Forum

Księga pochwał 2024

Wątki archiwalne

Previous 14 / 33 Next

daszekmdn

#261 ·

Ognisko za mną, a przede mną... Koncert PFK 3 listopada w Wawce.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

daszekmdn

#262 ·

3 likes
Wczoraj też głaskałem jakiegoś miauczka, który sobie do nas przyszedł taki śliczny :)
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Monte

#263 ·

1 likes
Miałam dzisiaj cudowny dzień. Pogoda super i robiłam cebularze! Wyszły mi wspaniałe.
Give me a sign.

Puszkin

#264 ·

4 likes
Piękna pogoda w Anglii dzisiaj. :)

MarOlk

#265 ·

2 likes
Dostałem starą, mosiężną lampę. Ni to secesja, ni to stylizowana na jakąś naftową, albo z innego Orient Expressu zapierdzielona. Grunt, że ładna.

DJGraco

#266 ·

Taka dla ozdoby tylko czy też może świecić normalnie?

MarOlk

#267 ·

Może świecić i świeci nawet.

MarOlk

#268 ·

Mnie to akurat potrzebne jak rybie ręcznik, ale cóż... Niech se świeci.

Paulinux

#269 ·

Orient Express. Kradnę :D
Happy hacking

skrzypenka

#270 ·

Hahahahahaha uśmiałam się jezu, jak rybie ręcznik xdddd

-- (MarOlk):
Mnie to akurat potrzebne jak rybie ręcznik, ale cóż... Niech se świeci.

--
Große Operndiva?

Numernabis

#271 ·

W sumie smażonej rybie przydaje się, ręcznik papierowy :)
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

Zuzler

#272 ·

Tofurnik? Jagielnik? Nie wiem co, ale dooobre. <3

daszekmdn

#274 ·

Spokojnie, to tylko do czasu... xD
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Julitka

#275 ·

Jest źle.
No ale przez okno wpada miłe, świeże, ożeźwiające powietrze. I ptaszki śpiewają też.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

daszekmdn

#276 ·

Mi to już śpiewały o 1 w nocy xD.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

daszekmdn

#277 ·

Zapalenie ucha powoli odpuszcza. W końcu można gadać jak cywilizowany człowiek i cokolwiek robić w audio.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

skrzypenka

#278 ·

tak samo czuję. :)

-- (Julitka):
Jest źle.
No ale przez okno wpada miłe, świeże, ożeźwiające powietrze. I ptaszki śpiewają też.

--
Große Operndiva?

Pitef

#279 ·

1 likes
Śpiewają ptaki, gdy wracam nad ranem. Jestem wolny jak one, znaczy że wygrałem.
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

kazek5p

#280 ·

Kurde podziel sie :)
-- (Zuzler):
Tofurnik? Jagielnik? Nie wiem co, ale dooobre. <3

--
Previous 14 / 33 Next