Forum

Księga pochwał

Integracja Eltenowiczów

Previous 58 / 60 Next

skrzypenka

#1141 ·

eee, nicht besonnders, ich bin schon müde. :)
Große Operndiva?

Monte

#1142 ·

Nadrobiłam dziś kilka odcinków podcastów kryminalnych. Poza tym, przez te ostatnie kilkanaście dni udaje mi się trochę pisać.
Give me a sign.

djsenter

#1143 ·

2 likes
Często mi się nic nie chce, ale jest jedna rzecz, w której jestem konsekwentny, czyli pisanie tekstów. Piszę praktycznie codziennie, wkładam w nie czas a potem analizuję, poprawiam, ewentualnie nagrywam, chociaż akurat tutaj by mi się przydał kopniak w cztery litery :D
Cieszę się, że przez te lata nie porzuciłem swojej pasji, tak po prostu!
Senter San

Adasadula

#1144 ·

1 likes
Bardzo przyjemny deszcz i burza za oknem

DJGraco

#1145 ·

Edited
Mam nadzieję że dojdzie do nas. Przydałaby się tutaj konkretna burza.

Kuba12565

#1146 ·

1 likes
Piękna pogoda, i wyjazd na działkę. Odpoczynek w pełnym wydaniu
"Hatsune Miku is simply the best! I'm completely obsessed—listening to her music is my absolute passion!

Kuba12565

#1147 ·

3 likes
Spędzone super dzień na działce, Kąpiel w basenie, trochę się opalałem, zjadłem moje ulubione lody od Grycana, smak nutella.
"Hatsune Miku is simply the best! I'm completely obsessed—listening to her music is my absolute passion!

Julitka

#1148 ·

A to Grycan ma lody o smaku Nutelli? o.o Wiem, że Nutella ma swoje własne, takie z kawałkami czekolady, ale Grycan też ma?
-- (Kuba12565):
Spędzone super dzień na działce, Kąpiel w basenie, trochę się opalałem, zjadłem moje ulubione lody od Grycana, smak nutella.
--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

daszekmdn

#1149 ·

Edited
Piękne Tropo dziś z rana było. Pomorze na wyciągnięcie ręki i trochę Dolnego śląska, że aż mi się zachciało poskanować jak przypadkiem trafiłem chcąc ustawić na zwykłej wieży z kiepskim tunerem zwykłe PR1 ze Śremu.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

mustafa

#1150 ·

1 likes
Nareszcie lato.
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

djdenismusic

#1151 ·

Szanowne państwo. Z nózią coraz lepiej. Ból kolana ustępuje.

Kuba12565

#1152 ·

Julitka tak, Grycan ma takie lody, są bardzo pyszne. Polecam. Tylko lepiej idź do Biedronki, bo w Żabce zapłacisz 32 zł ale to jak chcesz. Miłego próbowania
"Hatsune Miku is simply the best! I'm completely obsessed—listening to her music is my absolute passion!

DJGraco

#1153 ·

Ja lubię lody tylko i wyłącznie śmietankowe. Ewentualnie jakieś sorbety owocowe. Raczej żadnych innych.

Monte

#1154 ·

Ścięłam dziś włosy, a miałam już długie. Uwielbiam wizyty u fryzjera.
Give me a sign.

DJGraco

#1155 ·

A jakiej długości masz włosy, tj jak preferujesz? Do ramion czy jeszcze krótsze?

Monte

#1156 ·

Miałam takie włosy za łopatki, teraz mam prawie do ramion, brakuje kilku centymetrów.
Give me a sign.

Monte

#1157 ·

Chciałam jeszcze krótrze, ale stwierdziłyśmy razem z fryzjerką, że może lepiej troszkę dłuższe zostawić. I końcówki mam pocieniowane.
Give me a sign.

Monte

#1158 ·

Poza tym, wizyty u fryzjera to dla mnie relaks.
Give me a sign.

Zuzler

#1159 ·

1 likes
Uwielbiam lato!

djsenter

#1160 ·

1 likes
Ja teeeeeeeeeż!
Ostre żarło i zimne piwo do tego.
Senter San
Previous 58 / 60 Next