Forum

Księga pochwał 2024

Wątki archiwalne

Poprzednia 23 / 33 Następna

Monte

#441 ·

2 likes
Już niedługo jaaaaaaaadęęęęęęęę! Kierunek, Tarnów! I nie będzie mnie trzy tygodnie! W ciągu tych trzech tygodni planuję zrealizować taki mój mały projekt. Trzymajcie za mnie kciuki! Jak to mi się uda, to będę skakać do nieba z radości!
Give me a sign.

skrzypenka

#442 ·

Trzymamy kciuki, jak będziesz mieć ochotę, to możesz o tym opowiedzieć <3

-- (Monte):
Już niedługo jaaaaaaaadęęęęęęęę! Kierunek, Tarnów! I nie będzie mnie trzy tygodnie! W ciągu tych trzech tygodni planuję zrealizować taki mój mały projekt. Trzymajcie za mnie kciuki! Jak to mi się uda, to będę skakać do nieba z radości!

--
Große Operndiva?

Monte

#443 ·

Nie martwcie się, mam w planach podzielić się jego rezultatami na moim blogu. :)
Give me a sign.

daszekmdn

#444 ·

Edytowano 4 likes
Domowy chleb to jest to a taki miałem okazję jeść dzis wieczorem.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

lwica

#445 ·

1 likes
Miły wieczór mieliśmy z domkiem i gościem. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

zywek

#446 ·

Ciężki, eh cięzki ten wieczór był. Nawet z domkiem.

sanklip

#447 ·

1 likes
Raven. Ale nie pamiętam dokładnego modelu. Na pokrętła więc ogarnialna w 100%
-- (Paulinux):
Sanklip jaka frytkownica?

--
Sygnatura:

Cis najzieleńszy jest zimą;
ma zwyczaj śpiewać kiedy płonie.


Heilung -
"Norupo".

markus1234

#448 ·

Edytowano
Najprawdopodobniej dzisiaj będę miał nowy odbiornik radiowy, czyli Retekess V115! Jestem strasznie zadowolony, i mam nadzieję, że szybko nauczę się jego obsługi. Na aukcji było napisane, że jak się zamówi do godziny 20:00, to dostawa będzie jutro, czyli defakto już dzisiaj. Trzymam tego, kto to pisał za słowo, że to dziś dojdzie, bo było zamówienie robione wczoraj po godzinie 18:00. Jak dojdzie ten Retekess, to będzie prezentacja na moim blogu.

skrzypenka

#449 ·

Pewnie, jest prosty w obsłudze. :)

-- (markus1234):
Najprawdopodobniej dzisiaj będę miał nowy odbiornik radiowy, czyli Retekess V115! Jestem strasznie zadowolony, i mam nadzieję, że szybko nauczę się jego obsługi. Na aukcji było napisane, że jak się zamówi do godziny 20:00, to dostawa będzie jutro, czyli defakto już dzisiaj. Trzymam tego, kto to pisał za słowo, że to dziś dojdzie, bo było zamówienie robione wczoraj po godzinie 18:00. Jak dojdzie ten Retekess, to będzie prezentacja na moim blogu.

--
Große Operndiva?

Zuzler

#450 ·

O, widzę, że ktoś tu TYflopodcastu słucha.

markus1234

#451 ·

Tak, słucham tyflopodcastu, ale ten odbiornik kupiłem dlatego, żeby móc sobie nagrywać audycję Lato z Radiem i konkurs Skojarzenia.
-- (Zuzler):
O, widzę, że ktoś tu TYflopodcastu słucha.

--

daszekmdn

#452 ·

1 likes
Zajebisty dzień, wieczór, noc i w ogóle jest git.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Adasadula

#453 ·

Edytowano
To nie lepiej by ci było nagrywać zoomem po wejściu liniowym, w sęsie po kablu?

-- (markus1234):
Tak, słucham tyflopodcastu, ale ten odbiornik kupiłem dlatego, żeby móc sobie nagrywać audycję Lato z Radiem i konkurs Skojarzenia.
-- (Zuzler):
O, widzę, że ktoś tu TYflopodcastu słucha.

--

--

markus1234

#454 ·

Niestety w mojej wieży nie ma wyjścia słuchawkowego, więc Twoja propozycja się nie sprawdzi.

-- (Adasadula):
To nie lepiej by ci było nagrywać zoomem po wejściu liniowym, w sęsie po kablu?

-- (markus1234):
Tak, słucham tyflopodcastu, ale ten odbiornik kupiłem dlatego, żeby móc sobie nagrywać audycję Lato z Radiem i konkurs Skojarzenia.
-- (Zuzler):
O, widzę, że ktoś tu TYflopodcastu słucha.

--

--

--
Niestety w mojej wieży nie ma wyjścia słuchawkowego, więc Twoja propozycja się nie sprawdzi.

Snajper22

#455 ·

2 likes
Fantastyczny dzień W lokacji pod nazwą Wind Gather.
10 drug wspinaczkowych ogarniętych w około 5 godzin w towarzystwie wspaniałych ludzi.
Pogoda dopisała. Słońca nie było, wiało mocniej, niż się spodziewałam, ale chociaż nie było mocnego deszczu, tylko lekko pokropiło. :)
"Czy ty jesteś bardzo odważny? - Średnio. - A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu? - (...) Wstałem dziś rano."
Cormac McCarthy, "Droga"

Adasadula

#456 ·

To co to za wieża :D, jesteś pewien że niema tego gniazda np. pod jakąś zaślepką, what ever, chyba że to coś starszego, to już bardziej prawdopodobne w takim wypadku

-- (markus1234):
Niestety w mojej wieży nie ma wyjścia słuchawkowego, więc Twoja propozycja się nie sprawdzi.

-- (Adasadula):
To nie lepiej by ci było nagrywać zoomem po wejściu liniowym, w sęsie po kablu?

-- (markus1234):
Tak, słucham tyflopodcastu, ale ten odbiornik kupiłem dlatego, żeby móc sobie nagrywać audycję Lato z Radiem i konkurs Skojarzenia.
-- (Zuzler):
O, widzę, że ktoś tu TYflopodcastu słucha.

--

--

--
Niestety w mojej wieży nie ma wyjścia słuchawkowego, więc Twoja propozycja się nie sprawdzi.

--

EugeniuszPompiusz

#457 ·

Odbiornik spokojnie posłóży nie tylko do nagrywania i nie tylko lata z radiem.
Może być też, co prawda średniej jakości, mikrofonem do komputera na wyjazdy. Takim, że na konferencjach czy innym TeamTalku dogadasz się bez podłączania nadmiernie drogich sprzętó.
Sygnaturka.: "That seems to point up a significant difference between Europeans and Americans. A European says: 'I can't understand this, what's wrong with me?' An American says: 'I can't understand this, what's wrong with him?'" TERRY PRATCHETT

markus1234

#458 ·

No więc moja wieża to Peaq PMS 210 bt-b, kupiona w 2020 roku w Puławach, to nie jest stara wieża, raczej nowsza.

-- (Adasadula):
To co to za wieża :D, jesteś pewien że niema tego gniazda np. pod jakąś zaślepką, what ever, chyba że to coś starszego, to już bardziej prawdopodobne w takim wypadku

Pitef

#459 ·

Może ma na duży jack?
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

Adasadula

#460 ·

ej, ale jak czytam speckę to faktycznie chyba niema tego wyjścia :D
Poprzednia 23 / 33 Następna