Mnie tu jeszcze do tej pory nie było zbytnio słychać. Chyba nigdy jeszcze nie wstawiłam mówionego wpisu głosowego. XD. Trzeba to kiedyś nadrobić. :)
Ja z piosenkarzy lubię głosy Jacka Kaczmarskiego, Przemysława Gintrowskiego, Wojciecha Młynarskiego, Michała Bajora, Grzegorza Markowskiego, Janusza Panasewicza i Krzysztofa Jaryczewskiego. No a z kobiet to oczywiście Beata Kozidrak, Natalia Kukulska i yyyyyy no jeszcze by się kilka znalazło ale teraz nie pamiętam.
Markowski i Panasewicz- jak najbardziej. Kaczmarski i Bajor to nie moje klimaty, ale głosy mają dobre. Za to nienawidzę głosu Cugowskiego. Dla mnie ten człowiek nie powinien śpiewać.
Już nie to, że się drze. On ma taki głos jakby całe życie nie wylewał za kołnierz a dodatkowo miał całe życie problem z katarem. To się akurat zdarza.
1 likes
Moje ulubione?
Jest ich wiele, tak na początek to naprzykład Grzegorz Pawlak, Filip Kosior, czy Piotr Fronczewski! właśnie tak.
Jest ich wiele, tak na początek to naprzykład Grzegorz Pawlak, Filip Kosior, czy Piotr Fronczewski! właśnie tak.
Racja, też ostatnio drugi tom Wiriona, jak ktoś słuchał, zajebiście wyszedł w jego wykonaniu jeżei tak się mogę wyrazić
Mi się podoba głos Roberta Samota, Piotra Borowca, Piotra Fronczewskiego, Knapik tez ma fajny głos.
A z zagranicznych głosów to na przykład lubię Toshiro Mifune, taki japoński aktor grywał trochę też w zachodnich produkcjach.
No i u mnie tak jest, ze glosy niektorych osob dzialaja na mnie uspakajajaco jak np glos mojej pani od biologii jej glos mnie relaksuje.
1 likes
To na mnie też kilka głosów bliższych osób tak działa.
A z kolei inni niektórzy mają takie głosy,
jak by wiecznie byli wkurzeni,
choć tak nie jest
A z kolei inni niektórzy mają takie głosy,
jak by wiecznie byli wkurzeni,
choć tak nie jest
O, właśnie o to mi chodziło. Bo co innego, gdy głos nam się podoba, a co innego, gdy na nas jakoś wpływa.
Mam kilka typów głosów, które różnie na mnie działają. Problem w tym, że za cholerę nie umiem ich określić, bo niby jak? Wysokie, niskie to tylko mała część wszystkiego. Tu chodzi o sposób wymawiania spółgłosek, rozmieszczenie tzw formantów czyli tego, co decyduje o barwie, intonację i... łoj, dużo tego. Pewnie każdy z nas tak ma ale nie zawsze można znaleźć celebrytę / aktora / lektora / Eltenowicza z odpowiednim głosem.