Forum

Księga pochwał 2024

Wątki archiwalne

Previous 21 / 33 Next

Zuzler

#401 ·

1 likes
Na co kuźwa?

daszekmdn

#402 ·

Edited
@392: No jak to co. Widziałem się z panią szanowną ;).
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Julitka

#403 ·

3 likes
Od kilku dni chodzę na długie spacery. I to jest fajne.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

sylwinka

#404 ·

2 likes
A ja sobie dziś prezencik sprawiłam :d Jak przystało na królową szpilek kupiłam sobie malutki gadżet czyli breloczek przedstawiający damską złotą szpilkę ozdobioną diamencikami :d
a

MarOlk

#405 ·

Na takie właśnie podhalańskie placki z ugotowanych ziemniaków
-- (Zuzler):
Na co kuźwa?

--

Zuzler

#406 ·

A, podhalańskie...

MarOlk

#407 ·

1 likes
Nowa pozytywka wpadła do kolekcji

skrzypenka

#408 ·

Ooo, ale piękne, super. :)

-- (sylwinka):
A ja sobie dziś prezencik sprawiłam :d Jak przystało na królową szpilek kupiłam sobie malutki gadżet czyli breloczek przedstawiający damską złotą szpilkę ozdobioną diamencikami :d

--
Große Operndiva?

DJGraco

#409 ·

Marolk ile tam masz tych pozytywek?

MarOlk

#410 ·

Doliczyłem się 35

markus1234

#411 ·

1 likes
Zremisowaliśmy z Francją 1 do 1! Dobrze, że chociaż jest ten remis, tak na otarcie łez. Jestem z niego zadowolony.

Numernabis

#412 ·

Edited
Dobry mecz naszej Reprezentacji.
Początek drugiej połowy kiepściutki, ale po strzelonym karnym zaczęliśmy grać dobrą piłkę.
Szkoda, że jak zwykle pięknie gramy w meczu pożegnalnym :(
No i sędzia klasa, przepaść między tym sędziowaniem, a tym kiedy graliśmy z Austrią.
Tutaj sędzia puścił akcję do końca, a potem sprawdził WAR, zresztą sięgał po weryfikację kilka razy, a ten patałach w meczu z Austrią miał w głębokim poważaniu WAR.
I nie chodzi tu o fakt, że ten przyznał naszym karnego, chodzi o fakt, że przyjrzał się sytuacji, której nie mógł zobaczyć gołym okiem w trakcie akcji tak jak i tamnten nie mógł widzieć dokładnie co się stało w polu karnym, a mimo to nawet się nie pofatygował żeby sprawdzić.


A w polskiej jedynce radiowej znowu para komentatorów Filip Jastrzębski i Tomasz Kowalczyk i znowu zajebiste wstawki, normalnie żenada.
1.
Jakieś mieszane sztuki walki w polu karnym...
2. Chciał pobiec niczym TGV...
3. Probierz spocony jakby był na jakimś weselu co najmniej...
4. I zadrżeliśmy żeby Lewy nie strzelił z przyzwyczajenia do własnej bramki (to było jak Francja miała rzut rożny, a Lewy próbował wybijać głową)
5. Nasi Polacy wyglądają jakby zjedli świeżą porcję lodów, wypili wodę i schłodzili karki...

W meczu z Austrią nie zapisywałem, ale jeden komentarz zapamiętałem:
Rzucił się na piłkę niczym do pożaru...

Najbardziej śmiać mi się chciało z reakcji na gol Lewandowskiego.
Pierwszy komentator, akurat ten, który był przy głosie krzyknął takie głośniejsze Bramkaaa!, ale bez jakiegoś wielkiego entuzjazmu, po prostu bramka ligowa, a ten drugi, po upływie kilku senkund zaczął krzyczeć takie głuuuuuuugieeee Goooooooooooooool! na modłę zagranicznych komentatorów, ale oni reagują żywiołowo, spontanicznie, a ten z przemyśleniem, po kilku sekundach po bramce, jakby obraz, świadomość dotarła do niego dopiero, a byli na boisku, komentowali na żywo ze stadionu.
Po prostu masakra.
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

lwica

#413 ·

Miły dzień za mną. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

skrzypenka

#414 ·

To prawda, a AUstria też zaskoczyła z Holandią, nie ma co. :)
Große Operndiva?

Snajper22

#415 ·

Fajny wieczorek był. Piękna pogoda i piwerko w ogródku przy rozmowach różnych treści.
Oby więcej takich wieczorków z taką ciepłą pogodą.
"Czy ty jesteś bardzo odważny? - Średnio. - A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu? - (...) Wstałem dziś rano."
Cormac McCarthy, "Droga"

Zuzler

#416 ·

Edited 2 likes
Mam aarbuuziiikaaaaa. <3 <3

skrzypenka

#417 ·

1 likes
Zszedł ze mnie już ten okropny stres. Mininalny się tli, ale ten to tlić się będzie jeszcze długo.
Große Operndiva?

lwica

#418 ·

Wspaniały obiad poczyniliśmy. <3
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

djsenter

#419 ·

4 likes
Bardzo przyjemny, cichy, spokojny i na swój sposób udany weekend. Po kilku miesiącach terapii jak na razie miałem wczoraj ostatnią sesję, w luźnym klimacie i poruszaliśmy ciekawe rozkminki psychologiczne, terapeuta się śmiał, że powinienem się poważnie zastanowić nad wykonywaniem jego roboty w przyszłości xD
Spędziłem i właściwie nadal spędzam czas z Puszkiem, wszystko ogarniamy i co ważne wykazujemy się tolerancją w obec siebie, bo kiedy Ja osobiście preferuję wypicie zwykłego, pysznego Leszka, on raczy się piwem 0 i nie mamy do siebie o to żalu :D
Medytacja zaczyna przynosić pozytywne efekty i czasami znowu czuję się jak dawniej, te 10 lat wstecz. A, jeszcze się dowiedziałem, że przez rok schudłem ponad 10 kg, biorąc pod uwagę nie duży ruch to dla mnie dosyć istotny sukces i co ważne, efekty zauważalne.
Pozdrawiam, ludziska! Pracujemy nad sobą <3
Senter San

sanklip

#420 ·

4 likes
Od dziś jestem posiadaczką frytkownicy i kilku innych niezbędnych bardziej lub mniej sprzętów.
Sygnatura:

Cis najzieleńszy jest zimą;
ma zwyczaj śpiewać kiedy płonie.


Heilung -
"Norupo".
Previous 21 / 33 Next