Edited
To ja temat prysznica pociągnę. Będzie nowiutki! Już nawet stoi. Taki z wanną. :D wielko-wielki!
Wygraliśmy w meczu towarzyskim z Mołdawią 2 do 0! Niestety, Polskie Radio znowu się nie popisało, bo nie transmitowali tego meczu, a że byłem akurat w podróży do Lublina, to nie śledziłem tego meczu. O wyniku dowiedziałem się z Internetu.
3 likes
Ufff, sesja zdana. Bardzo się cieszę. :)
Nie tylko Polskie Radio się nie popisało, nasza reprezentacja również się nie popisała, wynik to nie wszystko, grali jak patałachy, to Mołdawia grała bardzo kiepściutko i dlatego wygraliśmy, ale gdybyśmy grali jak za dawnych czasów to nie byłoby 2:0, ale znacznie, znacznie więcej.
Nawet nam parę razy mocno zagrozili co nie powinno mieć miejsca, nie przy takiej klasie drużyny.
Nie ma się czym zachwycać.
-- (markus1234):
Wygraliśmy w meczu towarzyskim z Mołdawią 2 do 0! Niestety, Polskie Radio znowu się nie popisało, bo nie transmitowali tego meczu, a że byłem akurat w podróży do Lublina, to nie śledziłem tego meczu. O wyniku dowiedziałem się z Internetu.
--
Nawet nam parę razy mocno zagrozili co nie powinno mieć miejsca, nie przy takiej klasie drużyny.
Nie ma się czym zachwycać.
-- (markus1234):
Wygraliśmy w meczu towarzyskim z Mołdawią 2 do 0! Niestety, Polskie Radio znowu się nie popisało, bo nie transmitowali tego meczu, a że byłem akurat w podróży do Lublina, to nie śledziłem tego meczu. O wyniku dowiedziałem się z Internetu.
--
Update do Komplete kupione. Będzie testowane. swoją drogą ktoś na konfę na testy się pisze?
3 likes
Gracjan - łamacz dziewczęcych serc
-- (DJGraco):
Kolejne singielki w kolekcji, no jak tu się nie cieszyć? :D
--
-- (DJGraco):
Kolejne singielki w kolekcji, no jak tu się nie cieszyć? :D
--
Ja ofkors
-- (tomecki):
Update do Komplete kupione. Będzie testowane. swoją drogą ktoś na konfę na testy się pisze?
--
-- (tomecki):
Update do Komplete kupione. Będzie testowane. swoją drogą ktoś na konfę na testy się pisze?
--
Ooo, w sensie swoją, czy czegoś nowego nauczyłaś się na gitarze? Wrzuć może coś na bloga w tym temacie. Chętnie bym zobaczył.
-- (Monte):
Mam nową nutkę! :)
--
-- (Monte):
Mam nową nutkę! :)
--
2 likes
W sobotę byłam na fantastycznej wycieczce w Warszawie.
Wyjechaliśmy o 4 rano, powrót o 22, intensywny dzień, takie jak lubię.
Oglądaliśmy dużo, ale z ciekawszych rzeczy to:
spacer po łazienkach królewskich, po starym i nowym mieście,
ławeczki chopinowskie, wjazd na taras widokowy na 30 piętrze pałacu kultury i nauki, przejazd metrem na stadion narodowy ze złotych tarasów, tak szczerze, jak słuchałam nagrań na blogu chyba Mateusza, to to metro zrobiło na mnie większe wrażenie, to znaczy dźwięk tego metra zrobił na mnie wrażenie, jak do niego wsiadłam, to czułam się jakbym jechała tramwajem, myślałam, że zrobi na mnie większe wrażenie.
ostatnim punktem było oprowadzenie nas po stadionie narodowym, weszliśmy wszędzie, na trybuny, do szatni, no na każdym piętrze byliśmy, a tych pięter jest... 6, pod ziemią są chyba trzy i trzy nad ziemią.
wycieczka niesamowicie udana.
lubię tak intensywne dni.
Wyjechaliśmy o 4 rano, powrót o 22, intensywny dzień, takie jak lubię.
Oglądaliśmy dużo, ale z ciekawszych rzeczy to:
spacer po łazienkach królewskich, po starym i nowym mieście,
ławeczki chopinowskie, wjazd na taras widokowy na 30 piętrze pałacu kultury i nauki, przejazd metrem na stadion narodowy ze złotych tarasów, tak szczerze, jak słuchałam nagrań na blogu chyba Mateusza, to to metro zrobiło na mnie większe wrażenie, to znaczy dźwięk tego metra zrobił na mnie wrażenie, jak do niego wsiadłam, to czułam się jakbym jechała tramwajem, myślałam, że zrobi na mnie większe wrażenie.
ostatnim punktem było oprowadzenie nas po stadionie narodowym, weszliśmy wszędzie, na trybuny, do szatni, no na każdym piętrze byliśmy, a tych pięter jest... 6, pod ziemią są chyba trzy i trzy nad ziemią.
wycieczka niesamowicie udana.
lubię tak intensywne dni.
Edited
Tak samo jak marsz, tylko mniej rytmicznie.
Edited
Ej, ale ją pytałam. :D Skoro go mogła oglądać, to pewnie pamięta np. jaki miał kolor.
Nie nie, chodzi mi o muzykę. A na razie próbuję opanować gitarę elektryczną. Dzisiaj na przykład grałam takie melodyjne utwory. (daszekmdn):
Ooo, w sensie swoją, czy czegoś nowego nauczyłaś się na gitarze? Wrzuć może coś na bloga w tym temacie. Chętnie bym zobaczył.
-- (Monte):
Mam nową nutkę! :)
--
--
Ooo, w sensie swoją, czy czegoś nowego nauczyłaś się na gitarze? Wrzuć może coś na bloga w tym temacie. Chętnie bym zobaczył.
-- (Monte):
Mam nową nutkę! :)
--
--
Edited
1 likes
Parę ciekawych sprzętów dzisiaj widziałem, w tym magnetowid! Przypomniały mi się stare dobre czasy.
4 likes
Na śpiewie operowym nauczyłam się ponoć w 13 zajęć tyle, co ludzie uczą się przez 6 lat. To chyba jakiś talent mam. Ciekawe, co będzie dalej, skoro jest taki szybki progres. Poza tym kończę badania do pracy magisterskiej, promotora wybrałam, temat mam gotowy, zbieram literaturę, a jestem po pierwszym roku. Na koniec roku dostałam 4 szóstki, 10 piątek i jedną 4 z plusem. No to też ładnie. Recepta jest tego taka, że po pierwsze, trzeba się zorganizować, a po drugie, wrzucić na luz. :)