Ja też na to czekam, ale chyba się nigdy nie doczekam, mamy już prawie drugą połowę października, a nawigacji po ekranie jak nie było, tak nie ma.
Miało być wszystko zrobione w lipcu, a tu nic. Cieszę się jednak, że autor zaimplementował obsługę silnika gecko, czyli TB i FF.
To i tak dobrze, że już są emoi czytane i że działa to dobrze w Thunderbirdzie, jeśli chodzi o mejle, ale i tak jeszcze jest dużo do zrobienia, nie wspominając już o całkowitym spolszczeniu samej stronki internetowej, całego instalatora i żeby już synteza polska przy instalacji się włączała i żeby wszystkie apki typu zdcloud też po polsku były. No i też żeby zdsr zyskał wielojęzyczność już natywnie, a nie, że natywnie jest tylko chinski, angielski i polski.
Co przez to rozumiesz mówiąc natywnie? Czy instalator nie dostosowuje języka zgodnie z ustawieniami regionalnymi Windows?
1 likes
Oczywiście że nie dostosowywuje. Wybieraj pan ręcznie.
No właśnie tak jak mówi Zwolimirek to język po pierwsze powinien sam się ustawić zgodnie z językiem systemu, sama instalacja powinna być po polsku oczywiście z polską syntezą - czy to Pauliną, albo ewentualnie espeak/ vocalizer (tak jak w Jawsie), no i w ustawieniach zdsr powinno być więcej języków do wyboru, a gdy już się wybierze dany język to powinno być wszystko w tym języku - a więc autoryzacja, okno powitalne, podręcznik itd. Także mam licencję ważną do końca lutego przyszłego roku, oby poprawki do tego czasu się zdążyły pojawić, bo program się zapowiada fajnie, ale jeszcze przeżywa okres wieku dziecięcego, choć chyba już trochę latek on ma.
Czy jest na Telegram, albo gdzieś, polska grupa poświęcona ZDSR?
2 likes
Polskiej grupy nie ma, jest angielska.
Ok. Dzięki za odpowiedź. To zauważyłem.
Zapisałem się nawet, ale nie chce mi się analizować ang., stąd zapytałem. :)
Zapisałem się nawet, ale nie chce mi się analizować ang., stąd zapytałem. :)
Witam przy uruchamianiu programu mówi mi coś po hinsku po czym program się automatycznie zamyka. Co to może być?
Czy wsparcie dla syntalka jest już dostępne?
A ja jeśli bym mógł poprosić czy tu na forum, czy w wiadomości prywatnej tą wtyczkę do tłumaczenia w zdsr - tą dl.pl to bym był wdzięczny, pozdrawiam.
Musisz mu to w ustawieniach przestawić odczyytuj liczby jako numery, ale nie pamiętam gdzie ta opcja była.
Ustawienia ZDSR (S)...
Czytanie Poziom 0
Odczytuj liczby jako pojedyncze cyfry Pole wyboru Nie zaznaczone
Czytanie Poziom 0
Odczytuj liczby jako pojedyncze cyfry Pole wyboru Nie zaznaczone
Co tam nowego w ZDSR tak w ogóle?
1 likes
w zasadzie jako beta testerowi wolno mi powiedzieć ponieważ i tak changelog wylądował w programie, ci co używają napewno na niego trafili.
A więc.
Dostaniemy konwerter pdf, który przekonwertuje nam plik pdf na obraz bądź text.
Jeśli pdf jest obrazem możemy użyć wbudowanego ocra, który bazuje na lubianym i znanym silniku od abbyy,
Ponad to pojawi się funkcja kanałów głosowych, to znaczy że będzie można mieć różne ustawienia głosowe dla odczytu schowka, monitorów, powiadomień.
Nietylko możemy ustawiać dowolny syntezator, ale tempo głośność czy wysokość syntezy, jak również osobną kartę dźwiękową, co przyda się tym co streamują syntezę i nie chcą żeby powiadomienia systemowe szły na stream.
Funkcja bardzo fajna i jeszcze to nie jest koniec jej możliwości.
Ostatnia fajna funkcja jest jeszcze baaardzo raczkująca, a jest to czytanie napisów za pomocą ocra w czasie rzeczywistym czy to w grach czy w filmach, które mają napisy niekoniecznie w pliku a są zaszyte w filmie .
To tyle ode mnie z takich nowości ważnych.
A więc.
Dostaniemy konwerter pdf, który przekonwertuje nam plik pdf na obraz bądź text.
Jeśli pdf jest obrazem możemy użyć wbudowanego ocra, który bazuje na lubianym i znanym silniku od abbyy,
Ponad to pojawi się funkcja kanałów głosowych, to znaczy że będzie można mieć różne ustawienia głosowe dla odczytu schowka, monitorów, powiadomień.
Nietylko możemy ustawiać dowolny syntezator, ale tempo głośność czy wysokość syntezy, jak również osobną kartę dźwiękową, co przyda się tym co streamują syntezę i nie chcą żeby powiadomienia systemowe szły na stream.
Funkcja bardzo fajna i jeszcze to nie jest koniec jej możliwości.
Ostatnia fajna funkcja jest jeszcze baaardzo raczkująca, a jest to czytanie napisów za pomocą ocra w czasie rzeczywistym czy to w grach czy w filmach, które mają napisy niekoniecznie w pliku a są zaszyte w filmie .
To tyle ode mnie z takich nowości ważnych.