Forum

Księga zażaleń 2024

Wątki archiwalne

Previous 11 / 38 Next

djsenter

#201 ·

Są kumple, zapraszam do kontaktu :)
Senter San

kazek5p

#202 ·

Rozsypałem sie jak puzle na pustyni, bez nadzieji na pozbieranie.

Julitka

#203 ·

Wyjścia są dwa: Poczekać na nadzieję lub na osobę, która pozbiera. Polecam chwilowo wypisanie się, chociażby dla siebie, w jakimś pliku tekstowym. Trzymaj się!
-- (kazek5p):
Rozsypałem sie jak puzle na pustyni, bez nadzieji na pozbieranie.

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

RAFKIW

#204 ·

Nie spałem praktycznie całą noc, co jakiś krótki czas sprawdzałem na telefonie godzinę, postanowiłem zdrzemnąć się po południu i jest jeszcze gorzej a moja córa też czuje się, jak siedem nieszczęść. Czy ktoś mi po wie, czemu tak drastycznie?

Zuzler

#205 ·

Ale co drastycznie, co Wam dolega?

daszekmdn

#206 ·

Edited
Przesilenie. Pogoda nie wie co ze sobą zrobić.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Zuzler

#207 ·

1 likes
Mam alergię. Pierwszy raz w życiu taką, że spać nie idzie. Marzy mi się taka rurka, którą można by wetknąć do nosa i tak po prostu, zwyczajnie, tak, wiecie, normalnie oddychać.

djdenismusic

#208 ·

Kurde. Zaś nie mogę zasnąć. I znając życie znowu zawiodę tych, którym coś obiecałem. Niech to szlag.

daszekmdn

#209 ·

Life is brutal, nic nie poradzisz. Ja ostatnio tak funkcjonuję i nie mam już sił z tym walczyć :D
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

djsenter

#210 ·

U mnie to samo, spałem od 5 do 11 i brakuje sił do życia xD
Senter San

Julitka

#211 ·

1 likes
Wapno i suplementacja olejem z czarnuszki w ilościach dużo. +oczyszczanie powietrza w domu. No i siedzenie też. Mówi to alergiczka ze stażem jak stąd na Księżyc, w szkole coroczne zapalenie oskrzeli 2 tygodnie z gorączką.
-- (Zuzler):
Mam alergię. Pierwszy raz w życiu taką, że spać nie idzie. Marzy mi się taka rurka, którą można by wetknąć do nosa i tak po prostu, zwyczajnie, tak, wiecie, normalnie oddychać.

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Julitka

#212 ·

1 likes
Dla wszystkich niewyspanych, pocieszam, akurat dzisiaj chyba taka pogoda; ja jestem nie do życia, prawie odpływam, a spałam całkiem dobrze w nocy. Tylko co z tego, skoro oczy na zapałki?
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

MarOlk

#213 ·

Im mniej śpię, tym bardziej powalone sny...

Zuzler

#214 ·

Edited
Przez ten porąbany, piiiiiiiiiiiip...
Y, przepraszam. Przez ten przemiły katar spałam 3 godziny. A potem przez 4 dygałam po mieście.

Zuzler

#215 ·

Ale to już nie przez katar, tylko tak się złożyło. Także też jestem niewyspana i zmęczona. I ogólnie, proszę mi nie psuć nerwów, bo jak się nie wyśpię, to się robię jeszcze bardziej agresywna niż zwykle.

DJGraco

#216 ·

Co do snu to najpierw położyłem się po 22, obudziłem się gdzieś po północy, potem po trzeciej, potem po piątej a potem już w ogóle spać nie mogłem. Czuję się w miarę dobrze, ale nie lubię takich sytuacji, że się co chwila budzę i potem muszę zasypiać dłóższy czas. A mam takie wrażenie, że od trzeciej do piątej to na czuwaniu spędziłem i ani razu powieka mi się nie przymknęła, bo czas się ciągnął w nieskończoność. Taka pogoda chyba.

daszekmdn

#217 ·

Czyściłem wszystkim i na wszystkie sposoby. Głowica w Technicsie chyba martwa. Gra stłumienie na lewy kanał. W końcu idzie na serwis. Jedyny taki do zgrywania więc musi być sprawny.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Monte

#218 ·

Kompletnie nie mam siły.
Give me a sign.

daszekmdn

#219 ·

Niektórzy nie wiedzą po co są drzwi.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Paulinux

#220 ·

A ja wiem. Żeby wbijać Ci do pokoju w najodpowiednim momencie!
Happy hacking
Previous 11 / 38 Next