To co to za wieża :D, jesteś pewien że niema tego gniazda np. pod jakąś zaślepką, what ever, chyba że to coś starszego, to już bardziej prawdopodobne w takim wypadku
-- (markus1234):
Niestety w mojej wieży nie ma wyjścia słuchawkowego, więc Twoja propozycja się nie sprawdzi.
-- (Adasadula):
To nie lepiej by ci było nagrywać zoomem po wejściu liniowym, w sęsie po kablu?
-- (markus1234):
Tak, słucham tyflopodcastu, ale ten odbiornik kupiłem dlatego, żeby móc sobie nagrywać audycję Lato z Radiem i konkurs Skojarzenia.
-- (Zuzler):
O, widzę, że ktoś tu TYflopodcastu słucha.
--
--
--
Niestety w mojej wieży nie ma wyjścia słuchawkowego, więc Twoja propozycja się nie sprawdzi.
--