Wim, poprostu generalnie ostatnio ten server nie chciał działać, ale już wiem o co chodziło bo przez własną głupotę nie wypuściłem portów xd. Tak wiem że ten trtrowy server jest mało stabilny, przecie jak stał na windowsie to się rebootował co jakiś czas
-- (daszekmdn):
To nie jest, że Debian nie lubi Wine, tylko serwer RTR nie lubi być włączony długo i sam po czasie się wywala na mordę. Zrób se zadanie w cronie by go rebootnął raz na 24 h i będzie stabilnie. Ja tak miałem lata temu jak go hostowałem w domu na Windowsie. Teraz zatoczyliśmy koło, ale w sumie już nie hostuję, bo zbyt kiepskie łącze jak by przyszło 10 osób i się chciało tłuc jak czasem na upcu nie wyrabiał to co dopiero teraz na radiówce, ale tak to tragedii niema.
--