To żelazko w sprayu, moment i jest proste.
Serię z Robertem Hunterem znasz?
Albo z Dawidem Hunterem?
Albo z Royem Gracem?
A z Billem Hogesem?
Albo z Polskich Seria z Djabełkiem?
Albo ze Stellą Skalską?
Z Igorem Brudnym?
Z Jakubem Mortką?
A serię W kręgach Władzy znasz?
A Seweryna Zaorskiego?
A Serię z Zuzanną Nowacką czytałaś?
A Seria z Bezimiennym?
Nie musisz dziękować.
-- (Monte):
Nie mam co czytać. Echchch... :(
--
Albo z Dawidem Hunterem?
Albo z Royem Gracem?
A z Billem Hogesem?
Albo z Polskich Seria z Djabełkiem?
Albo ze Stellą Skalską?
Z Igorem Brudnym?
Z Jakubem Mortką?
A serię W kręgach Władzy znasz?
A Seweryna Zaorskiego?
A Serię z Zuzanną Nowacką czytałaś?
A Seria z Bezimiennym?
Nie musisz dziękować.
-- (Monte):
Nie mam co czytać. Echchch... :(
--
No tak... Ale koleżanka nie pokazała się tu, na ile kojarzę, jako wielbicielka kryminałów.
A nie wiem. Ta Zuzanna Nowacka to podchodzi pod obyczajówkę i romans, ale jeżeli nie to jeszcze Linwood Barclay - "Pościg". To już absolutnie kryminał nie jest, a książeczka super.
książek dużo, ale gorzej ze znalezieniem serio tej dobrej, mało ktoma taki sam gust książkowy.
Dużo fajnych słuchowisk ostatnio znajduję, polecam Błękitną Pustynię od Molendy, albo Kontrolę od Ciszewskiego.
Żeby znaleźć, trzeba czytać. Ja na lubimy czytać mam kolejkę ponad 200 do przeczytania, a i tak w międzyczasie wychodzą nowe i wchodzą bez kolejki. Niektóre też dodane jako pojedyncza pozycja a seria ma kilka. Moim zdaniem nie chodzi o to, aby szukać perełek, bo one się same znajdą, tylko żeby po prostu czytać to co daje nam satysfakcję. Na lubimy czytać zawsze można wejść w konkretną kategorię i patrzeć co tam ostatnio dodano. Trochę fajnych już w ten sposób znalazłem, a potem już się leci całego autora.
-- (balteam):
książek dużo, ale gorzej ze znalezieniem serio tej dobrej, mało ktoma taki sam gust książkowy.
--
-- (mustafa):
A nie wiem. Ta Zuzanna Nowacka to podchodzi pod obyczajówkę i romans, ale jeżeli nie to jeszcze Linwood Barclay - "Pościg". To już absolutnie kryminał nie jest, a książeczka super.
--
-- (balteam):
książek dużo, ale gorzej ze znalezieniem serio tej dobrej, mało ktoma taki sam gust książkowy.
--
-- (mustafa):
A nie wiem. Ta Zuzanna Nowacka to podchodzi pod obyczajówkę i romans, ale jeżeli nie to jeszcze Linwood Barclay - "Pościg". To już absolutnie kryminał nie jest, a książeczka super.
--
Ja jeżeli chodzi o rzeczy kryminalne to lubię słuchać podcastów, jeżeli chodzi o książki, to wolę fantastykę.
Edited
A mnie się wydaje, że jest to księga zażaleń, a nie kto i co przeczytał, oraz co kto lubi czytać itp. Jakoś nikt z administracji nie reaguje. No, ale jaki serwis taka reakcja :P
Szanowne państwo. Kochani moi. A ja wam powiem, że od kilku dni śpię sobie elegancko te regulaminowe 8 godzin dziennie, i to dosłownie. Zamiast spać w nocy, to zasypiam o 10:00 budząc się o 18. Tylko nie piętrolcie mi tutaj o melasi, bo ta chyba trochę do czego innego służy. Wypijanie kilku kaw dziennie nie pomaga. A chodzenie jak zombie na siłę też nie jest niczym dobrym. I co tu robić...
To ja się pożalę.
Dzisiaj nie mogłam dojść do siebie. Byłam tak roztrzęsiona i spłakana, że nie wiem. Na dworcu, jak wracałam z pracy, to jakiś gościu mnie popchnął i krzyczał i wyzywał mnie, bo chciałam wejść sobie do budynku. Ochroniarze go przepędzili, ale moja siostra napisze posta na spottet Łódź i ludzie będą tropić skurywysyna, a jak mi się znowu to zdarzy, to wezwę policje. Zgłosiłam ten incydent, to powiedzieli mi, że mogę wynając sobie ochronę, która będzie mnie pilnować na dworcu, ale zrezygnowałam, bo bez przesady, ale chodzi o sam fakt.
Dzisiaj nie mogłam dojść do siebie. Byłam tak roztrzęsiona i spłakana, że nie wiem. Na dworcu, jak wracałam z pracy, to jakiś gościu mnie popchnął i krzyczał i wyzywał mnie, bo chciałam wejść sobie do budynku. Ochroniarze go przepędzili, ale moja siostra napisze posta na spottet Łódź i ludzie będą tropić skurywysyna, a jak mi się znowu to zdarzy, to wezwę policje. Zgłosiłam ten incydent, to powiedzieli mi, że mogę wynając sobie ochronę, która będzie mnie pilnować na dworcu, ale zrezygnowałam, bo bez przesady, ale chodzi o sam fakt.