Forum

Księga zażaleń 2024

Wątki archiwalne

Previous 10 / 38 Next

daszekmdn

#181 ·

Edited
Już nawet Windows odpala się szybciej niż Android
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Numernabis

#182 ·

TAk, obciąża delikwenta tak, że mu tchu brakuje i "zasypia" :D
-- (MarOlk):
Kupiłem wczoraj kołdrę obciążeniową, bo ponoć pomaga na bezsenność. No, przetestujemy, zobaczymy...

--
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

MarOlk

#183 ·

1 likes
...snem wiecznym :D

skrzypenka

#184 ·

daj znać. :)

-- (MarOlk):
Kupiłem wczoraj kołdrę obciążeniową, bo ponoć pomaga na bezsenność. No, przetestujemy, zobaczymy...

--
Große Operndiva?

skrzypenka

#185 ·

hhahahaha :) :)

-- (Numernabis):
TAk, obciąża delikwenta tak, że mu tchu brakuje i "zasypia" :D
-- (MarOlk):
Kupiłem wczoraj kołdrę obciążeniową, bo ponoć pomaga na bezsenność. No, przetestujemy, zobaczymy...

--

--
Große Operndiva?

djsenter

#186 ·

Nie wyspałem się, ledwo żyję, ale nastrój ok. Gorzej z robieniem czegokolwiek.
Senter San

Paulinux

#187 ·

Same here xDD
Happy hacking

djsenter

#188 ·

A łepetynka boli? Mnie bolała w nocy, dlatego między innymi tak źle spałem.
Senter San

Paulinux

#189 ·

Jezu, mnie strasznie często ostatnio boli łb. W samym tamtym tygodniu bolał mnie w środę, czwartek, piątek i w niedzielę wieczorem, a w tym tygodniu w poniedziałek rano.
Happy hacking

Zuzler

#190 ·

Oo, to podusia już nie pomaga?

djsenter

#191 ·

Kurna, myślałem, że już u ciebie z tym lepiej, trzymaj się tam
Senter San

Paulinux

#192 ·

Kupiłam właśnie nową. Zobaczymy jak to będzie, chociaż po pierwszej nocy testy wypadły nadzwyczaj pozytywnie, ale to wiadomo że jak się ma coś nowego to placebo działa. Zobaczymy po dłuższym użytkowaniu. Dzięki za wsparcie <3
Happy hacking

camila

#193 ·

1 likes
A co to za podusię kupiłaś? Od siebie mogę polecić wizytę u neuro, by ustalił czy to migrenowe czy napięciowe. Jeśli napięciowe, mało można z tym zrobić, jeśli migrenowe - jest multum wyjść. ;)
ENFP

Paulinux

#194 ·

Z łuskami gryki
Happy hacking

tomecki

#195 ·

Dlaczego instrukcje z ikei są dla nas niedostępne! ja chcę złożyć głupią, zwykłą, małą, nocną szafkę! Ileś śrubek, krótkie, średnie, długie, ale o tym samym gwincie. Czyli teraz trzeba się zastanawiać, do czego jest która i często próbować ileś razy, bo koncepcja pierwotna na którymś tam etapie okaże się jednak zła.

markus1234

#196 ·

Dzisiejszej nocy, około 3, obudziłem się, i nie mogłem ponownie zasnąć. Nie wiem, co się dzieje.

DJGraco

#197 ·

Markus, też czasami tak mam. To zależy od różnych czynników, ale na kolejną noc powinno być lepiej

daszekmdn

#198 ·

Już serio do dupy to wszystko. Z dnia na dzień czuję się coraz bardziej pusty i wypalony.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

markus1234

#199 ·

Dzisiaj znowu w nocy się obudziłem, tym razem po 4. Obudził mnie mocno padający deszcz. Chyba już nie pójdę spać, tylko się ubiorę, albo poczekam, aż przestanie padać.

daszekmdn

#200 ·

Edited
Ja tam lubie deszcz. Niech pada jak wsszystko bo i tak nic wiecej mu jak i mi nie zostało.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P
Previous 10 / 38 Next