Forum

The road to rage

Gry audio (dyskusja ogólna)

Previous 9 / 13 Next

Adasadula

#161 ·

prosz
pobicie.pl
Porty defaultowe, 6789

Adasadula

#162 ·

Edited
Czkolwiek nikt chyba niegrał na dluzej od dawien...

daszekmdn

#163 ·

Chciał by kto pograć dzisiaj np? Jakoś mi się melancholia włączyła i tęsknota za starymi czasami ;).
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Adasadula

#164 ·

Ja bym może i pograł ale na normalnej mapie, 5a, i jak tam jest z graniem na mapie? Kiedyś jak kolwiek grałem ale mało pamiętam, musiał bym się podćwiczyć

daszekmdn

#165 ·

A co znaczy 5a. Normalna mapka to była np clocktower
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Adasadula

#166 ·

sory, poprostu a miało być,

lalar123

#167 ·

pobicie.pl 6789
Connection error.
Cholerne wstrętne sample w suno!

Adasadula

#168 ·

Edited
już nima xd, mogę postawić ale tak czy tak nikt nie gra a mój debian coś ostatnio nie lubi wine

Adasadula

#169 ·

Dobra, nawet stoi, ciekawe do kiedy xd, może skrobnę coś do podnoszenia jak padnie, ale działa, pobicie.pl 6789

lalar123

#170 ·

wejdę na chwilę ja chcę czasami pograć ale wiadomo jak to jest żandarmerja z bąkowca.
Cholerne wstrętne sample w suno!

daszekmdn

#171 ·

Edited
To nie jest, że Debian nie lubi Wine, tylko serwer RTR nie lubi być włączony długo i sam po czasie się wywala na mordę. Zrób se zadanie w cronie by go rebootnął raz na 24 h i będzie stabilnie. Ja tak miałem lata temu jak go hostowałem w domu na Windowsie. Teraz zatoczyliśmy koło, ale w sumie już nie hostuję, bo zbyt kiepskie łącze jak by przyszło 10 osób i się chciało tłuc jak czasem na upcu nie wyrabiał to co dopiero teraz na radiówce, ale tak to tragedii niema.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Adasadula

#172 ·

Wim, poprostu generalnie ostatnio ten server nie chciał działać, ale już wiem o co chodziło bo przez własną głupotę nie wypuściłem portów xd. Tak wiem że ten trtrowy server jest mało stabilny, przecie jak stał na windowsie to się rebootował co jakiś czas

-- (daszekmdn):
To nie jest, że Debian nie lubi Wine, tylko serwer RTR nie lubi być włączony długo i sam po czasie się wywala na mordę. Zrób se zadanie w cronie by go rebootnął raz na 24 h i będzie stabilnie. Ja tak miałem lata temu jak go hostowałem w domu na Windowsie. Teraz zatoczyliśmy koło, ale w sumie już nie hostuję, bo zbyt kiepskie łącze jak by przyszło 10 osób i się chciało tłuc jak czasem na upcu nie wyrabiał to co dopiero teraz na radiówce, ale tak to tragedii niema.

--

LordKiller

#173 ·

To jak teraz?
Chciałbym zagrać w RTR i jak to z portami i serwerami?
Podajcie wszystkie dane jak dołączyć, bo się zgubiłem już.

Adasadula

#174 ·

Wpis 169, jest dość zrozumiały jak myślę.

daszekmdn

#176 ·

O której wjechać wam na chatę xD chciałbym zrobić mordobicie tylko czekam na kogo aktywnego by nie wisieć na srv jak debil :D
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Adasadula

#177 ·

Edited
Jak byś chciał ja mogę xd, nawet na jakiejś konfie prywatnej jak by jeszcze ktoś chciał tylko zapomniałem jak się gra więc kazdy mnie zabije :P

-- (daszekmdn):
O której wjechać wam na chatę xD chciałbym zrobić mordobicie tylko czekam na kogo aktywnego by nie wisieć na srv jak debil :D

--

LordKiller

#178 ·

No ja też bym chętnie się pobił.

daszekmdn

#179 ·

To dawajcie o 11. BTW czemu to jest last man standing? Przy takiej znikomej liczbie graczy nie ma to sensu.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

LordKiller

#180 ·

Dobra, o 11 będę.
Nie wiem, dziwne czemu tak jest, ale ok.
Powinna być normalna gra a nie Last man standing ale ok.
Previous 9 / 13 Next