Forum

Księga zażaleń

Integracja Eltenowiczów

Previous 41 / 76 Next

Zuzler

#801 ·

O kur... Zapomnieliśmy o rzeżusze! ;( To zeja smutne, bo ją lubię. A kotem się nie przejmuj, to mu akurat nie zaszkodzi.

Julitka

#802 ·

@Zuzler siej, jeszcze Ci troszkę wyrośnie do niedzieli.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Monte

#803 ·

Ja mam rzeżuchę.
Give me a sign.

daszekmdn

#804 ·

1 likes
O k*rwa! My też...
-- (Zuzler):
O kur... Zapomnieliśmy o rzeżusze! ;(
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Zuzler

#805 ·

No tak, Julito, ale ja jej nawet jeszcze nie mam. Jakieś pomysły, w którym markecie czy innym takim kupię? Bo jednak bym chciała posiać.

daszekmdn

#806 ·

Edited
W każdym markecie przed Wielkanocą jest.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

mustafa

#807 ·

W trzy dni nie wyrośnie. Przykro mi.
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

MarOlk

#808 ·

2 likes
Zasadź teraz, a zjesz po świętach. Cóż szkodzi?

Julitka

#809 ·

Wiecie co, tak jesteśmy od małego uczeni pracy z ludźmi, w zespole itp, a jak co do czego przyjdzie, gówno z tego jest. W takich momentach jak ten myślę, że każdy powinien mieszkać i pracować w osobnym silosie. Tylko na dłuższą metę nie wytrzymałabym bez ludzi. Ludzi, którzy mnie doprowadzają do takich myśli.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Zuzler

#810 ·

Kto jest, Julito, ten jest.

Julitka

#811 ·

A ja tak mówię ogólnie, że szkoła uczy, nacisk się kładzie.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

daszekmdn

#812 ·

Szkoła niczego nie uczy po za wkuwaniem na pamięć.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

zywek

#813 ·

1 likes
Rozwiązywania postawowych problemów jednak uczy.

Zuzler

#814 ·

Ee, nieprawda.

-- (daszekmdn):
Szkoła niczego nie uczy po za wkuwaniem na pamięć.

--
Noo, się

daszekmdn

#815 ·

Ee, prawda
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Zuzler

#816 ·

Obawiam się, że człowiek ciekawy świata jest w stanie się nauczyć sporo więcej niż kilku bzdetów na pamięć, nawet w szkole.

djsenter

#817 ·

Już mieliśmy z kolegą debatę na ten temat daaawno temu i niestety zderzyłem się ze ścianą.
Myślę jednak, że przemawiają za tym osobiste doświadczenia.
W sensie, jeżeli przykładowo szkole ktoś nie poznał życzliwych nauczycieli, albo poziom edukacji był taki sobie, to trudno twierdzić, że szkoła jest do czegoś potrzebna.
Senter San

MarOlk

#818 ·

1 likes
Do nawiązywania kontaktów społecznych. By nie być potem dzikusem z lasu.

skrzypenka

#819 ·

czyli co, wychodzi na to, że niczego nikogo nie nauczę? Moje lekcje są wartościowe dzięki muzyce i terapii. Dzieci zawsze są bezpieczne, mają dużo mojego ciepła i uwagi.
Große Operndiva?

Monia01

#820 ·

Ech, zapomniałam, że jeden z moich swetrów ma sporą domieszkę wełny i nie dość, że nieuważnie go wyprałam, to jeszcze powiesiłam przy grzejniku. Będę jutro reanimować.
***
🇺🇦 🇵🇱
Previous 41 / 76 Next