1 likes
Odpowiedź B: żeby ich nie zamykać/otwierać, kiedy sobie nie życzysz.
Dziś otrzymałam informacje o śmierci ważnych dla mnie osób, dwuch... I inne średnie okoliczności... Nic, tylko wyć do księżyca... :(
Zimno, jak cholera, żeby w kwietniu chodzić w kurtce zimowej?
Właśnie. Nietypowym objawem niedospania jest właśnie zimno, a mówiąc ściślej nawrót opryszczki.
Nie wyspałam się dziś. Najpierw obudził mnie deszcz, a potem dziadek śpiewający, gwiżdżący i rąbiący w ścianę.
Kiedyś to mnie szlak trafi z tym całym informatycznym bajzlem. Nie radzę sobie, już nie te czasy.
Albo strona Midasa ma duży problem albo ja mam duży problem. W każdym razie nijak nie jestem w stanie pobrać sterowników, firmware ani niczego po za dokumentacją do Midas mr18
Edytowano
To jakiś pracowy sprzęt czy twój? Co to jest tak z ciekawości? Mikser czy coś innego? Jak chcesz mogę zobaczyć na tę stronę tylko skombinuj coś ala team viewer.
Jestem dziś z rana bardzo zmęczonym życiem człowiekiem. Za parę godzin będzie lepiej, ale chwilowo tak jakoś dokumentnie siadło.
Ziiimno!
A na dworze do dupy, jak słońce przygrzało, to się dziwiłam, po co ta kurtka. Jak powiało, to wręcz przeciwnie. A idźcie w pyry z taką pogodą.
Niektórym to tylko zawiązać oczy na rok i zostawić ich, mówiąc na dowidzenia: "Radźcie sobie! Mam was w nosie!". Może wtedy dotarłoby do nich, jak ja się czuję na codzień.
Mam ostatnio ciężki czas.
Ciężkawo ostatnio. tyle mogę wam powiedzieć.