1 likes
@Kuba, przed zakupem spytaj się sprzedawcy o więcej info.
Dzisiaj czuję się okropnie - osłabiona tak, że leżę na łóżku i nic nie mogę zrobić, bo po prostu nie mam sił. A najgorsze to, że właściwie nie mam powodu - ani kobiece problemy, ani teoretyczna infekcja nie powinny być przyczyną, nic takiego nie zauważam.
Przepraszam, ale śmiechłam.
A ja mam jelitówkę, w sensie, czuję się lepiej, ale no, nie poszłam do pracy wczoraj i dziś. Jutro też nie idę, bo jak byłam u lekarki to mam 36 i 1, więc jakaś słaba jestem.
A ja mam jelitówkę, w sensie, czuję się lepiej, ale no, nie poszłam do pracy wczoraj i dziś. Jutro też nie idę, bo jak byłam u lekarki to mam 36 i 1, więc jakaś słaba jestem.
No nie gadaj, tobie też się choróbsko udzieliło?
Współczuję, obyś szybciej się zregenerowała, niż to trwało u mnie :)
Współczuję, obyś szybciej się zregenerowała, niż to trwało u mnie :)
Przegraliśmy ze Szwedami 3 do 2! Szkoda przegranej, bo Polacy momentami dobrze grali, ale trudno. Nie zawsze Polacy muszą jeździć na mundiale. Mam tylko nadzieję, że mecze Polski dalej będą się odbywały
2 likes
a mnie to dalej bawi w sumie, od kilkunastu lat gramy tak jak gramy a ludzie dalej myślą, że coś się zmieni
No właśnie, biedota bogaczami się przejmuje. Dobry mecz był, ale prawda jest taka, że nie zasłużyliśmy na te mistrzostwa, bo taką padakę graliśmy wczesniej, że wstyd.
Ano niestety, lepiej już, ale wiesz jak to jest. Tobie też zdrówka życzę. :)
-- (djsenter):
No nie gadaj, tobie też się choróbsko udzieliło?
Współczuję, obyś szybciej się zregenerowała, niż to trwało u mnie :)
--
-- (djsenter):
No nie gadaj, tobie też się choróbsko udzieliło?
Współczuję, obyś szybciej się zregenerowała, niż to trwało u mnie :)
--
Edytowano
2 likes
Polacy nic sie nie stało, tylko wielu ludzi zakłady przej*bało xDD. Jak będę chciał mecze, to se kupię koze. Też będzie meczała, i przynajmniej nikogo nie zirytuje, że nie umie grać w piłkę :P.
To do księgi pochwał.
-- (markus1234):
Przegraliśmy ze Szwedami 3 do 2! Szkoda przegranej, bo Polacy momentami dobrze grali, ale trudno. Nie zawsze Polacy muszą jeździć na mundiale. Mam tylko nadzieję, że mecze Polski dalej będą się odbywały
--
-- (markus1234):
Przegraliśmy ze Szwedami 3 do 2! Szkoda przegranej, bo Polacy momentami dobrze grali, ale trudno. Nie zawsze Polacy muszą jeździć na mundiale. Mam tylko nadzieję, że mecze Polski dalej będą się odbywały
--
Hahaha nie mogę, marolku i Mustafo, śmiechłam znowu. :D
mniaaam. Rzerzucha. Uwielbiam do kanapek na święta.