Forum

Księga zażaleń 2024

Wątki archiwalne

Previous 12 / 38 Next

Zuzler

#221 ·

1 likes
Odpowiedź B: żeby ich nie zamykać/otwierać, kiedy sobie nie życzysz.

Milena132

#222 ·

Dziś otrzymałam informacje o śmierci ważnych dla mnie osób, dwuch... I inne średnie okoliczności... Nic, tylko wyć do księżyca... :(

skrzypenka

#223 ·

Zimno, jak cholera, żeby w kwietniu chodzić w kurtce zimowej?
Große Operndiva?

MarOlk

#224 ·

Właśnie. Nietypowym objawem niedospania jest właśnie zimno, a mówiąc ściślej nawrót opryszczki.

Monte

#225 ·

Nie wyspałam się dziś. Najpierw obudził mnie deszcz, a potem dziadek śpiewający, gwiżdżący i rąbiący w ścianę.
Give me a sign.

daszekmdn

#226 ·

Kiedyś to mnie szlak trafi z tym całym informatycznym bajzlem. Nie radzę sobie, już nie te czasy.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

tomecki

#227 ·

Albo strona Midasa ma duży problem albo ja mam duży problem. W każdym razie nijak nie jestem w stanie pobrać sterowników, firmware ani niczego po za dokumentacją do Midas mr18

camila

#228 ·

Edited
To jakiś pracowy sprzęt czy twój? Co to jest tak z ciekawości? Mikser czy coś innego? Jak chcesz mogę zobaczyć na tę stronę tylko skombinuj coś ala team viewer.
ENFP

Postukujacy

#229 ·

Jestem dziś z rana bardzo zmęczonym życiem człowiekiem. Za parę godzin będzie lepiej, ale chwilowo tak jakoś dokumentnie siadło.
INFP

tomecki

#230 ·

Mikser. TV spróbuję ogarnąć i dam znać na prv.

camila

#232 ·

Siedzę w polarze, też mi zimno. Poklepuję po ramieniu. ;)
ENFP

daszekmdn

#233 ·

A do dupy jakoś. Rutyna i powszedniość dnia powszedniego.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Zuzler

#234 ·

A na dworze do dupy, jak słońce przygrzało, to się dziwiłam, po co ta kurtka. Jak powiało, to wręcz przeciwnie. A idźcie w pyry z taką pogodą.

Monte

#235 ·

Niektórym to tylko zawiązać oczy na rok i zostawić ich, mówiąc na dowidzenia: "Radźcie sobie! Mam was w nosie!". Może wtedy dotarłoby do nich, jak ja się czuję na codzień.
Give me a sign.

daszekmdn

#236 ·

Pogoda do dupy. Fizycznie daje weznaki.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

skrzypenka

#237 ·

Mam ostatnio ciężki czas.
Große Operndiva?

djdenismusic

#238 ·

Ciężkawo ostatnio. tyle mogę wam powiedzieć.

daszekmdn

#239 ·

the same
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Julitka

#240 ·

Same here.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!
Previous 12 / 38 Next