Forum

Księga pochwał

Integracja Eltenowiczów

Previous 38 / 60 Next

mustafa

#741 ·

A jak wygląda tam jagodzianka?
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

Monia01

#742 ·

Bułka z jagodami
***
🇺🇦 🇵🇱

mustafa

#743 ·

Drożdżówka i ciasto drożdżowe to jednak cosik innego. Drożdżówka smaczniejsza. Chyba że bez owoców, to ciasto drożdżowe zjem w na prawdę dużych ilościach.
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

Julitka

#744 ·

1 likes
Drożdżówka to bułka. Może być z nadzieniem lub bez, co jest zupełnym bezsensem, no ale ok.
Natomiast ciasto drożdżowe, placek drożdżowy lub drożdżowiec to jest, no, ciasto. Na blaszce takie. Albo z nadzeniem, albo bez.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

MarOlk

#745 ·

Dokładnie. Aż mi smaka zrobiłaś. Moja śp prababcia, pamiętająca jeszcze cara Mikołaja takie grube, sążnie naćkane jabłkami z sadu, słusznie posypane krusząką drożdżowce piekła... Do tego szklanka kompotu... Ach dzieciństwo... :D

skrzypenka

#746 ·

a ja nie lubię ani jednego, ani drugiego. :D
Große Operndiva?

Kuba12565

#747 ·

1 likes
kolejna piękna pozytywka, tym razem z obracającym sie zajączkiem, i szufladką do schowania. melodia, 4 pory roku, bardzo piękna, kolejna do kolekcji.
"Hatsune Miku is simply the best! I'm completely obsessed—listening to her music is my absolute passion!

Zuzler

#748 ·

Ale co wy opowiadacie? Drożdżówka to jest to takie okrągłe, z suchego, niesmacznego ciasta i z kawałkiem budyniu, owoców albo czymś tam innym na środku. Może to być polukrowane albo z kruszonką i zazwyczaj mi nie smakuje.

djdenismusic

#749 ·

1 likes
Ja uwielbiam jedno i drugie. Natomiast od wczoraj mam przyjemność spędzać sporo czasu z pozostałą mi jeszcze skromną częścią rodziny. Jest dobrze. No i przy okazji naje się człowiek pyszności okraszając to miłymi rozmowami.

skrzypenka

#750 ·

Mi też to nie smakuje.

-- (Zuzler):
Ale co wy opowiadacie? Drożdżówka to jest to takie okrągłe, z suchego, niesmacznego ciasta i z kawałkiem budyniu, owoców albo czymś tam innym na środku. Może to być polukrowane albo z kruszonką i zazwyczaj mi nie smakuje.

--
Große Operndiva?

Julitka

#751 ·

No toż o tym my prawimy, tak?
-- (Zuzler):
Ale co wy opowiadacie? Drożdżówka to jest to takie okrągłe, z suchego, niesmacznego ciasta i z kawałkiem budyniu, owoców albo czymś tam innym na środku. Może to być polukrowane albo z kruszonką i zazwyczaj mi nie smakuje.

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Zuzler

#752 ·

No właśnie nie wiem.

Monte

#753 ·

Rezurekcje mają swój klimat. :) Cieszę się, że po raz kolejny udało mi się być mimo niewyspania. Pogoda też była niezła z pewnym wyjątkiem.
Give me a sign.

Monte

#754 ·

Wiatr gwiżdże jak 150. I w nocy była u mnie burza, którą na szczęście przespałam. Tylko na chwilę obudził mnie wiatr. Gdyby nie siostra, to nawet bym nie wiedziała, że u nas była burza.
Give me a sign.

Julitka

#755 ·

1 likes
To jest, rozumiem, powód do zadowolenia, skoro to tu umieszczasz... No ja się nie dziwię, bo ja nie lubię burzy i też chciałabym przespać.
-- (Monte):
Wiatr gwiżdże jak 150. I w nocy była u mnie burza, którą na szczęście przespałam. Tylko na chwilę obudził mnie wiatr. Gdyby nie siostra, to nawet bym nie wiedziała, że u nas była burza.

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Monte

#756 ·

Tak, to jest powód do pochwały, ponieważ nie lubię burzy i cieszę się, że ją przespałam i nie słyszałam kompletnie nic. Burza przeraża mnie szczególnie w nocy, kiedy jest ciemno, a ja słyszę wyjący wiatr i pioruny.
Give me a sign.

daszekmdn

#757 ·

Edited
A ja tam lubie jak sobie łomoce. Jak samo bez deszczu, to nie wywołuje to we mnie żadnych emocji, ale jak grzmi i pada sobie deszcz, to fajnie jest. ;)
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

lwica

#758 ·

To był przedobry dzień, mimo że miał kilka mało przyjemnych momentów.
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

DJGraco

#759 ·

UUuu, pierwsza buża w tym roku? U nas jeszcze nie było

daszekmdn

#760 ·

Edited 7 likes
Powbijali kołki na całej drodze.
Pooznaczali sobie ją.
Dzieje się.
Idzie nowe. Światłowód is coming!
Na osiedlu gadają.
W urzędzie ustalają.
Ja się zastanawiam gdzie dokładnie postawią.
Ale przystanek autobusowy też w tym roku będzie.
W końcu będę mógł żyć jak człowiek w tej zapadłej dziurze. :D
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P
Previous 38 / 60 Next