ehhhh, jutro do szkoły, niema to jak sprawdzian odrazu po świętach, i to jeszcze z najgorszego przedmiotu, z chistori.
Z historią to jest bardzo różnie i zależy jakie nauczyciel też ma podejście. W gimnazjum miałem nauczycielkę która bardzo fajnie opowiadała i aż chciało się słuchać, a w technikum już takiego szczęścia nie miałem i facet tak opowiadał że chciało się spać.
DJGraco racja, my mamy np. takiego nauczyciela, który tak opowiada dosyć nudno, ale ma poczucie humoru. Ale większość klas współczuję nam z nim, bo inne klasy mają głównie z taką nie widomo panią historię, i oni mimo że nie lubią historii bardzo chwalą właśnie za podejście.
Iiieee tam sprawdziany. NVDA remote do kompa zostawionego w domu i sam się napisze xD.
w brajlu kazałabym ci pisać, a jak nie, to ustnie przepytałabym.
-- (daszekmdn):
Iiieee tam sprawdziany. NVDA remote do kompa zostawionego w domu i sam się napisze xD.
--
-- (daszekmdn):
Iiieee tam sprawdziany. NVDA remote do kompa zostawionego w domu i sam się napisze xD.
--
A ty Linda nigdy nie ściągałaś?
:D
-- (skrzypenka):
w brajlu kazałabym ci pisać, a jak nie, to ustnie przepytałabym.
-- (daszekmdn):
Iiieee tam sprawdziany. NVDA remote do kompa zostawionego w domu i sam się napisze xD.
--
--
:D
-- (skrzypenka):
w brajlu kazałabym ci pisać, a jak nie, to ustnie przepytałabym.
-- (daszekmdn):
Iiieee tam sprawdziany. NVDA remote do kompa zostawionego w domu i sam się napisze xD.
--
--
Eh. Linux, i jego wirtualne pulpity. To były czasy. Win 7 jescze tego nie miał, a na ubntu śmigało aż miło. Nie raz uratowało mi to dupsko, jak chciałem coś w necie na szybko sprawdzić w trakcie sprawdzianu :P
1 likes
To bym poszedł na wagary :D
-- (skrzypenka):
w brajlu kazałabym ci pisać, a jak nie, to ustnie przepytałabym.
-- (skrzypenka):
w brajlu kazałabym ci pisać, a jak nie, to ustnie przepytałabym.
Raz, na angielskim i zostałam przyłapana. No i 1 raz na biologii i udało mi się, a potem to już nigdy. :D
-- (mustafa):
A ty Linda nigdy nie ściągałaś?
:D
-- (skrzypenka):
w brajlu kazałabym ci pisać, a jak nie, to ustnie przepytałabym.
-- (daszekmdn):
Iiieee tam sprawdziany. NVDA remote do kompa zostawionego w domu i sam się napisze xD.
--
--
--
-- (mustafa):
A ty Linda nigdy nie ściągałaś?
:D
-- (skrzypenka):
w brajlu kazałabym ci pisać, a jak nie, to ustnie przepytałabym.
-- (daszekmdn):
Iiieee tam sprawdziany. NVDA remote do kompa zostawionego w domu i sam się napisze xD.
--
--
--
Edited
Miałam coś koło 32 markerów, ale myślę, że minimum 10 probówek wyszło. Uczciwie, nie liczyłam, ale między 10 a 20, bliżej 20, bo laborantka powiedziała, że dawno nie miała takiego pacjenta.
-- (mustafa):
Jej, to co to za badania. Ja raz w roku robię około 30 markerów i za pierwszym razem myślałem że zejdzie z 250 ml w 25 prubówkach, a było tylko 5 prubówek i jakieś 7 ml.
--
-- (mustafa):
Jej, to co to za badania. Ja raz w roku robię około 30 markerów i za pierwszym razem myślałem że zejdzie z 250 ml w 25 prubówkach, a było tylko 5 prubówek i jakieś 7 ml.
--
Taaaa? A kto po drugiej stronie? Duch Święty przy tym remote?
-- (daszekmdn):
Iiieee tam sprawdziany. NVDA remote do kompa zostawionego w domu i sam się napisze xD.
--
-- (daszekmdn):
Iiieee tam sprawdziany. NVDA remote do kompa zostawionego w domu i sam się napisze xD.
--
U niej się już włączył instynkt belfra, ona już stracona dla świata. xd
-- (mustafa):
A ty Linda nigdy nie ściągałaś?
:D
-- (skrzypenka):
w brajlu kazałabym ci pisać, a jak nie, to ustnie przepytałabym.
-- (daszekmdn):
Iiieee tam sprawdziany. NVDA remote do kompa zostawionego w domu i sam się napisze xD.
--
--
--
-- (mustafa):
A ty Linda nigdy nie ściągałaś?
:D
-- (skrzypenka):
w brajlu kazałabym ci pisać, a jak nie, to ustnie przepytałabym.
-- (daszekmdn):
Iiieee tam sprawdziany. NVDA remote do kompa zostawionego w domu i sam się napisze xD.
--
--
--
Edited
No przecież, że nikt. Komputer w domu i na nim odpalona przeglądarka. Remote ma tą zaletę, że jak coś robimy zdalnie to nie widać na ekranie co, gdyż idzie tylko output do screenreadera.
-- (Julitka):
Taaaa? A kto po drugiej stronie? Duch Święty przy tym remote?
-- (Julitka):
Taaaa? A kto po drugiej stronie? Duch Święty przy tym remote?
Eee to już lepsza kurtyna w sali i wyjaśnienie, że przecież zawsze masz włączoną, bo tak bezpieczniej. Jak nauczyciel prosi o wyłączenie, szybka minimalizacja/zamknięcie przeglądarki i pyk. A dodatkowo kilka pulpitów, dla bezpieczeństwa na drugim na wierzchu jakiś Kalkulator, przeglądarka pod spodem i o.
Ale Twój pomysł też spoko, nie pomyślałam.
Inna sprawa, że wtedy po prostu NIE miałam drugiego kompa. xd
Ale Twój pomysł też spoko, nie pomyślałam.
Inna sprawa, że wtedy po prostu NIE miałam drugiego kompa. xd
Mi w sumie też tak mówiła, dlatego też zacząłem sobie dyskutować i podpytywać. Nie mniej zawsze warto.
-- (Julitka):
Miałam coś koło 32 markerów, ale myślę, że minimum 10 probówek wyszło. Uczciwie, nie liczyłam, ale między 10 a 20, bliżej 20, bo laborantka powiedziała, że dawno nie miała takiego pacjenta.
-- (mustafa):
Jej, to co to za badania. Ja raz w roku robię około 30 markerów i za pierwszym razem myślałem że zejdzie z 250 ml w 25 prubówkach, a było tylko 5 prubówek i jakieś 7 ml.
--
--
-- (Julitka):
Miałam coś koło 32 markerów, ale myślę, że minimum 10 probówek wyszło. Uczciwie, nie liczyłam, ale między 10 a 20, bliżej 20, bo laborantka powiedziała, że dawno nie miała takiego pacjenta.
-- (mustafa):
Jej, to co to za badania. Ja raz w roku robię około 30 markerów i za pierwszym razem myślałem że zejdzie z 250 ml w 25 prubówkach, a było tylko 5 prubówek i jakieś 7 ml.
--
--
Hihihihihi <3 :*
-- (Julitka):
U niej się już włączył instynkt belfra, ona już stracona dla świata. xd
-- (mustafa):
A ty Linda nigdy nie ściągałaś?
:D
-- (skrzypenka):
w brajlu kazałabym ci pisać, a jak nie, to ustnie przepytałabym.
-- (daszekmdn):
Iiieee tam sprawdziany. NVDA remote do kompa zostawionego w domu i sam się napisze xD.
--
--
--
--
-- (Julitka):
U niej się już włączył instynkt belfra, ona już stracona dla świata. xd
-- (mustafa):
A ty Linda nigdy nie ściągałaś?
:D
-- (skrzypenka):
w brajlu kazałabym ci pisać, a jak nie, to ustnie przepytałabym.
-- (daszekmdn):
Iiieee tam sprawdziany. NVDA remote do kompa zostawionego w domu i sam się napisze xD.
--
--
--
--
co ten kot tak rzyga i rzyga?
Hahhah. Ja jestem łagodnym belfrem. :D
-- (MarOlk):
Kot się zerzygał jak kot.
--
Hahhah. Ja jestem łagodnym belfrem. :D
-- (MarOlk):
Kot się zerzygał jak kot.
--