Jest pewna aktualizacja dot przesyłki, okazało się, że zatrzymali ją w urzędzie celnym z powodu niewystarczającej dokumentacji. Musimy wysłać zrzuty ekranu z aliexpress oraz potwierdzenie z banku. Zrobimy to w ten weekend, mam nadzieję, że po poniedziałku się coś ruszy.
Ale najdziwniejsze, że nie otrzymaliśmy żadnego powiadomienia, tj Kazek sprawdzał na swoim e-mailu i nic nie było.
Dopiero po bezpośrednim kontakcie z Zabrzem wyszło co wyszło.