2 likes
To ja dorzucę głos sprzed lat, Jan Suzin, to jest właśnie głos z dzieciństwa, był też lektorem w filmach, ale jak dla mnie nadawał się jedynie do westernów, potrafił zatrzymać najszyszą akcję filmu :D, ale barwę głosu miał świetną.
1 likes
Ale kurde... teraz mój głos brzmi tak głupio, że aż wstyd takiego czegoś używać
1 likes
@Paulinux, nie jest źle. Masz ciekawą ciemną barwę głosu. Niechaj sobie spokojnie dojrzewa i nabiera pełni brzmienia.
1 likes
No wiem, ale ciekawe jakby tak wstawić głosowy wpis na bloga o tym, co ostatnio u mnie i gadać na d. Ciekawe, kiedy bym się pomyliła i zeszła z tego d :P
1 likes
Taaak.. :) Co do wpisu, prędko zaczęłabyś się śmiać albo bardzo uważałabyś coby z dźwięku nie wyskoczyć, a przecież modulacja głosu jest dana nam przez naturę.
1 likes
Z lektorów podobają mi się głosy:
Piotra Fronczewskiego,
Ireny Kwiatkowskiej
oraz Rocha Siemianowskiego.
A tak bliżej -
mam koleżankę,
która, co by się nie działo,
ma w głosie niesamowity spokój i ciepło.
Jest ogólnie ciepłą osobą,
ale zastanawia mnie to,
że gdy mówi,
ja automatycznie koncentruje się na niej i jej głosie,
z resztą jeszcze parę osób znam takich,
na które właśnie tak reaguję.
Mój brat też ma nie zły głos do czytania czy opowiadania.
Druga moja znajoma z kolei, (btw też eltenowiczka :D )
Ma modulację głosu na taką skalę,
że w jednym zdaniu,
zależnie od tego,
co opowiada pojawiają się wszystkie emocje, od zdziwienia po strach :D
Sama raczej z intonacją mam problemy,
podobno często mój głos jest pretensjonalny,
co nie jest moją intencją.
No a gdy się skoncentruje na czymś
i opowiadam skupiona -
to w ogóle,
modulacja spada prawie do zera :D
Piotra Fronczewskiego,
Ireny Kwiatkowskiej
oraz Rocha Siemianowskiego.
A tak bliżej -
mam koleżankę,
która, co by się nie działo,
ma w głosie niesamowity spokój i ciepło.
Jest ogólnie ciepłą osobą,
ale zastanawia mnie to,
że gdy mówi,
ja automatycznie koncentruje się na niej i jej głosie,
z resztą jeszcze parę osób znam takich,
na które właśnie tak reaguję.
Mój brat też ma nie zły głos do czytania czy opowiadania.
Druga moja znajoma z kolei, (btw też eltenowiczka :D )
Ma modulację głosu na taką skalę,
że w jednym zdaniu,
zależnie od tego,
co opowiada pojawiają się wszystkie emocje, od zdziwienia po strach :D
Sama raczej z intonacją mam problemy,
podobno często mój głos jest pretensjonalny,
co nie jest moją intencją.
No a gdy się skoncentruje na czymś
i opowiadam skupiona -
to w ogóle,
modulacja spada prawie do zera :D
2 likes
Ja jeszcze lubię głos Tomasza Knapika. Do filmów sensacyjnych/ kryminalnych nadaje się idealnie.
ale zaprezentuj to na blogu czty gdzieś!
może to być dobre :)
--Cytat (Mimi):
Słyszałam o takich zabiegach modulacyjnych. Kiedyś wykładowca od przedmiotu "prowadzenie zespołów muzycznych" powiedział, że najbardziej naturalnie brzmi głos, gdy mówimy, jakby śpiewając na dźwięku d razkreślne. Ale był ubaw, jak wszyscy zaczęliśmy to wypróbowywać. :)
--Koniec cytatu
może to być dobre :)
--Cytat (Mimi):
Słyszałam o takich zabiegach modulacyjnych. Kiedyś wykładowca od przedmiotu "prowadzenie zespołów muzycznych" powiedział, że najbardziej naturalnie brzmi głos, gdy mówimy, jakby śpiewając na dźwięku d razkreślne. Ale był ubaw, jak wszyscy zaczęliśmy to wypróbowywać. :)
--Koniec cytatu
1 likes
Heja. Spróbuję może wypisać wszystkich użytkowników Eltena, których głosy lubię.
Angelina, Biedrona333, cinkciarzpl, Derrick, DJSenter, Hryniek, Irniss, Julianne, Lirin, Matid25, Mimi, daszekmdn, Tomciolok, Łowca Androidów, Zvonimirek222, Tomecki, nuno69, Jamajka.
Angelina, Biedrona333, cinkciarzpl, Derrick, DJSenter, Hryniek, Irniss, Julianne, Lirin, Matid25, Mimi, daszekmdn, Tomciolok, Łowca Androidów, Zvonimirek222, Tomecki, nuno69, Jamajka.
ale ż eeeeeeeeeeee?
co widzisz i lubisz w moim głosie?
--Cytat (Paulinuxx):
Heja. Spróbuję może wypisać wszystkich użytkowników Eltena, których głosy lubię.
Angelina, Biedrona333, cinkciarzpl, Derrick, DJSenter, Hryniek, Irniss, Julianne, Lirin, Matid25, Mimi, daszekmdn, Tomciolok, Łowca Androidów, Zvonimirek222, Tomecki, nuno69, Jamajka.
--Koniec cytatu
co widzisz i lubisz w moim głosie?
--Cytat (Paulinuxx):
Heja. Spróbuję może wypisać wszystkich użytkowników Eltena, których głosy lubię.
Angelina, Biedrona333, cinkciarzpl, Derrick, DJSenter, Hryniek, Irniss, Julianne, Lirin, Matid25, Mimi, daszekmdn, Tomciolok, Łowca Androidów, Zvonimirek222, Tomecki, nuno69, Jamajka.
--Koniec cytatu
a co mówisz o @dorkakrac?
--Cytat (Paulinuxx):
Spoko :) Cała przyjemność po mojej stronie
--Koniec cytatu
--Cytat (Paulinuxx):
Spoko :) Cała przyjemność po mojej stronie
--Koniec cytatu