Forum

Księga zażaleń 2024

Wątki archiwalne

Poprzednia 35 / 38 Następna

markus1234

#681 ·

Edytowano
Przegraliśmy z Portugalią 5 do 1. Wiedziałem, że przegramy, dlatego tego meczu nawet nie słuchałem w radiu, bo moje nerwy by tego nie wytrzymały.

Edit. O przegranej dowiedziałem się z jednego z artykułów w Internecie.

djsenter

#682 ·

Pierwszą połowę byś mógł sobie chociaż odpalić, Portugalia jeszcze spała, a my mieliśmy przebłyski ofensywnego footballu :D
Senter San

daszekmdn

#683 ·

Edytowano
Polacy nic się nie stało, tylko coś się znowu nam nie udało. Jesteśmy przegrywami, zrozumcie to w końcu.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

EugeniuszPompiusz

#684 ·

Edytowano 3 likes
Już za cztery lata, już za cztery lata, pooolska będzie mistrzem... Polski
Sygnaturka.: "That seems to point up a significant difference between Europeans and Americans. A European says: 'I can't understand this, what's wrong with me?' An American says: 'I can't understand this, what's wrong with him?'" TERRY PRATCHETT

skrzypenka

#685 ·

Hahhhhhahahahhhahah, dooobre.

-- (EugeniuszPompiusz):
Już za cztery lata, już za cztery lata, pooolska będzie mistrzem... Polski

--
Große Operndiva?

skrzypenka

#686 ·

Chyba ekspres do kwy mi się popsuł, a raczej na pewno, bo kawę da się zrobić, ale woda z dyszy nie leci, znaczy to jest dziwne, bo wygląda, jakby coś się tam zapchało.
Große Operndiva?

EugeniuszPompiusz

#687 ·

1 likes
Skonsultuj z instrukcją, jaka jest procedura czyszczenia tej dyszy, te ekspresy do całkiem sporego momentu są rozkręcalne
Sygnaturka.: "That seems to point up a significant difference between Europeans and Americans. A European says: 'I can't understand this, what's wrong with me?' An American says: 'I can't understand this, what's wrong with him?'" TERRY PRATCHETT

Milena132

#688 ·

1 likes
Smutno, smutno i jeszcze cholerniej smutno, bezradność, beznadzieja, bez... Wszystko bez...

daszekmdn

#689 ·

O. Właśnie.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

DJGraco

#690 ·

Monte może DNSy odwalają coś.

markus1234

#691 ·

Niech to szlak jasny trafi! Kolejna przegrana, i to u siebie na Narodowym ze Szkocją 1 do 2! Czyli o mistrzostwach świata możemy zapomnieć. Szkoda. Mam nadzieję, że trener nie zostanie zmieniony. Oczywiście teo meczu ie słuchałem, bo nie chciałem się irytować tymi naszymi piłkarzami. O wyniku dowiedziałem się z Internetu.

Numernabis

#692 ·

Tak i drugiego gola straciliśmy w doliczonym czasie wrrrr
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

guliwer

#693 ·

Ta porażka nie ma kompletnie znaczenia jeśli chodzi o MŚ do nich będą dopiero eliminacje.
Eliminacje do MŚ zaczynają się w przyszłym roku, i z nich będzie można awansować.

-- (markus1234):
Niech to szlak jasny trafi! Kolejna przegrana, i to u siebie na Narodowym ze Szkocją 1 do 2! Czyli o mistrzostwach świata możemy zapomnieć. Szkoda. Mam nadzieję, że trener nie zostanie zmieniony. Oczywiście teo meczu ie słuchałem, bo nie chciałem się irytować tymi naszymi piłkarzami. O wyniku dowiedziałem się z Internetu.

--

daszekmdn

#694 ·

2 likes
Ta porażka nie ma kompletnie znaczenia jeśli chodzi o cokolwiek bo Polska reprezentacja nie ma kompletnie znaczenia w rankingu światowym.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

djsenter

#695 ·

No właśnie, dlatego cieszę się, że przerwa reprezentacyjna już się skończyła i znowu będę mógł oglądać Legię i Jagę w Europejskich pucharach. Na to właśnie czekam.
Senter San

skrzypenka

#696 ·

Wiem właśnie, ktoś widzący musi pomóc, bo oni piszą jak, ale ja nie umiem.

-- (EugeniuszPompiusz):
Skonsultuj z instrukcją, jaka jest procedura czyszczenia tej dyszy, te ekspresy do całkiem sporego momentu są rozkręcalne

--
Große Operndiva?

Natalia2000

#697 ·

Polecam sobie oglądać sport niewidomych, w ogóle sport niepełnosprawnych, na dobre wyniki można sobie często, bardzo często popatrzeć.

Kat

#698 ·

Edytowano 2 likes
Białe gówno pada, yyyyy śnieg znaczy się.
"Nie wolno się bać.
Strach zabija duszę.
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.
Stawię mu czoło.
Niech przejdzie po mnie i przeze mnie.
A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę.
Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. ... Jestem tylko ja."
- Litania Bene Gesserit przeciw strachowi ("

kazek5p

#699 ·

Jak nie wiadomo do czego się przyczepić to najlepiej kurrr... do wszystkiego.
Jak porozmawiać to nie w pojedynke tylko w trójkę żeby był conajmniej jeden, a najlepiej dwóch świadków.
Jak być służbistą to kurr... na maksa.
Odechciewa się normalnie wszystkiego.

djdenismusic

#700 ·

A ja polecam piłkę ręczną. A w szczególności lgę mistrzów, gdzie co roku startują nasze 2 polskie kluby zajmując wysokie pozycje.
Poprzednia 35 / 38 Następna