Forum

The road to rage

Gry audio (dyskusja ogólna)

Previous 10 / 13 Next

Adasadula

#181 ·

Edited
Wiem, moje niedopatrzenie. Ale łee xd, ja o 11 nie bede mógł bo będę miał the road on the tandem więc... Ja bardziej wieczorem, a ten tryb za chwilę przełączę. Edit, a może coś mi się uda ogarnąć? O 11 zproboję.

-- (daszekmdn):
To dawajcie o 11. BTW czemu to jest last man standing? Przy takiej znikomej liczbie graczy nie ma to sensu.

--

LordKiller

#182 ·

OOOO uwielbiam tandemy.
Jejjjjj!
To jest świetne.
Ja nie raz tak goniłem że wyprzedzałem całą grupę i musiałem czekać.hahaha.

Adasadula

#184 ·

No nestety :(, może wieczorem jak ktoś będzie chciał

LordKiller

#185 ·

Dobra. Wchodzę.
Sorry za spóźnienie zagapiłem się.

daszekmdn

#186 ·

Edited
Sorry ja tez bd pozniej teraz nie mg
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Adasadula

#187 ·

Ej, to jak ktoś będzie chciał to pisać :D, tera jestem

LordKiller

#188 ·

Edited
oooo ja też mogę.
Jesteś jeszcze tam?

LordKiller

#190 ·

dobra.
To ja wyłączam real world i też wchodzę już.

daszekmdn

#191 ·

I jak tam? Już pograne czy jeszcze nie?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

LordKiller

#192 ·

Graliśmy wcześniej trochę i padłem 2 razy a jak na złość na końcu gdy już sam byłem dostałem m60 shodgun i cośtam.

Adasadula

#193 ·

Padłeś 3 razy i problem jest taki że ty prawie ani razu mnie nie trafiłeś, bo chyba nie strzelasz w moim kierunku, mimo tego zagrał bym jeszcze raz

LordKiller

#194 ·

Ja też.
Znaczy mi piszczało że pip pip, pip Adasadula i wtedy strzelałem, ale nie wiem.
Chętnie zagram jeszcze raz.

Adasadula

#195 ·

A z ciekawości jak chodzisz, wsadem czy strzałkami, tzn obraczasz się lewo prawo i chodzisz góra ewentualnie dół?

LordKiller

#196 ·

Ja robię tak.
Przód: Strzałka w górę.
Tył: Dół.
Obróc lewo: Strzałka w lewo.
Obród w prawo.
Obród o 90 stopni: q, e.
Side step w lewo: a.
Side step w prawo: d.

Adasadula

#197 ·

Ta, ale chyba u ciebie problem polega na tym że ustawiasz się pod jednym kontem i czekasz, nwm czy się czasem rozglądasz czy ktoś nie podchodzi pod innym kontem, oczywiście jak ktoś ma jakieś inne wskazówki to prosz, ja tak przynajmniej gram

LordKiller

#198 ·

No staram się zauważyć gdzie jest przeciwnik i jakoś trafić.

daszekmdn

#199 ·

Tu się nie można zastanawiać, trza lotać, obracać się i tłuc. Dobra, wbijam. Ja Wam pokażę, jak się w to gra xD.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

LordKiller

#200 ·

dobra to ja też już wbijam.
No pokaż pokaż, boś ty mistrzem tej gry.xd
Previous 10 / 13 Next