Forum

Księga zażaleń

Integracja Eltenowiczów

Previous 32 / 75 Next

balteam

#621 ·

2 likes
Przede wszystkim kobieta musi znieść ten ból, także nie ma sensu patrzenie czy facet by go zniósł, jeśli by musiał, to tak, tak samo jak nawet niektóre dzieci walczą z bólem całe życie, przy niektórych chorobach. No i normalnie by 95% społeczeństwa bólu takiego nie zniosła, ale że musi, to znosi.
No i Mustafa akurat sporo się zmienia, nie tak bardzo jak chce skrajna lewica, ale na szczęście nie tak mało jak chce skrajna prawica.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

Julitka

#622 ·

Źle zrozumiałeś. :)
-- (djsenter):
Bierność raczej nie jest odpowiedzią na problemy, wybacz jeżeli źle zrozumiałem twoją wypowiedź.

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Julitka

#623 ·

Mustafa, mierzysz wszystkich bardzo własną miarą. Nie podoba mi się to.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

guliwer

#624 ·

Nic nowego, on tak ma.
Polski Patriota mustafa.

-- (Julitka):
Mustafa, mierzysz wszystkich bardzo własną miarą. Nie podoba mi się to.

--

Julitka

#625 ·

Edited 1 likes
Więc go nie naśladuj, dobra? :) Zresztą akurat polski patriotyzm do tematu ma tu niewiele.
-- (guliwer):
Nic nowego, on tak ma.
Polski Patriota mustafa.

-- (Julitka):
Mustafa, mierzysz wszystkich bardzo własną miarą. Nie podoba mi się to.

--

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Julitka

#626 ·

Dobra, wracamy do tematu.
Jest, proszę państwa, ślisko!
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

mustafa

#627 ·

Dokładnie o to mi chodzi.
Nie ma sensu dyskutować, która płeć jest lepsza. Jesteśmy różni, i to jest pękne. A udowadnianie sobie, że kobiety to a mężczyźni tamto. Mamy swoje predyspozycje i żadne wojny są nie potrzebne.


-- (balteam):
Przede wszystkim kobieta musi znieść ten ból, także nie ma sensu patrzenie czy facet by go zniósł, jeśli by musiał, to tak, tak samo jak nawet niektóre dzieci walczą z bólem całe życie, przy niektórych chorobach. No i normalnie by 95% społeczeństwa bólu takiego nie zniosła, ale że musi, to znosi.
No i Mustafa akurat sporo się zmienia, nie tak bardzo jak chce skrajna lewica, ale na szczęście nie tak mało jak chce skrajna prawica.

--
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

mustafa

#628 ·

Też Cię lubię.

-- (Julitka):
Więc go nie naśladuj, dobra? :) Zresztą akurat polski patriotyzm do tematu ma tu niewiele.
-- (guliwer):
Nic nowego, on tak ma.
Polski Patriota mustafa.

-- (Julitka):
Mustafa, mierzysz wszystkich bardzo własną miarą. Nie podoba mi się to.

--

--

--
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

Julitka

#629 ·

Ale to chyba do księgi pochwał. Zwłaszcza, że tak zacytowałeś, że lubisz pół świata @Mustafa
-- (mustafa):
Też Cię lubię.

-- (Julitka):
Więc go nie naśladuj, dobra? :) Zresztą akurat polski patriotyzm do tematu ma tu niewiele.
-- (guliwer):
Nic nowego, on tak ma.
Polski Patriota mustafa.

-- (Julitka):
Mustafa, mierzysz wszystkich bardzo własną miarą. Nie podoba mi się to.

--

--

--

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

mustafa

#630 ·

Tam też mogę napisać jeżeli chcesz.
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

djsenter

#631 ·

1 likes
@Julitka Ty, dużo się dowiedziałem, serio.
A swoją drogą trochę zaczynam żałować, że chciałem aby Elten się znowu uaktywnił, o tak sobie wszyscy skaczą do gardeł, że wziąć i zamknąć w klatkach :D
Senter San

Zuzler

#632 ·

To jest skakanie do gardeł?

Zuzler

#633 ·

Edited 4 likes
Przy tym, co tu potrafiło się odwalać to to jest wyważona kurturrarna dyskusja.

djdenismusic

#634 ·

Chyba dzisiaj jakieś niskie ciśnienie, bo nie dość, że okropnie chce mi się spać, to jeszcze łażę jakiś taki wkurwiony, w sumie to nie wiem na co. Obetnijcie mi łeb, bo dzisiaj, to ja sam ze sobą chyba powoli nie wytrzymuję, nie wspominając już o innych istotach, z którymi mogę mieć ewentualną styczność.

DJGraco

#635 ·

Też mam czasami takie dni. Na szczęście zazwyczaj kolejnego już jest lepiej.

skrzypenka

#636 ·

ferie mi się dziś kończą. Znaczy, skończyły się już w piątek, bo byłam w ten weekend na uczelni. Dziś zrobiłam sobie wagary, by pisać pracę magisterską, a jutro do pracy. No i niby mi się chce, a niby mi się nie chce iść. Chce mi się, bo się zasiedziałam, a nie chce, bo pogoda do dupy.
Große Operndiva?

guliwer

#637 ·

Ile przez jeden dzień nawaliło tego białego gówna...

zywek

#638 ·

Gdzie śnieg? Gdzie ślisko? Ja tam nie widzę.

Julitka

#639 ·

Słuchajcie, z rodziną to tylko na zdjęciach dobrze.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

guliwer

#640 ·

U mnie, nie wiem ile z 30? 40cm.
-- (zywek):
Gdzie śnieg? Gdzie ślisko? Ja tam nie widzę.

--
Previous 32 / 75 Next