Forum

Księga pochwał 2024

Wątki archiwalne

Previous 20 / 33 Next

Paulinux

#381 ·

Najlepsze jest to, że ja z kolei Twojego posta źle usłyszałam i zrozumiałam mózg budyniowy
Happy hacking

MarOlk

#382 ·

1 likes
Oto idealny piętrowy wątek do śmiesznych przesłuchów :D

Monte

#383 ·

Ale zlewa! I dobrze, niech nawodni ziemię i podleje rośliny. Tylko jak ja będę spać? :D Może niedługo się uspokoi.
Give me a sign.

DJGraco

#384 ·

Edited
Zależy dla kogo. Na mnie odgłos deszczu działa kojąco a jak jest burza to już w ogóle zaczepiście.

daszekmdn

#385 ·

Edited 1 likes
Świetny dzień za mną. :)
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

markus1234

#386 ·

Będę miał Zooma H1E! Jutro albo pojutrze dojdzie do mnie. Jestem zadowolony, jak nie wiem co!

markus1234

#387 ·

1 likes
Przyszedł mi właśnie dzisiaj Zoom H1E! Jestem bardzo zadowolony. Teraz tylko go skonfigurować, i będzie miodzio. xD.

Milena132

#388 ·

Zaryzykuję i pochwalę moje wifi. Może się nie zepsuje zaś. W końcu wymienili mi router i... No... Jakby co, nic nie pisałam. :d

Milena132

#389 ·

1 likes
Tyle było roboty, napraw do zrobienia i wreszcie... Wreszcie po wszystkim...

markus1234

#390 ·

Edited 1 likes
Dzisiaj zawołałem mamę, żeby pomogła mi znaleść moją klapkę od baterii od pilota od wieży, która zginęła mi w tamten piątek. Okazało się, że ta klapka upadła pod mój tapczan, na którym śpię. A ja tyle tej klapki szukałem! I pod biurkiem, i na biurku, i pod tapczanem, nawet któregoś dnia zawołałem moją ciocię z Puław, ale nie mogła tej klapki znaleść. Jestem zadowolony, że znów mam tą klapkę od baterii. Czyli nie muszę już kupować nowego pilota, co mnie bardzo cieszy.

Numernabis

#391 ·

1 likes
długo czekałeś, aby poprosić rodzica o pomoc, to jakaś ujma czy co?
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

sylwinka

#392 ·

1 likes
A cóż to sprawiło, że dzień był tak mile spędzony ? :)
a

Adasadula

#393 ·

1 likes
Może zwyczajnie chciał coś zrobić samodzielnie?

-- (Numernabis):
długo czekałeś, aby poprosić rodzica o pomoc, to jakaś ujma czy co?

--

lwica

#394 ·

Miałam bardzo miły czas. :) Dużo spotkań i wyjść z sympatycznymi ludźmi. :) A w dodatku udało mi się spełnić jedno z większych marzeń. <3
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

markus1234

#395 ·

Dzisiaj był bardzo fajny dzień, z którego jestem zadowolony! Mianowicie, był organizowany przez parafię, do której kiedyś chodziliśmy festyn z okazji rozpoczęcia wakacji. Było bardzo fajnie, były organizowane przejażdżki motorem, no i ja oczywiście się przejechałem, i w tym motorze było zamontowane radio, co mnie zdziwiło, bo zazwyczaj motocykle nie mają wbudowanego radia. Grało tam VOX FM, co mnie jeszcze bardziej cieszyło. I dowiedziałem się od osób, które zarządzały tymi przejażdżkami, że takie same przejażdżki były organizowane 2 tygodnie temu w Laskach, co mnie trochę zaskoczyło. I na tym festynie zjadłem watę cukrową, bo miałem na nią ochotę, i udało się tą watę cukrową kupić. Także jestem zadowolony, niestety jutro powrót do rzeczywistości, czyli na warsztaty, ale mam nadzieję, że jeszcze niejedna taka impreza odbędzie się w naszej gminie.

daszekmdn

#396 ·

4 likes
Swietny weekend w dobrym towarzystwie.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

sylwinka

#397 ·

2 likes
Miła niedziela w dniu ojca spędzona z rodzicami, rodzinką i znajomymi. Aż żal, że się skończyła
a

Monte

#398 ·

Edited 1 likes
Jutro granie!
Give me a sign.

Zuzler

#399 ·

4 likes
Luuudzieee! Polecam Wam wypróbowanie następującego przepisu:
gotowane ziemniaki z wczoraj, np. kolo;
kilka łych mąki pszennej;
2 jajca;
posiekana cebula;
zdrowa łycha papryki proszkowanej wędzonej, może być i ostra;
tyleż czosnku granulowanego albo ze 2-3 ząbki zwykłego posiekanego lub przepraskowanego.
Wszystko zmielić razem na lepką papkę, a następnie formować placki i smażyć na oleju.
Jedyny problem widzę w tym, że chybe te placki wychodzą grube i smażą się rok. Na szczęście, nawet niedosmażone nie rażą, bo przecież zawierają już ugotowane ziemniaki.

MarOlk

#400 ·

I tak to Zuzler odkryła przepis na moskole :P
Previous 20 / 33 Next