Forum

Księga zażaleń

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 3 / 74 Next

Zuzler

#41 ·

Nawał roboty, wyjazdy, zobowiązania, zaległe prace do wykonania... Masakra, mili państwo.

djkrissu

#42 ·

No właśnie a wy jeszcze za to płacicie :P.
-- (daszekmdn):
Pisałem wyżej, że nie z każdym internetem Elten się lubi.

--
Fiorda! to projekt dwójęzyczny, polsko-ukraiński. Fiorda, to "muzyka dla każdego o każdej porze nocy i dnia". Zapraszam do zapoznania się z tym projektem, a może znajdziesz tam coś dla siebie? http://dmsrv.pl:7181/fiorda Na razie pilot, w krótce audycje na żywo. strona projektu: http://fiorda.dmsrv.pl

longshoot

#43 ·

Wsumie, to ani elten aktualizacji od roku, a ni eltenger, żadnych informacji ani progressu.

djkrissu

#44 ·

A kaska leci od naiwniaków. :P
-- (longshoot):
Wsumie, to ani elten aktualizacji od roku, a ni eltenger, żadnych informacji ani progressu.

--
Fiorda! to projekt dwójęzyczny, polsko-ukraiński. Fiorda, to "muzyka dla każdego o każdej porze nocy i dnia". Zapraszam do zapoznania się z tym projektem, a może znajdziesz tam coś dla siebie? http://dmsrv.pl:7181/fiorda Na razie pilot, w krótce audycje na żywo. strona projektu: http://fiorda.dmsrv.pl

Adasadula

#45 ·

Świetnie :D, to zwyczajnie go odinstalój. W tej chwili ja też mam pewne rzeczy które mi się w nim nie podobają ale co mi da że wytrąbie o tym wszędzie? Jeśli przeszkadza ci jego egzystencja to po jaki wytykasz mu jego wady, mimo tego że twierdzisz że administracja ma w głębokim poważaniu co się z nim dzieje? C:\Program Files (x86)\ELTEN\unins000.exe, czy tam gdzie go masz zainstalowanego, nie boli. Jeśli nuda ci doskwiera, czy tam chcesz podkreślić jakim nie jesteś antyeltenowcem i ci to muchomor poprawi to nawet konto archiwizoj xd.

mustafa

#46 ·

Życie jest piękne.
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

djkrissu

#47 ·

Tak? a z kogo będę się śmiać jak odinstaluję? :P
-- (Adasadula):
Świetnie :D, to zwyczajnie go odinstalój. W tej chwili ja też mam pewne rzeczy które mi się w nim nie podobają ale co mi da że wytrąbie o tym wszędzie? Jeśli przeszkadza ci jego egzystencja to po jaki wytykasz mu jego wady, mimo tego że twierdzisz że administracja ma w głębokim poważaniu co się z nim dzieje? C:\Program Files (x86)\ELTEN\unins000.exe, czy tam gdzie go masz zainstalowanego, nie boli. Jeśli nuda ci doskwiera, czy tam chcesz podkreślić jakim nie jesteś antyeltenowcem i ci to muchomor poprawi to nawet konto archiwizoj xd.

--
Fiorda! to projekt dwójęzyczny, polsko-ukraiński. Fiorda, to "muzyka dla każdego o każdej porze nocy i dnia". Zapraszam do zapoznania się z tym projektem, a może znajdziesz tam coś dla siebie? http://dmsrv.pl:7181/fiorda Na razie pilot, w krótce audycje na żywo. strona projektu: http://fiorda.dmsrv.pl

daszekmdn

#48 ·

A z kogo my?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

djkrissu

#49 ·

Ja tam nie wiem, bo ja nie płacę. :P
-- (daszekmdn):
A z kogo my?

--
Fiorda! to projekt dwójęzyczny, polsko-ukraiński. Fiorda, to "muzyka dla każdego o każdej porze nocy i dnia". Zapraszam do zapoznania się z tym projektem, a może znajdziesz tam coś dla siebie? http://dmsrv.pl:7181/fiorda Na razie pilot, w krótce audycje na żywo. strona projektu: http://fiorda.dmsrv.pl

EugeniuszPompiusz

#50 ·

pienkna wiosna, Panie sierżancie; no tylko cholera szkoda, że w Zimie.
na plus brak bialego gawna, ale więcej nie widzę :-)
Sygnaturka.: "That seems to point up a significant difference between Europeans and Americans. A European says: 'I can't understand this, what's wrong with me?' An American says: 'I can't understand this, what's wrong with him?'" TERRY PRATCHETT

Puszkin

#51 ·

W Anglii jak zwykle piękna złota jesień. Pada Deszczyk i wieje silny wiatr!

Monte

#52 ·

Poszłam dziś na spacer i Nazbierałam około 80 puszek. Czy ludzie naprawdę muszą tak śmiecić? Wszystko leżało w pobliżu głównej drogi. Jedyny plus z tego taki, że może dzięki temu wpadnie mi trochę kaski.
Give me a sign.

Monte

#53 ·

Było tego więcej, ale toreb zabrakło.
Give me a sign.

mustafa

#54 ·

Kilogram puszek to 48 sztuk. Nie wiem jakie miałaś torby, ale nawet 100 sztuk to wydaje się bardzo dużo, jeżeli chodzi o ich liczbę, a i tak pewnie nawet dyszka nie wpadnie.
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

Zuzler

#55 ·

Lepsza dyszka niż nic.

Monte

#56 ·

Też tak myślę.
Give me a sign.

mustafa

#57 ·

Pod warunkiem, że ma skup złomu pod nosem i, że nikt jej tam nie musi zawozić, bo wtedy koszt paliwa może przewyższać te 10 zł.
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

daszekmdn

#58 ·

Miałem szansę kupić fajną kasetę w fajnej cenie nawet się ugadałem ale ktoś był szybszy kurrrrr.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Adasadula

#59 ·

Edited
A to ja miałem tak ostatnio z kierownicą, miałem kupować takiego zajebistego logitecha z którym było wszystko wpoządku a i ceną nie grzeszył, ale o minutę ktoś mnie ubiegł :(

Natalia2000

#60 ·


No i padł mi wyświetlacz, albo ekran, w telefonie, wczoraj w nocy działał normalnie, dzisiaj rano już nie, jadę naprawiać.
Poprzednia 3 / 74 Next