Ooo, podziel się wrażeniami. Ja mam Pixela 10 :)
No nie wiem. O ile cukinia to must have, o tyle kiełba? no prośba. Przecież to psuje cały smak potrawy :D
Czemu? Spoko jest, korzystam z 9 pro i śmiga jak ta lala. A leczo oczywiście, że bez kiełby. Ale parówkę sobie wkrawałam czasem. A ja się chwalę aktualnie: Po 1: Będą nowe fotele! Nie będzie nas w końcu dupsko i plecy bolały xd. Po 2: Oczyszczacz powietrza to super sprawa, mamy kilka miesięcy i jestem happy. Po 3: Wzięcie kota to chyba puki co najtrafniejsza decyzja podjęta na przełomie 25/26 roku, a tak się bałam. Dziś nie wyobrażam sobie domu i atmosfery bez Yukine.
Kiełbasa w bigosie faktycznie jest do pominięcia, ale w leczu jest bardzo pyszniutka. :) Ale musi być dobra, a nie jakieś parówkopodobne świństwo.
-- (djdenismusic):
Również uwielbiam. O ile kogoś nie popierniczy i nie doda do niego kiełbasy. Tak samo kiełbasa w bigosie to zło. Tylko golonka i inne mięso ale żadnej kiełby!
--
-- (djdenismusic):
Również uwielbiam. O ile kogoś nie popierniczy i nie doda do niego kiełbasy. Tak samo kiełbasa w bigosie to zło. Tylko golonka i inne mięso ale żadnej kiełby!
--
Wygraliśmy w półfinałach baraży z Albanią 2 do 1! Jestem bardzo zadowolony, że udało się wygrać! Mam nadzieję, że wtorkowy mecz też pujdzie nam tak łatwo wygrać.
a ja sobie kupiłam w grudniu iphone 17 pro i nie jestem za bardzo zadowolona, a z samsunga galaxy a36, który kupiłam w październiku bodajże, też nie jestem zadowolona. Nie ma na rynku chyba takiego telefonu, który by spełniał moje Skrzypeńkowe oczekiwania. :D
Boże, w końcu mogę jeść coś innego, niż wafle ryżowe i banany! Swoją drogą, dobre są wafle ryżowe, będę częściej chyba zamiast chlebka sobie je konsumował.
4 likes
O, budyń też uwielbiam, dawno nie jadłam.A co mi tam- podzielę się z Wami jeszcze jedną dobrą wiadomością: ostatnio poznałam chyba kogoś wyjątkowego :D także trzymajcie kciuki!
@Żywek nie miałem Szajsunga w łapie więc się nie wypowiem. Ale jedno co mogę powiedzieć to na pewno szybciej chodzi od xiaomi. Tam to wgl talkback zamula i używam tylko CSR praktycznie.
1 likes
Gratulacje Aneta! Życzę szczęścia z całego serducha! (wrzos33):
O, budyń też uwielbiam, dawno nie jadłam.A co mi tam- podzielę się z Wami jeszcze jedną dobrą wiadomością: ostatnio poznałam chyba kogoś wyjątkowego :D także trzymajcie kciuki!
--
O, budyń też uwielbiam, dawno nie jadłam.A co mi tam- podzielę się z Wami jeszcze jedną dobrą wiadomością: ostatnio poznałam chyba kogoś wyjątkowego :D także trzymajcie kciuki!
--
1 likes
Dziękuję Kochana
-- (Monte):
Gratulacje Aneta! Życzę szczęścia z całego serducha! (wrzos33):
O, budyń też uwielbiam, dawno nie jadłam.A co mi tam- podzielę się z Wami jeszcze jedną dobrą wiadomością: ostatnio poznałam chyba kogoś wyjątkowego :D także trzymajcie kciuki!
--
--
-- (Monte):
Gratulacje Aneta! Życzę szczęścia z całego serducha! (wrzos33):
O, budyń też uwielbiam, dawno nie jadłam.A co mi tam- podzielę się z Wami jeszcze jedną dobrą wiadomością: ostatnio poznałam chyba kogoś wyjątkowego :D także trzymajcie kciuki!
--
--