Mogę srv chostować jak chcecie, bo poprzednii już nie działa, ale moge zreaktywować.
Narazie musi przybyć chętnych na grę. Dlatego liczę na chętnych którzy dołączą do grupy trtr na skype.
Wówczas będzie można się umawiać na gierki między graczami. Co do serwera o którym piszesz chodzi ci
o pixel? Bo jeśli tak to pixel był słaby zwieszał się i wywalało z niego często. Ogólnie niestabilny
serwer bardzo. Chyba że myślisz o czymś innym.
Wówczas będzie można się umawiać na gierki między graczami. Co do serwera o którym piszesz chodzi ci
o pixel? Bo jeśli tak to pixel był słaby zwieszał się i wywalało z niego często. Ogólnie niestabilny
serwer bardzo. Chyba że myślisz o czymś innym.
Pixel był słaby i sie zwieszał na początku, od połowy sierpnia do końca września działał stabilnie. Teraz
się posypał bo mi laptop się sypie, ale ogarnąć mogę go lub postawić gdzieś na stabilniejszym.
się posypał bo mi laptop się sypie, ale ogarnąć mogę go lub postawić gdzieś na stabilniejszym.
Czy w nowej wersji da sie ćwiczyć na botach? Jeśli nie, czy ktoś ma starszą wersję w której można?
no, nie da się ćwiczyć na botach, my z papierem teraz graliśmy, ale jednak serwer zamula lekko, nuno ładny serw stworzył.
Ja wam mogę postawić jak coś, chhyba nawet jest mogę info poszukać, poziomu z botami nie ma, mam wersję, moge dać
Edited
Zapomniałem, ale mam nawet na FTP, bo kiedyś komuś wrzucałem:
http://tdprograms.ovh/randomfiles/Old-rtr.exe
http://tdprograms.ovh/randomfiles/Old-rtr.exe
Jak odpala to wyskakuje mi komunikat o kątroli użytkownika i nie da się tego odpalić. Co powinienem zrobić?
to w panelu sterowania wpiszz w polu wyszukiwania kontrola użytkownika, albo gdzie ś w panelu jest to, i wyłącz to.
jak ktoś z pamięci wie gdzie to dokładnie a nie znajdziesz tego, to pisz.
jak ktoś z pamięci wie gdzie to dokładnie a nie znajdziesz tego, to pisz.