Forum

Księga pochwał

Integracja Eltenowiczów

Previous 23 / 59 Next

Zuzler

#441 ·

Edited 1 likes
Kurde, lubię rurki. Nie te takie przylegające, że nogawki zwijają się w akordeon przy każdym kroku, tylko takie mniej obcisłe, uwydatniające szlachetną linię mych kształtnych nóg, ale nie opinające się na nich, bo to ani wygodne na dłuższą metę, ani zdrowe.

wrzos33

#442 ·

Kurde, szkoda, że rurki są już niemodne, ostatnio wygrzebałam takowe z mamcią na ciucach i choć nie widzę to widzę, że wyglądam w nich świetnie :D

mustafa

#443 ·

2 likes
Jadłem tatara w poniedziałek, jadłem wczoraj i zachwilę znów zabieram się do siekania. I wiecie co, będzie zajebisty.
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

DJGraco

#444 ·

Tatar dobra sprawa, siekany zwłaszcza.
Mięso tu też jest bardzo ważne, wg mnie najlepsza polędwica wołowa.

mustafa

#445 ·

Ligawa też daje radę. 2x tańsza i smaczna.
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

DJGraco

#446 ·

No wiadomo że polendwica droższa, ale dzięki za rekomendację, spróbuję.

lwica

#447 ·

1 likes
Wspaniałe próby i jeszcze lepszy koncert. <3 W ogóle muzycznie się dzieje! :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

djsenter

#448 ·

2 likes
Spędziłem sobie godzinkę w losowej kawiarni na Krakowskim dworcu, pisząc tekst i słuchając książki. Właśnie to mi zrobiło dzień.
Senter San

Zuzler

#449 ·

2 likes
Ale w tym roku, o dziwo, mam dobre pomysły na prezenty dla tych, którym chce prezenty dać. To znaczy tak mi się wydaje, że dobre, wszystko się okaże za te 2 tygodnie. :D

wrzos33

#450 ·

1 likes
A ja wczoraj wzięłam udział w spotkaniu autorskim w pobliskiej bibliotece i miło spędziłam wieczór.

djsenter

#451 ·

2 likes
Fajnie! Ja byłem na chórkach Polsko Japońskich w bazylice świętego krzyża wczoraj, cudowne doświadczeniae. Zwłaszcza te Japońskie chórki były ciekawe, takie teatralne, filmowe wręcz z elementami klaskania :)
No i potem miałem kilka przepraw na mieście, ale ostatecznie wróciłem sobie do domku bezpiecznie i szczęśliwie, więc było warto.
Senter San

Monte

#452 ·

1 likes
W tym roku, jak i dwa lata temu zrobiłam prezenty dla ważnych dla mnie osób. Mam nadzieję, że im się spodobają.
Give me a sign.

markus1234

#453 ·

Edited 1 likes
Dzisiaj na mojego smartwatcha, czyli na Galaxy Watch FE zawitała aktualizacja OneUI 8 Watch. Jestem zadowolony, że Samsung nie porzucił wsparcia dla tego zegarka. Nawet mi się ten nowy wygląd podoba, bo nie trzeba tyle przesuwać palcami, żeby dostać się np. do kafelka z baterią, tylko ten kafelek z baterią przeniosło mi na dół, pod kafelek od ciśnienia tentniczego.

Poza tym wczoraj miałem 2 występy, jeden z okazji światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, a drugi na jasełkach, które były organizowane w Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotece w Ułężu. Zarówno jeden, jak i drugi występ wszystkim się podobały. Jestem dumny z siebie, że mogę się pokazywać ludziom. Na jednym występie śpiewałem "Laleczkę z Saskiej Porcelany", a na drugim występie grałem rolę Józefa.

lwica

#454 ·

Bardzo mocno zintegrowałam się z grupą na studiach, nie tylko z dziekańską, ale w ogóle z całym pierwszym rokiem. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Monte

#455 ·

Edited 1 likes
Prezenty poszły do wysyłki! :) Jestem szczęśliwa, że wszystko się udało. :)
Give me a sign.

lwica

#456 ·

7 likes
Zdałam egzamin z fortepianu dodatkowego na piątkę. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

djsenter

#457 ·

5 likes
Odwdzięczyłem się osobie bezdomnej, która podeszła do mnie po lucku i zaoferowała pomoc.
Niechaj mu to przepyszne panini umili dzień.
Senter San

Adasadula

#458 ·

4 likes
Jutro gram koncert jako akompaniator :). Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.

Zuzler

#459 ·

Kupiłam w lumpeksie dużą apteczkę z dwiema apteczkami-saszetkami w zestawie. Nie wiedziałam, na cholerę mi one, ale godzinę po przyjściu do domu znalazło się zastosowanie dla dwóch sztuk. Wniosek: kosmetyczek, organizerków i innych takich nigdy dość. <3

Monte

#460 ·

2 likes
Wszystko, co planowałam na dziś zostało zrobione. Planowane sprzątanie zakończone sukcesem, nieplanowane prasowanie zrobione w połowie, jutro dokończę resztę. Nie mam siły, chce mi się spać, ale mimo to jest git.
Give me a sign.
Previous 23 / 59 Next