Forum

The road to rage

Gry audio (dyskusja ogólna)

Previous 3 / 13 Next

daszekmdn

#41 ·

Mogę srv chostować jak chcecie, bo poprzednii już nie działa, ale moge zreaktywować.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

blejd

#42 ·

Narazie musi przybyć chętnych na grę. Dlatego liczę na chętnych którzy dołączą do grupy trtr na skype.
Wówczas będzie można się umawiać na gierki między graczami. Co do serwera o którym piszesz chodzi ci
o pixel? Bo jeśli tak to pixel był słaby zwieszał się i wywalało z niego często. Ogólnie niestabilny
serwer bardzo. Chyba że myślisz o czymś innym.

daszekmdn

#43 ·

Pixel był słaby i sie zwieszał na początku, od połowy sierpnia do końca września działał stabilnie. Teraz
się posypał bo mi laptop się sypie, ale ogarnąć mogę go lub postawić gdzieś na stabilniejszym.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

blejd

#44 ·

Jeśli zbierzemy kilka osób chętnych na grę to stawianie serwera ma sens.

daszekmdn

#45 ·

To już nie w mojej kwestji :D
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

kacper

#46 ·

ja byłbym chętny

kacper

#47 ·

Czy w nowej wersji da sie ćwiczyć na botach? Jeśli nie, czy ktoś ma starszą wersję w której można?

balteam

#48 ·

no, nie da się ćwiczyć na botach, my z papierem teraz graliśmy, ale jednak serwer zamula lekko, nuno ładny serw stworzył.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

daszekmdn

#49 ·

Ja wam mogę postawić jak coś, chhyba nawet jest mogę info poszukać, poziomu z botami nie ma, mam wersję, moge dać
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

kacper

#50 ·

daszek, możesz dać wersję w której mogę grać na boty, tak? to ja chcę.

daszekmdn

#51 ·

Jutro podrzucę.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

kacper

#52 ·

dobra, zgóry dzięki

kacper

#53 ·

Podrzuciłeś to, daszku? W plikach nie widzę.

kacper

#55 ·

Dzięki daszek

kacper

#56 ·

Jak odpala to wyskakuje mi komunikat o kątroli użytkownika i nie da się tego odpalić. Co powinienem zrobić?

daszekmdn

#57 ·

Zezwolić? :O
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

kacper

#58 ·

/ale jak, tam tylko mówi kątrola użytkownika i strzałki ani tabulator nie działaj
ą

balteam

#59 ·

to w panelu sterowania wpiszz w polu wyszukiwania kontrola użytkownika, albo gdzie ś w panelu jest to, i wyłącz to.
jak ktoś z pamięci wie gdzie to dokładnie a nie znajdziesz tego, to pisz.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

pates

#60 ·

to jest w msconfigu
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.
Previous 3 / 13 Next