Ta porażka nie ma kompletnie znaczenia jeśli chodzi o MŚ do nich będą dopiero eliminacje.
Eliminacje do MŚ zaczynają się w przyszłym roku, i z nich będzie można awansować.
-- (markus1234):
Niech to szlak jasny trafi! Kolejna przegrana, i to u siebie na Narodowym ze Szkocją 1 do 2! Czyli o mistrzostwach świata możemy zapomnieć. Szkoda. Mam nadzieję, że trener nie zostanie zmieniony. Oczywiście teo meczu ie słuchałem, bo nie chciałem się irytować tymi naszymi piłkarzami. O wyniku dowiedziałem się z Internetu.
--