@dashekmdn Twój nick przypomina mi jakiegoś takiego mecha np. Napierdalacz 3000. 9 many 9:9 Prowokacja, magnetyzm i agonia, gdy przeciwnik zagra stronnika lub stronnik zaatakuje tę kartę, ta karta unika obrażeń i zapierdala go. Agonia: Zapierdol wszystkich wrogich stronników.
Aale offtop :D. Poza tym po wczorajszym wperrrdolu myślę że jeszcze musiał bym się podćwiczyć, mimo tego wolał bym grać na starej V, tylko że już nima chyba bezpiecznego miejsca z którego można by to zaciągnąć razem z starym serwerem.
no to prawda. Dobra zamykam real worlda bo i tak muszę czekać 1 dzień żeby mi bronie kupili moje żebym mógł kupić tą sa miliard kasy. Więc dobra, zaraz wchodzę tam.
Wiem :(, kiedyś komuś to wystawiałeś ale chyba bez serwera, a chyba na tym by nie działało, na ag nima, chociaz jestem na 90%pewien że kiedyś to jeszcze gdzieś widziałem, jeszcze kiedyś była ta leprza wersja masona, ją bym tesz przygarnął
-- (daszekmdn): Shit, nie mam jednak tego, też już tu była wersja ultimate.
Generalnie tragedia z tym dyskiem do teraz kurrwa nie mogę odżałować. :/ raz człowiek pobrałcośod kogoś na szybko, bo się śpieszył i wszystko poszło. Dysk też, ale odzyskałem, ino wszystke exe wyleciały od strzała bo nie ufałem.