A jak wygląda tam jagodzianka?
Drożdżówka i ciasto drożdżowe to jednak cosik innego. Drożdżówka smaczniejsza. Chyba że bez owoców, to ciasto drożdżowe zjem w na prawdę dużych ilościach.
1 likes
Drożdżówka to bułka. Może być z nadzieniem lub bez, co jest zupełnym bezsensem, no ale ok.
Natomiast ciasto drożdżowe, placek drożdżowy lub drożdżowiec to jest, no, ciasto. Na blaszce takie. Albo z nadzeniem, albo bez.
Natomiast ciasto drożdżowe, placek drożdżowy lub drożdżowiec to jest, no, ciasto. Na blaszce takie. Albo z nadzeniem, albo bez.
Dokładnie. Aż mi smaka zrobiłaś. Moja śp prababcia, pamiętająca jeszcze cara Mikołaja takie grube, sążnie naćkane jabłkami z sadu, słusznie posypane krusząką drożdżowce piekła... Do tego szklanka kompotu... Ach dzieciństwo... :D
a ja nie lubię ani jednego, ani drugiego. :D
1 likes
kolejna piękna pozytywka, tym razem z obracającym sie zajączkiem, i szufladką do schowania. melodia, 4 pory roku, bardzo piękna, kolejna do kolekcji.
Ale co wy opowiadacie? Drożdżówka to jest to takie okrągłe, z suchego, niesmacznego ciasta i z kawałkiem budyniu, owoców albo czymś tam innym na środku. Może to być polukrowane albo z kruszonką i zazwyczaj mi nie smakuje.
1 likes
Ja uwielbiam jedno i drugie. Natomiast od wczoraj mam przyjemność spędzać sporo czasu z pozostałą mi jeszcze skromną częścią rodziny. Jest dobrze. No i przy okazji naje się człowiek pyszności okraszając to miłymi rozmowami.
Mi też to nie smakuje.
-- (Zuzler):
Ale co wy opowiadacie? Drożdżówka to jest to takie okrągłe, z suchego, niesmacznego ciasta i z kawałkiem budyniu, owoców albo czymś tam innym na środku. Może to być polukrowane albo z kruszonką i zazwyczaj mi nie smakuje.
--
-- (Zuzler):
Ale co wy opowiadacie? Drożdżówka to jest to takie okrągłe, z suchego, niesmacznego ciasta i z kawałkiem budyniu, owoców albo czymś tam innym na środku. Może to być polukrowane albo z kruszonką i zazwyczaj mi nie smakuje.
--
No toż o tym my prawimy, tak?
-- (Zuzler):
Ale co wy opowiadacie? Drożdżówka to jest to takie okrągłe, z suchego, niesmacznego ciasta i z kawałkiem budyniu, owoców albo czymś tam innym na środku. Może to być polukrowane albo z kruszonką i zazwyczaj mi nie smakuje.
--
-- (Zuzler):
Ale co wy opowiadacie? Drożdżówka to jest to takie okrągłe, z suchego, niesmacznego ciasta i z kawałkiem budyniu, owoców albo czymś tam innym na środku. Może to być polukrowane albo z kruszonką i zazwyczaj mi nie smakuje.
--
Rezurekcje mają swój klimat. :) Cieszę się, że po raz kolejny udało mi się być mimo niewyspania. Pogoda też była niezła z pewnym wyjątkiem.
Wiatr gwiżdże jak 150. I w nocy była u mnie burza, którą na szczęście przespałam. Tylko na chwilę obudził mnie wiatr. Gdyby nie siostra, to nawet bym nie wiedziała, że u nas była burza.
1 likes
To jest, rozumiem, powód do zadowolenia, skoro to tu umieszczasz... No ja się nie dziwię, bo ja nie lubię burzy i też chciałabym przespać.
-- (Monte):
Wiatr gwiżdże jak 150. I w nocy była u mnie burza, którą na szczęście przespałam. Tylko na chwilę obudził mnie wiatr. Gdyby nie siostra, to nawet bym nie wiedziała, że u nas była burza.
--
-- (Monte):
Wiatr gwiżdże jak 150. I w nocy była u mnie burza, którą na szczęście przespałam. Tylko na chwilę obudził mnie wiatr. Gdyby nie siostra, to nawet bym nie wiedziała, że u nas była burza.
--
Tak, to jest powód do pochwały, ponieważ nie lubię burzy i cieszę się, że ją przespałam i nie słyszałam kompletnie nic. Burza przeraża mnie szczególnie w nocy, kiedy jest ciemno, a ja słyszę wyjący wiatr i pioruny.
Edited
A ja tam lubie jak sobie łomoce. Jak samo bez deszczu, to nie wywołuje to we mnie żadnych emocji, ale jak grzmi i pada sobie deszcz, to fajnie jest. ;)
Edited
7 likes
Powbijali kołki na całej drodze.
Pooznaczali sobie ją.
Dzieje się.
Idzie nowe. Światłowód is coming!
Na osiedlu gadają.
W urzędzie ustalają.
Ja się zastanawiam gdzie dokładnie postawią.
Ale przystanek autobusowy też w tym roku będzie.
W końcu będę mógł żyć jak człowiek w tej zapadłej dziurze. :D
Pooznaczali sobie ją.
Dzieje się.
Idzie nowe. Światłowód is coming!
Na osiedlu gadają.
W urzędzie ustalają.
Ja się zastanawiam gdzie dokładnie postawią.
Ale przystanek autobusowy też w tym roku będzie.
W końcu będę mógł żyć jak człowiek w tej zapadłej dziurze. :D