Forum

Księga pochwał

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 24 / 60 Next

daszekmdn

#461 ·

1 likes
Lubię te przedświąteczne kuchenne rewolucje. :)
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Monte

#462 ·

1 likes
Prasowanie prawie zakończone sukcesem! :) Nawet dzisiaj wyprasowałam więcej niż wczoraj. Jeszcze jutro kilka rzeczy i będzie finito!
Give me a sign.

djsenter

#463 ·

4 likes
Widziałem się z kumplem i wójami, elegancko. Odpowiednie towarzystwo zmienia wszystko, teraz nawet mi się uśmiecha perspektywa świąt. Jeszcze ten barszczyk jutro, mmm.
Senter San

djdenismusic

#464 ·

1 likes
Święta, sylwester, i nowy rok można zaliczyć do tych bardziej udanych. Aktualnie cieszę się z rychłego powrotu do polski. A obok biórka piętrzą się spore zapasy czekoladowych słodkości. Czuje dobrze człowiek.

Monte

#465 ·

Nie chwaliłam się, ale od zeszłego roku chyba mam nowe zainteresowania. Otóż zaczęłam interesować się kanałem pogodowym Paweł i Marta, gdzie naprawdę ciekawie i konkretnie opowiadają o pogodzie i ostrzegają przed niebezpiecznymi zjawiskami, co rzeczywiście się sprawdza. Mam też takie zainteresowanie, o którym raczej nie mówiłam, ale już od dawna interesuję się filmami katastroficznymi, od zeszłego roku śledzę kanał Prawdziwy Horror, a od tego roku znalazłam kanał, który też śledzę o nazwie Nad Horyzontem Zdarzeń. Od niedawna zaczęłam też śledzić kanał, który znam tak mniej więcej od dwóch lat, nazywa się czarna seria, niedawno wznowili wypuszczanie filmów.
Give me a sign.

daszekmdn

#466 ·

Podsunęłaś mi tym postem fajny pomysł na wątek o kanałach YT
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Monte

#467 ·

Tak? To się cieszę. :)
Give me a sign.

mustafa

#468 ·

Już chyba coś takiego było.

-- (daszekmdn):
Podsunęłaś mi tym postem fajny pomysł na wątek o kanałach YT

--
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

Puszkin

#469 ·

3 likes
Spędziłem super dwa tygodnie w Polsce. :)

markus1234

#470 ·

4 likes
W piątek wyjeżdżamy z rodzicami i moją ciocią z Żabianki do Lublina do Hali Globus na koncert Małej Armii Janosika. Już nie mogę się doczekać tego dnia!

Adasadula

#471 ·

2 likes
Zajebisty utwór będę grał jako akompaniator z majne wokalistką - Coś co leży mi w palcach a jednocześnie brzmi świetnie, no po prostu z całego serducha lowciam ten track :D.

skrzypenka

#472 ·

Nagrasz? :)

-- (Adasadula):
Zajebisty utwór będę grał jako akompaniator z majne wokalistką - Coś co leży mi w palcach a jednocześnie brzmi świetnie, no po prostu z całego serducha lowciam ten track :D.

--
Große Operndiva?

Adasadula

#473 ·

Już zagrane - wyszło tak jak miało wyjść :), wszystko na żywca itd więc za me wszelkie błędy sorry ;), dla zainteresowanych podsyłam. Wokalistka jak będzie chciała to się ujawni - wszak tu jest:
https://adula.krzywy.xyz/pastoralka-o-pokoj.mp3


-- (skrzypenka):
Nagrasz? :)

-- (Adasadula):
Zajebisty utwór będę grał jako akompaniator z majne wokalistką - Coś co leży mi w palcach a jednocześnie brzmi świetnie, no po prostu z całego serducha lowciam ten track :D.

--

--

Zuzler

#474 ·

Wiesz co, to nie jest idealne, szczerze mówiąc, ale takie ładne... <3

skrzypenka

#475 ·

Brawo, brawo, brawo! :)

-- (Adasadula):
Już zagrane - wyszło tak jak miało wyjść :), wszystko na żywca itd więc za me wszelkie błędy sorry ;), dla zainteresowanych podsyłam. Wokalistka jak będzie chciała to się ujawni - wszak tu jest:
https://adula.krzywy.xyz/pastoralka-o-pokoj.mp3


-- (skrzypenka):
Nagrasz? :)

-- (Adasadula):
Zajebisty utwór będę grał jako akompaniator z majne wokalistką - Coś co leży mi w palcach a jednocześnie brzmi świetnie, no po prostu z całego serducha lowciam ten track :D.

--

--

--
Große Operndiva?

Adasadula

#476 ·

Wiem, na próbach bywało lepiej ale stres +to że występuje się na live zrobiło swoje, nadal jednak uważam to za piękny utworek :).

-- (Zuzler):
Wiesz co, to nie jest idealne, szczerze mówiąc, ale takie ładne... <3

--

lwica

#478 ·

1 likes
Szykuje mi się bardzo dobry weekend i jeszcze lepszy początek tygodnia. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Pitef

#479 ·

Guwno buże! Jak ja to kocham!
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

DJGraco

#480 ·

A gdzie? Też se poczytam :D
Poprzednia 24 / 60 Next