Forum

Magia głosu

Film, telewizja i wszystko, co niepasuje do innych forów

Previous 2 / 8 Next

Paulinux

#21 ·

1 likes
Ja z kolei nie wiem, co to reranie
Happy hacking

misiek

#22 ·

Takie wymawianie r z akcentem alafrancuzkim.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Paulinux

#23 ·

1 likes
Aaa. A to fachowo się nazywa grasylizowanie. Mi się to kojarzy z moim nauczycielem słuchania jazzu ze szkoły jazzowej, on też w radiu Kraków ma swoje audycje, chyba jeszcze. I na nieszczęście swoje nazywa się Antoni Krupa
Happy hacking

misiek

#24 ·

Niestety wielu ludzi tak ma. Łódzki prezenter radiowy i dj Sebastian Korkosz, który jest kapitalnym radiowcem, ale ten głos- ehh.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

daszekmdn

#25 ·

1 likes
To dej info na prv :D
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

misiek

#26 ·

Kto i jakie info?
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

biedrona333

#27 ·

z moich ulubionych głosów to lubię głosy:
Artura Dziurmana, Pawła Deląga, Piotra Frączewskiego.

Elanor

#28 ·

O, Dziurman rzeczywiście ma fajny ten głos.

daszekmdn

#29 ·

Chodziło o tą wadę wymowy :D
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

marchewaux

#30 ·

1 likes
Julitka z tutejszego eltena ma całkiiem podniecający zmysłowy voice
śpiewasz, chcesz nagrać swoje demo, zapraszam do mojego studia nagrań, pisz priv, mój blog marchewkowe studio, zapraszam!LINE

Paulinux

#31 ·

1 likes
A prawda prawda, kiedyś się z Nią chciałam zamienić, to nie chciała
Happy hacking

marchewaux

#32 ·

ja też bym się z nią yyyy wymienił np doświadczeniami yyy oczywiście związanymi z głosem
śpiewasz, chcesz nagrać swoje demo, zapraszam do mojego studia nagrań, pisz priv, mój blog marchewkowe studio, zapraszam!LINE

Mimi

#33 ·

2 likes
A już myślałam, że chciałbyś mówić damską barwą. :)
Ziarnko złota znaleźć można, ale ziarnka czasu - nigdy.LINE Przysłowie chińskie.LINE

Paulinux

#34 ·

2 likes
hahahaha, to byłoby zryte
Happy hacking

marchewaux

#35 ·

wiecie, czasem np o tercję w dół lektorowi można obniżyć voice, czasami daje to dobry efekt, też kobietcie w góre no moze tercja zbyt dużo powiedzmy sekundę ale robi się tak czasem
śpiewasz, chcesz nagrać swoje demo, zapraszam do mojego studia nagrań, pisz priv, mój blog marchewkowe studio, zapraszam!LINE

Mimi

#36 ·

1 likes
Słyszałam o takich zabiegach modulacyjnych. Kiedyś wykładowca od przedmiotu "prowadzenie zespołów muzycznych" powiedział, że najbardziej naturalnie brzmi głos, gdy mówimy, jakby śpiewając na dźwięku d razkreślne. Ale był ubaw, jak wszyscy zaczęliśmy to wypróbowywać. :)
Ziarnko złota znaleźć można, ale ziarnka czasu - nigdy.LINE Przysłowie chińskie.LINE

Paulinux

#37 ·

1 likes
Ale czy wtedy nie robi się automatyczny Alwin/ktoś z kluchami w ustach?
Happy hacking

Paulinux

#38 ·

1 likes
Hm, będę musiała spróbować
Happy hacking

Mimi

#39 ·

1 likes
Taką miał gość teorię. A zresztą, mówienie na jednej wysokości dźwięku, brzmi dla mnie jak synteza mowy. No i nie rozpozna się intonacji.
Ziarnko złota znaleźć można, ale ziarnka czasu - nigdy.LINE Przysłowie chińskie.LINE

Mimi

#40 ·

1 likes
Paulinux, szybko się znudzisz i zmęczysz tym robotowo-monotonnym mówieniem, ale ciekawe doświadczenie. :)
Ziarnko złota znaleźć można, ale ziarnka czasu - nigdy.LINE Przysłowie chińskie.LINE
Previous 2 / 8 Next