Forum

Śpiewacie? Gracie?

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 3 / 7 Next

marchewaux

#41 ·

aa no to i ja się pochwa lę.
podobno gram na klawiszach ale moim zdaniem zdecydowanie lepiej wychodzi mi śpiew, macie tu do mojego youtube.
Jak część wie mam własne studio, w którym ostatnio częściej nagrywam śpiewających innych nisz sam siebie.
no bo jestem realizatorem, nie dolizatorem.
z tego co wiem, z czasem pojawi się na youtube coś wokalnego od osób, które z mojego studia skorzystały.
a to nie skromny ja, możecie se posłuchać.
https://youtube.com/watch?v=yDoBNZBSHuw
śpiewasz, chcesz nagrać swoje demo, zapraszam do mojego studia nagrań, pisz priv, mój blog marchewkowe studio, zapraszam!LINE

denis333

#42 ·

@marchewaux. Kiepskie to twoje studio. Trzeba jeszcze troszkę wytłumić ;)

marchewaux

#43 ·

ooo tak trzeba dla tego zamóweilem dwa ekrany na biurkowe i teraz michale poważnie piszę.

\przyjdą po weekendzie.
śpiewasz, chcesz nagrać swoje demo, zapraszam do mojego studia nagrań, pisz priv, mój blog marchewkowe studio, zapraszam!LINE

denis333

#44 ·

Tak serio to ty już z tym nie przesadzaj. Tak jak było ostatnio jest naprawdę elegancko. Ale nie róbmy tu może offtopu :)

marchewaux

#45 ·

tak jest panie kierowniku.
śpiewasz, chcesz nagrać swoje demo, zapraszam do mojego studia nagrań, pisz priv, mój blog marchewkowe studio, zapraszam!LINE

Syntezator

#46 ·

To może coś ode mnie. Ukończyłem dwa stopnie szkoły muzycznej w grze na skrzypcach, czyli jak można się domyśleć, uczyłem się przez 12 lat. Próbowałem również na fortepianie, ale rezultaty były dość żałosne. Obecnie studiuję i ani czasu jakoś specjalnie nie ma ani ochota już nie ta. Zresztą jakoś zawsze wolałem grać zespołowo. Kariera solowa w żadnym wypadku by mnie nie satysfakcjonowała, gdyż stres by mnie wykończył. O wiele bardziej jednak podobałoby mi się komponowanie i w tej kwestii mam podobnie jak @Cinkciarzpl. Też potrafię komponować w głowie. Gdyby to wszystko zliczyć to wyszłoby na to, że napisałem już w głowie kilkadziesiąt symfonii. Chociaż do harmonii podchodzę bardziej intuicyjnie, a nie analitycznie, bo z tym przedmiotem akurat zawsze miałem w szkole problem.

lwica

#47 ·

Ja w tym roku kończę pierwszy stopień szkoły muzycznej na fortepianie. Myślę, żeby później isć na wokal, ale zobaczymy. Śpiewać uwielbiam. Śpiewam w dqwóch chórach. Często biorę również udział w konkursach, gdzie śpiewam solo.
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

tajan1991

#48 ·

Ja też coś dodam.
Mam pierwszy stopień na fortepianie. Uczyłem też się na organach kościelnych. Sam uczyłem się gitar różnej maści i perkusji przez wiele lat.
Moim konikiem jest komponowanie na orkiestrę symfoniczną, robię to jakoś intuicyjnie z głowy, bo się tego nie uczyłem. Aranżuję wszystko co się da na orkiestrę i jak wcześniej pisałem sam też wiele już skomponowałem.
Prawda jest okruchem lodu.

Zuzler

#49 ·

Oo, fajnie to brzmi: gitary różnej maści i perkusji :)

jamajka

#50 ·

Dokładnie.
rzeczy niemożliwe od ręki, cuda w przeciągu trzech dni.

lirin

#51 ·

Cóż. Ja od lat perkusista z wyboru, z miłości, z poświęceniem i z pewnością, że tak już ostanie na zawsze. :D
Bębny może i nie należą do specjalnie melodyjnych instrumentów zdaniem wielu aczkolwiek dla mnie wygląda to zupełnie inaczej. Kazdy instrument ma duszę tylko trzeba wiedzieć jak ją z tego wydobyyć i pamiętać, że dużo własnej trzeba zainwestować by to wszystko się udało.

Gram również na harmonijce ustnej i śpiewam podobno całkiem dobrze chociaż ja tak nie uważam bo i typowy ze mnie długowłosy bluesman. :D

Mimi

#52 ·

Uwielbiam muzykować. Skończyłam II stopień szkoły muzycznej w klasie śpiewu solowego i uzyskałam zawód śpiewaczki operowej. :) Gram na organach kościelnych, fortepianie, gitarze klasycznej i na flecie prostym. Obecnie śpiewam w trzech chórach naraz. A repertuar... Rozmaity, chociaż moją największą miłością muzyczną jest wokalistyka operowo-pieśniarska czyli klasyczna.
Ziarnko złota znaleźć można, ale ziarnka czasu - nigdy.LINE Przysłowie chińskie.LINE

daszekmdn

#53 ·

Oo, gitara klasyczna. Sam chciałem się kiedyś nauczyć grać, ale... Cierpliwości brak.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Mimi

#54 ·

W ogóle do nauki gry na jakimkolwiek instrumencie potrzebna jest cierpliwość i systematyczność.
Ziarnko złota znaleźć można, ale ziarnka czasu - nigdy.LINE Przysłowie chińskie.LINE

lwica

#55 ·

Tak, to prawda. Trzeba dużo ćwiczyć, i liczyć się z tym, żę może Nam nie wyjść. Powiem Ci, Daszku, że, jak zaczynałam szkołę muzyczną, to aż tak cierpliwa nie byłam. Teraz po ukończeniu wiem, żę szkoła Ta, nauczyła Mnie dużo cierpliwości. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

misiek

#56 ·

To ja znowu kiedyś chciałem się nauczyć grać na gitarze elektrycznej, ale nic z tego nie wyszło.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Mimi

#57 ·

Czasem nic na siłę. A może jeszcze złapiesz bakcyla i do tego wrócisz...
Ziarnko złota znaleźć można, ale ziarnka czasu - nigdy.LINE Przysłowie chińskie.LINE

misiek

#58 ·

Jak na razie- nawet sprzętu nie mam, ale kto to wie?
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Mimi

#59 ·

Jaasne! :)
Ziarnko złota znaleźć można, ale ziarnka czasu - nigdy.LINE Przysłowie chińskie.LINE

marcysia

#60 ·

gram na gitarze akustycznej i klasycznej.
marzenia się spełniają.
Poprzednia 3 / 7 Next