Forum

[18 plus] Pytanie i odpowiedź

Integracja Eltenowiczów

Previous 42 / 45 Next

Zuzler

#821 ·

Wolę być smutna, ale ogarniać rzeczywistość wokół siebie. W takim układzie zawsze jeszcze można się postarać o bycie zadowolonym z życia, w tym drugim wypadku trudno o efektywne samostanowienie.

Najgorszy prezent urodzinowy jaki Ci się przytrafił to?

MarOlk

#822 ·

Malowanie dziadkowego fiaciora w 17 urodziny. Trudno co prawda mówić, że był najgorszy, w każdym razie mocno nietypowy. Więcej grzechów nie pamiętam. Najgorszy nauczyciel w szkole. Opisz tego cudaka.

daszekmdn

#823 ·

Edited 1 likes
Babka, która nie mogła zrozumieć że przez prawie rok nie mieliśmy danego przedmiotu nie z naszej winy a z braków kadrowych i problemów sytuacyjnych patrz Covid. Wszyscy zawsze mieli wszystko umieć, rozumieć i wiedzieć, bo są prawie dorośli. Jeden zrobił zadanie dobrze to już następne, nie czekamy na resztę. Niezbyt miła dla ogółu chyba że po za lekcjami to OK.
Goniący Cię niezrównoważony psychicznie sąsiad z widłami czy lekko wkurzony byk?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

MarOlk

#824 ·

Byk. A co jeśli z sąsiada też niezły byczek? Małpa z brzytwą czy z kałachem?

daszekmdn

#825 ·

Edited 1 likes
Z kałachem, napuszczona na ludzi, którym nie jestem zbytnio przychylny. Zabawnie będzie.
Schylisz się po mydło w celi?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Kat

#826 ·

1 likes
Nieeeeee. Najgorsze żarcie, które zdarzyło ci się zjeść, to?
"Nie wolno się bać.
Strach zabija duszę.
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.
Stawię mu czoło.
Niech przejdzie po mnie i przeze mnie.
A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę.
Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. ... Jestem tylko ja."
- Litania Bene Gesserit przeciw strachowi ("

MarOlk

#827 ·

1 likes
W celi tak. Pod prysznicem bym się zastanawiał. Ok, komu zaordynowałbyś karę wbicia na pal?

MarOlk

#828 ·

A żarcie to móżdżek z jajkiem . BŁEEE!!!!

damianzegarek

#829 ·

1 likes
Kaczyńskiemu :D
A ja zapytam, bo to nurtujące do Paulinux dlaczego akurat wymienione przez nią apki uważa za szmiry?

Paulinux

#830 ·

W sumie pytał mnie też o to Marolk i odpisywałam we wzmiance, po prostu to jest szmira bo to działa jakby chciało a nie mogło, system jest prymitywny czyli promieniowy, czyli jak wykryje Cię zły znacznik to pokieruje Cię skrajnie źle, a zanim Cię to to wykryje i łaskawie zamiałczy to już Ci 5 osób zaproponuje pomoc.
Z czego tłumaczyć nie lubisz się najbardziej?
Happy hacking

damianzegarek

#831 ·

Ach ok. W sjumie racja :)
Z czego nie lubię się tłumaczyć? Zasadniczo to ogólnie nie lubię się tłumaczyć. :P
Jakie jest Twoje największe marzenie, ale takie, które udało Ci się zrealizować?

Paulinux

#832 ·

Ale z czego najbardziej?
Happy hacking

Agata.d

#833 ·

1 likes
Dość prozaiczne marzenie miałam kiedyś, ale dla mnie bardzo ważne było posiadanie własnego pokoju. Jako dziecko mieszkałam w takim wielkim 25 metrów w kamienicy, ale dzieliłam go z babcią i wujkiem, czasami z kuzyonostwem, a jak byłam bardzo mała to jeszcze z dziadkiem, ale bez wójka. Potem był internat i mieszkanie w pokoju z mamą, już w innym domu, a wszystkie moje koleżanki miły własny pokój. No może nie wszystkie, ale większość i właśnie takim moim marzeniem przez wiele lat życia było posiadanie własnego kąta i spełniło się ono. Z czego nie lubię się tłumaczyć? Z tego, na co wydaje pieniądze. Najgłupsza rzecz jaką zrobiłeś/aś po pijaku to?
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

Zuzler

#834 ·

Wysoko na tej liście stoi pogryzienie kolegi, który chciał mi odciąć dostęp do alkoholu. :S

Jak sądzisz, co powinno znaleźć się w szanującej się kobiecej torebce? Wymień przynajmniej 5 rzeczy.

Agata.d

#835 ·

Chusteczki do nosa, mydełko antybakteryjne lub takiż żel, kosmetyki do makijażu, jeśli kobieta się maluje, lusterko, mała szczotka do włosów względnie grzebyk, gumy do żucia ewentualnie cukierki miętowe do odświerzenia oddechu. No i podstawy, czyli portwel, klucze, telefon. To taki niezbędnik moim zdaniem. No chyba, że chodzi o nmalutką torebeczkę tak na spacer, wtedy tylko chusteczki, mydełko, i klucze, telefon i portwel lub przynajmniej etui na dokumenty. brak śniadania i obfita kolacja lub podjadanie wieczorem, czy trzy pełne posiłki dziennie?
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

mucha

#836 ·

3 pełne posiłki dziennie. Co powinien mieć każdy facet?

MarOlk

#837 ·

Rozumi godnośćczłowieka. Co powinna mieć każdakobieta?

Zuzler

#838 ·

Twardą dupę, o ile ma miękkie serduszko. Tak samo jak i mężczyzna zresztą.

Strona w internecie, którą odwiedzała/eś najczęściej w ciągu ostatnich dwóch tygodni to?

Paulinux

#839 ·

Edited
do wielu rzeczy mam klienta, więc chyba na prowadzenie wysuwa się news.ycombinator.com/newest, ewentualnie web.usos.agh.edu.pl
Co możesz powiedzieć o swoim domu, czego nie możesz powiedzieć o swoim partnerze/rodzinie?
Happy hacking

djsenter

#840 ·

Mój dom jest przytulny, moja rodzina już nie koniecznie :D
Jak reagujesz na agresję?
Senter San
Previous 42 / 45 Next