Gdzie ten shitstorm?
1 likes
Cieszy mnie, że pomimo baaardzo wielu niedogodności po drodze, wtorkowy koncert w Mandze jest już za mniej niż 48 godzin, a jutro ruszają pełną parą próby przed koncertem. Żeby się teraz nic nie wy...waliło, to będzie pięknie. Btw, zapraszam jeśli ktoś w Krakowie i ma wolne we wtorek o 18.
Cieszy mnie że ów koncert wyszedł całkiem przyzwoicie zwłaszcza biorąc pod uwagę ilość prób i wszelkie nieprzewidziane okoliczności. :)
1 likes
z reguły nie polecam wprost ani nie rozpisuję się w księgach jednych czy drugich o produktach, o których będę robił audycję; tu jednak (słowo klucz): zapowiada się, w miarę tani gadżet, mogący zaspokoić niewidome nagrywawcze fantazje a i przydać się na coś niecoś więcej półprofesjonalnie.
Parę testów, w tym wymagających jeszcze przede mną.
Parę testów, w tym wymagających jeszcze przede mną.
3 likes
To w sumie zasługuje na Księgę Pochwał. Zażaleń trochę też, bo nostalgia się odpaliła, ale głównie jednak pochwał.
Jako że zrobiłem obsługę forum na mobilce, to wymagało wielu testów jego sprawdzenie. Zacząłem więc przeglądać stare wątki i wiecie co?
Tak sobie powracałem do wpisów z lat 2018-2021. Ile tu wspaniałych, zapomnianych już przeze mnie perełek było! Od różnych gier integracyjnych, przez wątek "Śpiewajmy i grajmy mu", po po prostu cenne rady i wskazówki dotyczące prowadzenia mieszkania czy szeroko pojętego życia. No wspaniale było powspominać tamte czasy.
A tak btw. to ten wpis piszę z mobilki, więc jeśli się wyśle, zamiast scrashować aplikację, będzie to kolejny temat do pochwał.
Jako że zrobiłem obsługę forum na mobilce, to wymagało wielu testów jego sprawdzenie. Zacząłem więc przeglądać stare wątki i wiecie co?
Tak sobie powracałem do wpisów z lat 2018-2021. Ile tu wspaniałych, zapomnianych już przeze mnie perełek było! Od różnych gier integracyjnych, przez wątek "Śpiewajmy i grajmy mu", po po prostu cenne rady i wskazówki dotyczące prowadzenia mieszkania czy szeroko pojętego życia. No wspaniale było powspominać tamte czasy.
A tak btw. to ten wpis piszę z mobilki, więc jeśli się wyśle, zamiast scrashować aplikację, będzie to kolejny temat do pochwał.
Daj koniecznie znać, jak wypadną testy. :)
-- (EugeniuszPompiusz):
z reguły nie polecam wprost ani nie rozpisuję się w księgach jednych czy drugich o produktach, o których będę robił audycję; tu jednak (słowo klucz): zapowiada się, w miarę tani gadżet, mogący zaspokoić niewidome nagrywawcze fantazje a i przydać się na coś niecoś więcej półprofesjonalnie.
Parę testów, w tym wymagających jeszcze przede mną.
--
-- (EugeniuszPompiusz):
z reguły nie polecam wprost ani nie rozpisuję się w księgach jednych czy drugich o produktach, o których będę robił audycję; tu jednak (słowo klucz): zapowiada się, w miarę tani gadżet, mogący zaspokoić niewidome nagrywawcze fantazje a i przydać się na coś niecoś więcej półprofesjonalnie.
Parę testów, w tym wymagających jeszcze przede mną.
--
1 likes
Wczoraj pograłem w screaming strike, tak aby zobaczyć jak forma po kilku latach, no i już w kilku kategoriachmam pierwsze miejsca, w trybie normal najlepszy zrobiłem wynik w swojej historii :)
Kurcze, te niektóre grytakie proste, a fajne
Kurcze, te niektóre grytakie proste, a fajne
Edited
Tyflopodcast pojutrze o 19, szanowna pani, proszę sobie włączyć i posłuchać.
-- (skrzypenka):
Daj koniecznie znać, jak wypadną testy. :)
-- (EugeniuszPompiusz):
z reguły nie polecam wprost ani nie rozpisuję się w księgach jednych czy drugich o produktach, o których będę robił audycję; tu jednak (słowo klucz): zapowiada się, w miarę tani gadżet, mogący zaspokoić niewidome nagrywawcze fantazje a i przydać się na coś niecoś więcej półprofesjonalnie.
Parę testów, w tym wymagających jeszcze przede mną.
--
--
-- (skrzypenka):
Daj koniecznie znać, jak wypadną testy. :)
-- (EugeniuszPompiusz):
z reguły nie polecam wprost ani nie rozpisuję się w księgach jednych czy drugich o produktach, o których będę robił audycję; tu jednak (słowo klucz): zapowiada się, w miarę tani gadżet, mogący zaspokoić niewidome nagrywawcze fantazje a i przydać się na coś niecoś więcej półprofesjonalnie.
Parę testów, w tym wymagających jeszcze przede mną.
--
--
Dobrze szanowna, dzięki. :)
-- (Zuzler):
Tyflopodcast pojutrze o 19, szanowna pani proszę sobie włączyć i posłuchać.
-- (skrzypenka):
Daj koniecznie znać, jak wypadną testy. :)
-- (EugeniuszPompiusz):
z reguły nie polecam wprost ani nie rozpisuję się w księgach jednych czy drugich o produktach, o których będę robił audycję; tu jednak (słowo klucz): zapowiada się, w miarę tani gadżet, mogący zaspokoić niewidome nagrywawcze fantazje a i przydać się na coś niecoś więcej półprofesjonalnie.
Parę testów, w tym wymagających jeszcze przede mną.
--
--
--
-- (Zuzler):
Tyflopodcast pojutrze o 19, szanowna pani proszę sobie włączyć i posłuchać.
-- (skrzypenka):
Daj koniecznie znać, jak wypadną testy. :)
-- (EugeniuszPompiusz):
z reguły nie polecam wprost ani nie rozpisuję się w księgach jednych czy drugich o produktach, o których będę robił audycję; tu jednak (słowo klucz): zapowiada się, w miarę tani gadżet, mogący zaspokoić niewidome nagrywawcze fantazje a i przydać się na coś niecoś więcej półprofesjonalnie.
Parę testów, w tym wymagających jeszcze przede mną.
--
--
--
A ja się cieszę, że w końcu mnie stać na subskrybcję virtual dj pro. Planuję sobie kupić dożywotkę żeby mieć spokój z abonamentem.
Nawt więcej. Duużo więcej. Ale jak raz wydam kasę to będę miał z głowy. tylko tak jakoś póki co ciężko mi się zebrać do takiego zakupu, więc mają mnie w szachu ci wszyscy wynalazcy subskrybcji. I chyba im właśnie o to chodzi :P
1 likes
Jeeeeessssst! Za tydzień nowe Strachstorry! Tak długo na to czekałam i nareszcie będą nowe odcinki!
A ja chciałam oznajmić, zapewne po raz kolejny już na tym forum, że Bolero jest spokoi polecam.