Forum

Księga pochwał

Integracja Eltenowiczów

Previous 35 / 60 Next

Monia01

#681 ·

Ooo, podziel się wrażeniami. Ja mam Pixela 10 :)
***
🇺🇦 🇵🇱

djdenismusic

#682 ·

No nie wiem. O ile cukinia to must have, o tyle kiełba? no prośba. Przecież to psuje cały smak potrawy :D

mustafa

#683 ·

3 likes
Nie psuje jeżeli dodasz kiełbasę, a nie jakąś parówkę za 5,50 za 1,3 kg.
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

zywek

#684 ·

Jak nie korzystacie z tb to może i pixel dobry jest, w przeciwnym razie odpada.

sanklip

#685 ·

Czemu? Spoko jest, korzystam z 9 pro i śmiga jak ta lala. A leczo oczywiście, że bez kiełby. Ale parówkę sobie wkrawałam czasem. A ja się chwalę aktualnie: Po 1: Będą nowe fotele! Nie będzie nas w końcu dupsko i plecy bolały xd. Po 2: Oczyszczacz powietrza to super sprawa, mamy kilka miesięcy i jestem happy. Po 3: Wzięcie kota to chyba puki co najtrafniejsza decyzja podjęta na przełomie 25/26 roku, a tak się bałam. Dziś nie wyobrażam sobie domu i atmosfery bez Yukine.
Sygnatura:

Cis najzieleńszy jest zimą;
ma zwyczaj śpiewać kiedy płonie.


Heilung -
"Norupo".

Julitka

#686 ·

Kiełbasa w bigosie faktycznie jest do pominięcia, ale w leczu jest bardzo pyszniutka. :) Ale musi być dobra, a nie jakieś parówkopodobne świństwo.
-- (djdenismusic):
Również uwielbiam. O ile kogoś nie popierniczy i nie doda do niego kiełbasy. Tak samo kiełbasa w bigosie to zło. Tylko golonka i inne mięso ale żadnej kiełby!

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

markus1234

#687 ·

Wygraliśmy w półfinałach baraży z Albanią 2 do 1! Jestem bardzo zadowolony, że udało się wygrać! Mam nadzieję, że wtorkowy mecz też pujdzie nam tak łatwo wygrać.

zywek

#688 ·

Bo talkback na pixelu działa gorzej niż na samsungu.

Zuzler

#689 ·

Nie no, leczo z kiełbą - fuj. Ale do bigosu to musi być.

lwica

#690 ·

Każde leczo jest wspaniałe, a nowy telefon zyskałam i ja. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

skrzypenka

#691 ·

a ja sobie kupiłam w grudniu iphone 17 pro i nie jestem za bardzo zadowolona, a z samsunga galaxy a36, który kupiłam w październiku bodajże, też nie jestem zadowolona. Nie ma na rynku chyba takiego telefonu, który by spełniał moje Skrzypeńkowe oczekiwania. :D
Große Operndiva?

djsenter

#692 ·

Boże, w końcu mogę jeść coś innego, niż wafle ryżowe i banany! Swoją drogą, dobre są wafle ryżowe, będę częściej chyba zamiast chlebka sobie je konsumował.
Senter San

MarOlk

#693 ·

2 likes
Zajebista, ponad 100-letnia pozytywka wpadła do kolekcji.

Zuzler

#694 ·

Senterku, mogłeś jeszcze kisiel. :P

djsenter

#695 ·

1 likes
Wiem wiem, nie przepadam. Za to budyń się marzy :)
Senter San

wrzos33

#696 ·

4 likes
O, budyń też uwielbiam, dawno nie jadłam.A co mi tam- podzielę się z Wami jeszcze jedną dobrą wiadomością: ostatnio poznałam chyba kogoś wyjątkowego :D także trzymajcie kciuki!

DJGraco

#697 ·

@Żywek nie miałem Szajsunga w łapie więc się nie wypowiem. Ale jedno co mogę powiedzieć to na pewno szybciej chodzi od xiaomi. Tam to wgl talkback zamula i używam tylko CSR praktycznie.

Monte

#698 ·

1 likes
Gratulacje Aneta! Życzę szczęścia z całego serducha! (wrzos33):
O, budyń też uwielbiam, dawno nie jadłam.A co mi tam- podzielę się z Wami jeszcze jedną dobrą wiadomością: ostatnio poznałam chyba kogoś wyjątkowego :D także trzymajcie kciuki!

--
Give me a sign.

wrzos33

#699 ·

1 likes
Dziękuję Kochana
-- (Monte):
Gratulacje Aneta! Życzę szczęścia z całego serducha! (wrzos33):
O, budyń też uwielbiam, dawno nie jadłam.A co mi tam- podzielę się z Wami jeszcze jedną dobrą wiadomością: ostatnio poznałam chyba kogoś wyjątkowego :D także trzymajcie kciuki!

--

--

Kuba12565

#700 ·

2 likes
Mimo że ten dzień zaczął się tragicznie. Zakończył się fajnie. Bo słuchałem z dziewczyną muzyki, a później słuchaliśmy strasznych historii. I tak nam wieczór zleciał. Oprócz tego pogaduchy. I miło spędzony czas
"Hatsune Miku is simply the best! I'm completely obsessed—listening to her music is my absolute passion!
Previous 35 / 60 Next