Forum

The road to rage

Gry audio (dyskusja ogólna)

Previous 11 / 13 Next

LordKiller

#201 ·

@dashekmdn Twój nick przypomina mi jakiegoś takiego mecha np.
Napierdalacz 3000.
9 many
9:9
Prowokacja, magnetyzm i agonia, gdy przeciwnik zagra stronnika lub stronnik zaatakuje tę kartę, ta karta unika obrażeń i zapierdala go.
Agonia: Zapierdol wszystkich wrogich stronników.

LordKiller

#203 ·

Jak coś, to to była nawiązanie do gry hearthstone, (jakby ktoś niewiedział.)

daszekmdn

#204 ·

Piękne.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

LordKiller

#205 ·

Gdyby dało się tworzyć własne karty i bym ci taką stworzyć to grałbyś?

daszekmdn

#207 ·

Ja tak średnio w HS-a ogólnie xD
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

LordKiller

#208 ·

Ja grałem dużo, ale ten komputer zasrany mi laguje i tak się gra laguje, że masakra i poprostu bardzo bym chciał, ale nie mogę.

Adasadula

#209 ·

Aale offtop :D. Poza tym po wczorajszym wperrrdolu myślę że jeszcze musiał bym się podćwiczyć, mimo tego wolał bym grać na starej V, tylko że już nima chyba bezpiecznego miejsca z którego można by to zaciągnąć razem z starym serwerem.

Adasadula

#211 ·

Dachu jest na nas zbyt mocny xd, jak chcesz to możemy się tera ponapieprzać :P

-- (LordKiller):
Ja też muszę podćwiczyć.

--

LordKiller

#212 ·

no to prawda.
Dobra zamykam real worlda bo i tak muszę czekać 1 dzień żeby mi bronie kupili moje żebym mógł kupić tą sa miliard kasy. Więc dobra, zaraz wchodzę tam.

Zuza

#213 ·

@Lord, w Hs to ja mogę xd
Boże, błogosław obsługę
klienta.

daszekmdn

#214 ·

Edited
Adula, daj mi pół godziny. Odgracę szafkę. Nie wszystko stracone myślę. Przypomniałęm sobie coś. Dolar dolarem a życie życiem i backup backupem.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Adasadula

#215 ·

Ej, ja może taki pomysł wysunę, bo z takim umawianiem się na granie jest dużo bordelu, może poprostu jakąś grupę wiadomościową by ogarnąć?

daszekmdn

#216 ·

Shit, nie mam jednak tego, też już tu była wersja ultimate.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Adasadula

#217 ·

Wiem :(, kiedyś komuś to wystawiałeś ale chyba bez serwera, a chyba na tym by nie działało, na ag nima, chociaz jestem na 90%pewien że kiedyś to jeszcze gdzieś widziałem, jeszcze kiedyś była ta leprza wersja masona, ją bym tesz przygarnął

-- (daszekmdn):
Shit, nie mam jednak tego, też już tu była wersja ultimate.

--

daszekmdn

#219 ·

Edited
Generalnie tragedia z tym dyskiem do teraz kurrwa nie mogę odżałować. :/ raz człowiek pobrałcośod kogoś na szybko, bo się śpieszył i wszystko poszło. Dysk też, ale odzyskałem, ino wszystke exe wyleciały od strzała bo nie ufałem.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Adasadula

#220 ·

will not work with current multiplayer servers.
Previous 11 / 13 Next