Forum

Księga pochwał

Integracja Eltenowiczów

Previous 9 / 59 Next

Monte

#161 ·

1 likes
Dzisiaj znowu grałam na gitarze elektrycznej! Już powoli łapię, o co chodzi. Tylko dzisiaj miałam przypomnienie z powerkordów, których jeszcze nie ogarniam.
Give me a sign.

Zuzler

#162 ·

3 likes
W innym wątku doszłam do wniosku, że trzeba by kupić coś kremowego do ubrania. No i kupiłam! Kupiłam, kupiłam, kupiłam, taki ładny, kremowiutki sweterek, szkoda tylko, że wciągany przez głowę, a nie zapinany. No ale za to kremowy. <3

MarOlk

#163 ·

3 likes
Prysznic. Rozdżebało się kółko górne od drzwi przesuwnych. Jeździmy z ojcem od Castoramy poprzez inne Mrówki czy Bricko czy jak tam się pisze, ale akurat tego wymiaru nie ma. Macam to jeszcze raz po powrocie i bang! Można przeca z dołu odkręcić i na górę przełożyć, bo dół nie jest tak obciążony jak góra. Jak coś wygląda na głupie, ale działa to nie jest głupie.

daszekmdn

#164 ·

2 likes
Brico.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

tomecki

#165 ·

Ja tam wolę materiałowe, ale o gustach się nie dyskutuje. xd

Zuzler

#166 ·

Co materiałowe:?

DJGraco

#167 ·

No właśnie troszkawo sporo było wpisów i trudniej się dokopać. Najlepiej jak byś na przyszłośćzałączał cytacik

Monte

#168 ·

Chodziło chyba o zasłony albo drzwi do prysznica.
Give me a sign.

djdenismusic

#169 ·

No. A ja spędzam sobie najbliższe kilka dni w pięknej wielkopolskiej wiosce. Zacnie tu jest ugółem szanowne państwo.

DJGraco

#170 ·

Raczej zasłony. Materiałowe hm, drzwi do prysznica to kompletnie do mnie nie przemawiają.

Zuzler

#171 ·

A do mnie zasłony. Kompletna poracha. Nie dość, że szczelne to słabo, to jeszcze lepi się do człowieka przy byle dotknięciu, więc ta szczelność tym bardziej znika.

guliwer

#172 ·

Ja tak samo, aż się wzdrygnąłem jak pomyślałem o tych materiałowych masakra, ale jak Tomecki napisał rzecz gustu.
Dla mnie najlepsze są takie brodziki na całą szerokość łazienki z drzwiami przesuwnymi, rewelacja.

-- (Zuzler):
A do mnie zasłony. Kompletna poracha. Nie dość, że szczelne to słabo, to jeszcze lepi się do człowieka przy byle dotknięciu, więc ta szczelność tym bardziej znika.

--

Zuzler

#173 ·

Ale brodzik to najlepiej, żeby był przynajmniej do pół łydki głęboki. Teraz w domu mam taki niemal płaski i jest bardzo słaby. Nie można w nim niczego porządnie umyć, żeby nie wychlapać, nie da się zatkać, żeby nalać trochę wody na dno, żeby nie lać ciągle prysznicem, gdy jest zimno... No nie polecam.

skrzypenka

#174 ·

oo fajne, też wolę zapinane. :)

-- (Zuzler):
W innym wątku doszłam do wniosku, że trzeba by kupić coś kremowego do ubrania. No i kupiłam! Kupiłam, kupiłam, kupiłam, taki ładny, kremowiutki sweterek, szkoda tylko, że wciągany przez głowę, a nie zapinany. No ale za to kremowy. <3

--
Große Operndiva?

tomecki

#175 ·

1 likes
Sweter materiałowy. Toż kremowy się zaraz rozleci i uświni wszystko wokół. xddd

Zuzler

#176 ·

Gupi, no gupi. :D

Monte

#177 ·

1 likes
Już powoli łapię powerkordy.
Give me a sign.

djsenter

#178 ·

@Monte czekam na jakieś nagranka! Uwielbiam ich słuchać z faktu, że najczęściej się gęsto pojawiają w Punkowych utworach :D
Senter San

Monte

#179 ·

Może kiedyś się pojawią, kto wie.
Give me a sign.

Zuzler

#180 ·

Edited 1 likes
Z powodu, kolego! Albo po prostu ponieważ lub inne bo.
Previous 9 / 59 Next