zamówiłem sobie jakieś inteligentne okulary z aliekspres, aż jestem ciekawy jak to działa i czy działa
3 likes
Ostatnio udaje mi się wiele rzeczy samodzielnościowo orientacyjnych, a to zawsze buduje pewność siebie :)
1 likes
Dzień zaczął się nie najlepiej, ale finalnie okazał się na prawdę fajny. :)
3 likes
Wczoraj wróciłam z wyjazdu. Było super. Spędziłam urodziny z narzeczonym. Mieliśmy wypad do plazy w Lublinie i zupełnie przypadkiem spotkaliśmy tam mojego kolegę, który złożył mi też życzenia. Dzień wcześniej umówiłam sie z nauczycielką orientacji z Lublina i dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy dotyczących Lublina i dostępności miasta dla niewidomych. Poza tym, pogadałyśmy trochę, a pani poznała mojego narzeczonego. Pogoda też była przyjemna.
1 likes
Dmitrija chyba...
-- (Kuba12565):
zaczynam sie uczyć grać na pianinie walca nr, 2, dmitrij szustakowicza.
--
-- (Kuba12565):
zaczynam sie uczyć grać na pianinie walca nr, 2, dmitrij szustakowicza.
--
7 likes
A mi dziś nauczyciel od śpiewu powiedział, że śpiewam lepiej, niż studenci śpiewu klasycznego na akademii muzycznej. No to się cieszę ogromnie. :)
9 likes
Zrobiliśmy wczoraj leczo. Najzajebistrze, jakie jadłem. No i nic chyba nie spieprzyłem będąc w kuchni :).
Również uwielbiam. O ile kogoś nie popierniczy i nie doda do niego kiełbasy. Tak samo kiełbasa w bigosie to zło. Tylko golonka i inne mięso ale żadnej kiełby!
2 likes
Oczywiście, że kiełba też ma być i to dużo w jednym i drugim.
Jak kiełba dobra, to może być praktycznie wszędzie, o ile pasuje profil smakowy :)
Jak kiełba dobra, to może być praktycznie wszędzie, o ile pasuje profil smakowy :)
Podobno faktycznie oryginalne madziarskie orbanowskie jest bez kiełby. Ale nie oszukujmy się, kiełba musi być. A nawet jak się cukinia znajdzie to też dobrze.