hm nie mam jak ci dać, dropboxa nie posiadam, możesz pobracć gre ze strony dragonapps.org teraz tam masz wszystkie mapy, tylko tyle, że gra waży 700 mb
Wszystko jest w grze a srv dalej w exe, jakoś jak chciałem żebyś postawił to miałeś z tym problem i nie chciałeś a nagle jak ja się za to chcę zabrać się obudziłeś.
Nie miałem dostępu do serwera przez ubiegły tydzień a wczoraj byłem zbyt zmęczony po powrocie żeby postawić ale już stoi! Jeśli będziecie chcieli żebym zmienił typ serwera czy mapę pisać na eltenie jak jestem zalogowany albo GG: 58154149. Dane serwera: pixel.no-ip.pl port 7000. To miłego grania i wielu killów :D
Jeśli chodzi o moje doświadczenia z RTR to powiem tak. Gra fajna z potencjałem. Jednak lipa że nikt nie weźmie się za rozwój tej gry. Sam twórca zlał projekt. Grywalność spoko jednak przewaga graczy grających myszą nad tymi którzy lecą na klawie. Nie wiem czy wiecie ale wyszła paczka map i dźwięków do serwerów bsg team i death match. tutaj link do mojego dropsa z którego możecie pobrać sobie wszystko. https://www.dropbox.com/s/tlz6pmweawf7xkq/Bsg_RTR_Package.rar?dl=1 Po pobraniu trzeba tylko wypakować i wkleić mapy do folderu maps w grze i dźwięki do takiego samego folderu z którego je kopiujemy.
Dodatkowo powiem że te mapy są spore i naprawdę fajne. Jak by ktoś miał ochotę pograć to zapraszam na naszą skypową grupę trtr. Jeśli ktoś będzie miał ochotę dołączyć pisać do mnie na skype blejd696
Masz rację dziwne że o tym nie pomyślałem. W takim razie zapraszam poprzez link. https://join.skype.com/l9qp2RfmAhI1 Tylko uwaga to polska grupa graczy dlatego prosił bym o nie udostępnianie graczom z zagranicy. Chyba że potrafią pisać po polsku