podobno gram na klawiszach ale moim zdaniem zdecydowanie lepiej wychodzi mi śpiew, macie tu do mojego youtube.
Jak część wie mam własne studio, w którym ostatnio częściej nagrywam śpiewających innych nisz sam siebie.
no bo jestem realizatorem, nie dolizatorem.
z tego co wiem, z czasem pojawi się na youtube coś wokalnego od osób, które z mojego studia skorzystały.
a to nie skromny ja, możecie se posłuchać.
https://youtube.com/watch?v=yDoBNZBSHuw