Wiem, moje niedopatrzenie. Ale łee xd, ja o 11 nie bede mógł bo będę miał the road on the tandem więc... Ja bardziej wieczorem, a ten tryb za chwilę przełączę. Edit, a może coś mi się uda ogarnąć? O 11 zproboję.
-- (daszekmdn):
To dawajcie o 11. BTW czemu to jest last man standing? Przy takiej znikomej liczbie graczy nie ma to sensu.
--