Forum

Księga zażaleń

Integracja Eltenowiczów

Previous 40 / 76 Next

balteam

#781 ·

1 likes
@Kuba, przed zakupem spytaj się sprzedawcy o więcej info.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

Julitka

#782 ·

Dzisiaj czuję się okropnie - osłabiona tak, że leżę na łóżku i nic nie mogę zrobić, bo po prostu nie mam sił. A najgorsze to, że właściwie nie mam powodu - ani kobiece problemy, ani teoretyczna infekcja nie powinny być przyczyną, nic takiego nie zauważam.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

MarOlk

#783 ·

Kot znowu zeżarł palmę wielkanocną i zaraz potem się zrzygał.

Zuzler

#784 ·

Trzymam kciuki, że wyrzygał całą.

MarOlk

#785 ·

No, mam nadzieję, że nie połknął jej w poprzek :P

skrzypenka

#786 ·

Przepraszam, ale śmiechłam.
A ja mam jelitówkę, w sensie, czuję się lepiej, ale no, nie poszłam do pracy wczoraj i dziś. Jutro też nie idę, bo jak byłam u lekarki to mam 36 i 1, więc jakaś słaba jestem.
Große Operndiva?

djsenter

#787 ·

No nie gadaj, tobie też się choróbsko udzieliło?
Współczuję, obyś szybciej się zregenerowała, niż to trwało u mnie :)
Senter San

Zuzler

#788 ·

1 likes
Co masz? Julitówkę? :D

markus1234

#789 ·

Przegraliśmy ze Szwedami 3 do 2! Szkoda przegranej, bo Polacy momentami dobrze grali, ale trudno. Nie zawsze Polacy muszą jeździć na mundiale. Mam tylko nadzieję, że mecze Polski dalej będą się odbywały

djsenter

#790 ·

Cudowny mecz, szkoda, że nasza obrona dała dupy.
Senter San

Zuzler

#791 ·

A niech się nie odbywają, mniej niezdrowych emocji będzie latało w powietrzu.

mucha

#792 ·

2 likes
a mnie to dalej bawi w sumie, od kilkunastu lat gramy tak jak gramy a ludzie dalej myślą, że coś się zmieni

skrzypenka

#793 ·

No właśnie, biedota bogaczami się przejmuje. Dobry mecz był, ale prawda jest taka, że nie zasłużyliśmy na te mistrzostwa, bo taką padakę graliśmy wczesniej, że wstyd.
Große Operndiva?

skrzypenka

#794 ·

Ano niestety, lepiej już, ale wiesz jak to jest. Tobie też zdrówka życzę. :)

-- (djsenter):
No nie gadaj, tobie też się choróbsko udzieliło?
Współczuję, obyś szybciej się zregenerowała, niż to trwało u mnie :)

--
Große Operndiva?

daszekmdn

#795 ·

Edited 2 likes
Polacy nic sie nie stało, tylko wielu ludzi zakłady przej*bało xDD. Jak będę chciał mecze, to se kupię koze. Też będzie meczała, i przynajmniej nikogo nie zirytuje, że nie umie grać w piłkę :P.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

mustafa

#796 ·

To do księgi pochwał.

-- (markus1234):
Przegraliśmy ze Szwedami 3 do 2! Szkoda przegranej, bo Polacy momentami dobrze grali, ale trudno. Nie zawsze Polacy muszą jeździć na mundiale. Mam tylko nadzieję, że mecze Polski dalej będą się odbywały

--
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

MarOlk

#797 ·

1 likes
Kot, oprócz palmy, zeżarł jeszcze rzeżuchę. Teraz zauważyłem.

skrzypenka

#798 ·

Hahaha nie mogę, marolku i Mustafo, śmiechłam znowu. :D
Große Operndiva?

djdenismusic

#799 ·

mniaaam. Rzerzucha. Uwielbiam do kanapek na święta.

balteam

#800 ·

No właśnie ostatniolepiej graliśmy, a co do kilkunastu lat, hmm, w 2016 r. byliśmy w ćwierć finale na mistrzostwach Europy jak się nie mylę. Od 2014 chyba na dużych imprezach do teraz też bywaliśmy cały czas. Także dramatu nie ma, ale szału na ogół też nie.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.
Previous 40 / 76 Next