba wszyscy, których udało mi się spotkać na żywca, a z niektórymi się imprezuje co jakiś czas :P. Do spotkanych przy okazji edycji mojego wpisu dopisuję kolegę Pawlinka i koleżankę Paulinux, bo zapomniałem :P
Zuzler, Eugenuszem pompiuszem, Tomeckim, Piciokiem, Marchewaux, skrzypenką, Midzim, Kamertonem, Denisem, Armandem, Sieciowcem, Jaclawusem, Czekoladką, Julianne, Piciokiem, Senkiem1991, Sicilianem, Atiną o ile to ta sama o której myślę, dalej: Kazek5P, Lirin, Lukaszenka, Marcysia, martini331, Monika Zarczók, Piotr Badziąg i to chyba wszyscy, których udało mi się spotkać na żywca, a z niektórymi się imprezuje co jakiś czas :P. Do spotkanych przy okazji edycji mojego wpisu dopisuję kolegę Pawlinka i koleżankę Paulinux, bo zapomniałem :P
Spox, odrobisz w polu :D
--Cytat (Zuzler):
Krisu, nie wymieniłam Cię? :O A w sierpniu tego nie zrobiłam?
--Koniec cytatu
--Cytat (Zuzler):
Krisu, nie wymieniłam Cię? :O A w sierpniu tego nie zrobiłam?
--Koniec cytatu
Witam,
Jakoś wcześniej ten wątek do mnie nie trafił, ale mniejsza. Widziałem w realu: Pajpera, Wojtasa i Paulinux :D, moja lista więc jest baaardzo mała. Bo ja na końcu świata mieszkam.
Jakoś wcześniej ten wątek do mnie nie trafił, ale mniejsza. Widziałem w realu: Pajpera, Wojtasa i Paulinux :D, moja lista więc jest baaardzo mała. Bo ja na końcu świata mieszkam.
Oj, nie narzekaj Panie, nie narzekaj :) Ja też niemalże pogranicznik. A może by tak ci z centrum, czy z inszych rejonów pofatygowali się tu do nas. Bliżej mam do morza, niż do Warszawki, czy innego Krakowa :D
--Cytat (DJGraco):
Witam,
Jakoś wcześniej ten wątek do mnie nie trafił, ale mniejsza. Widziałem w realu: Pajpera, Wojtasa i Paulinux :D, moja lista więc jest baaardzo mała. Bo ja na końcu świata mieszkam.
--Koniec cytatu
--Cytat (DJGraco):
Witam,
Jakoś wcześniej ten wątek do mnie nie trafił, ale mniejsza. Widziałem w realu: Pajpera, Wojtasa i Paulinux :D, moja lista więc jest baaardzo mała. Bo ja na końcu świata mieszkam.
--Koniec cytatu
Ja się mogę pochwalić znajomością sanklipa, patesa, loli, agatykantyleny25, balteama, papierka, muchy, julitki (ale tylko przez eltena), longszota, puszkina, żywka, zuzy, i chyba to tyle. Przypomniał mi się jeszcze lukaszenka. A i jeszcze klaudiusz wypych.
Jeszcze na żywo znam jamajkę i klaudię27.
Jeszcze na żywo znam jamajkę i klaudię27.