Forum

Księga zażaleń 2024

Wątki archiwalne

Poprzednia 13 / 38 Następna

zywek

#241 ·

A ponoć to ja taki narzekacz... :D

RAFKIW

#242 ·

Moja żona ma tydzień wolnego .

daszekmdn

#243 ·

2 likes
Trzeba się było nie rzenić
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Zuzler

#244 ·

@Rafkiw, już Cię to nie cieszy?

RAFKIW

#245 ·

A żebyś wiedział :D

-- (daszekmdn):
Trzeba się było nie rzenić

--

RAFKIW

#246 ·

Już?
-- (Zuzler):
@Rafkiw, już Cię to nie cieszy?

--

Zuzler

#247 ·

A bo wcześniej się w pochwałach jakoby napawałeś jej nieobecnością.

RAFKIW

#248 ·

No to teraz, co za dużo, to nie zdrowo.
-- (Zuzler):
A bo wcześniej się w pochwałach jakoby napawałeś jej nieobecnością.

--

RAFKIW

#249 ·

1 likes
Ludzie, to są jednak Kurwy i to przez duże K. Na szczęście nie wszyscy, ale tych "niekurew" jest garsteczka.

Numernabis

#250 ·

1 likes
No tak, ale najczęściej ta Kurwa jest Kurwą kiedy kogoś wKurwi, w innym razie jest NieKurwą
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

Zuzler

#251 ·

Nie, niestety, wtedy często jest tylko niewkurwą.

Numernabis

#252 ·

Edytowano 3 likes
Wszystko zależy od tego jak kto odbiera ten wKórw
Często NieKurwy zostają Kurwami bo ktoś zbytnio bierze do siebie to co usłyszał lub nie potrafi wziąć na klatę usłyszanej prawdy o sobie.
Żeby była jasność, nie wypowiadam się tutaj do nikogo personalnie.
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

RAFKIW

#253 ·

Jak pisałem wcześniej. Niekurw jest garstka, ale najważniejsze, że są i mam nadzieję, że będą.
-- (Numernabis):
Wszystko zależy od tego jak kto odbiera ten wKórw
Często NieKurwy zostają Kurwami bo ktoś zbytnio bierze do siebie to co usłyszał lub nie potrafi wziąć na klatę usłyszanej prawdy o sobie.
Żeby była jasność, nie wypowiadam się tutaj do nikogo personalnie.

--

camila

#254 ·

1 likes
Potrzebuję rozmowy.
ENFP

djsenter

#255 ·

@Camila trzymaj się tam, zadzwonię wieczorem
Senter San

skrzypenka

#256 ·

Ojoooj. :)

-- (RAFKIW):
Moja żona ma tydzień wolnego .

--
Große Operndiva?

DJGraco

#257 ·

1 likes
Mi też ostatnio ciężko na psychice, ale świat się nie kończy i mimo tego, że jest czasami dodupy i chce się wyć do księżyca to życie nie stoi w miejscu i idzie dalej. Czasami są lepsze dni i to z nich trza się cieszyć. Ale nie mam łatwo ostatnio.

camila

#258 ·

Chcialabym wykrzesac z siebie choc troche optymizmu, ale kurwa nie da sie. Jeszcze do tego wspoltowarzysz znowu choruje. Jakos sobie radzimy, z naciskiem na jakos.
ENFP

Julitka

#259 ·

Ciężko jest.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

daszekmdn

#260 ·

Miało być lepiej a ucho nadal boli.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P
Poprzednia 13 / 38 Następna