No akurat to powiedzonko, to ja dobrze znam.
Tak, nawet mam jeszcze jednego znajomego na Śląsku.
No i chyba raczej tyle.
A propos jeszcze Śląska, to kiedyś był taki serial pod tytułem Święta Wojna.
Kojarzy ktoś z was? No właśnie.
Alba popularna, popularne jedzonko na Śląsku, które nazywa się łodzianka.
Tak, jadłem to.
Dokładniej wodzionka
Tak się to mówi na to
No i oczywiście jak można by
Zapomnieć o
Niedzielnym wykwintnym daniu
Śląskim
Kluseczki śląskie
Z modrą kapustą i rosołkiem
No i roletką
No i ja Cię bym bardzo prosił, żebyś mi smaka nie robił, bo jak o tym pomyślę, to normalnie mi się chce tak jeść, że tak bym to zjadł.
Dawno tego nie jadłem.
Pozdrawiam.
Sorry za brzmienie, ale obecnie nie mam możliwości podpięcia innego mikrofonu, w każdym razie nie wiem czy ktoś to mówił, bo tych postów jest za dużo żebym ich wszystkich odsłuchał, nie ma limitu nagrywania postów, a posty mogą Ci się nie wysyłać lub wysyłać do innych wątków z powodu tego, że jest powyżej 10 tysięcy wpisów.
No właśnie o tym, że te wpisy mogą się w innych wątkach, czy w innych porach, czy wątkach być o tym nośnik zapomniałem, ale faktycznie chyba jest taka sytuacja.
Pozdrawiam.
Witam serdecznie, witam serdecznie.
Co bym chciał o sobie powiedzieć?
Może zacząć z początku.
Nazywam się Marcin Sierżęga.
Kojarzycie mnie z Tango jako beatmaker.
Jednak po długiej przerwie w Tango
pojawił się Elten.
Wcześniej byłem zalogowany jako Blindheart11.
Jednak z powodu przerwy technicznej spowodowanej
zepsutym sterownikiem w SAPI założyłem nowe konto The Blind Masters.
Jestem z Tarnobrzega, pochodzę z Tarnobrzega.
Mam 24 lata, skończę w kwietniu.
Moim zainteresowaniem to głównie muzyka,
a szczególnie reprodukcja.
I oprogramowanie i sprzęt do tego przetarczony.
Interesuję się po części napośnieniem.
Ogólnie realizację dźwięku.
Przynajmniej kilkoma dziedzinami w tym zawodzie.
Przepraszam za moje niewokale.
Oprócz tego, że jestem nie w domu,
i cierpię na zespół Tureta,
spowodowany miłowodnymi ruchami ciałem,
plikami lokalnymi.
Mam też ADHD, ale to ze sobą współstępuje w tej chorobie.
Cóż, co by sobie powiedzieć.
Interesuję się również po części informatyką,
głównie ze strony internetu,
nowinkami technologicznymi,
związanymi...
tak, głównie z technologią DOS,
nie w domach słabowidzących.
Moim marzeniem jest zostać producentem muzycznym,
kompozytorem muzyki elektronicznej.
Wcześniej siedziałem w hip-hopie,
co wskazywało poprzednie rogi na plango.
Jednak zmiana oryginu wynikła z zmiany gustów muzycznych,
też miały swoje powody,
też miały swoje jakieś...
tak, miały swoje powody i jakieś sytuacje,
głównie z ewolucją muzyki
i głównie ze zmianami gustów muzycznych.
Próbowałem kiedyś też śpiewać,
nie robię tego często,
ale myślę, że kiedyś się będę rozwijał w tym,
jak już, a dobra, zacząłem komponować muzykę,
lubię muzykę elektroniczną,
głównie, głównie cięższe odłamy,
jednak nie pogardzę też lżejszymi.
Zależy to od nastroju, zależy to od dnia, od pogody,
jakiej się, jakiej się muzyki preferuję dodać ludziom słuchać.
Co by jeszcze powiedzieć?
Lubię znawiać nawiązania muzyki,
jestem otwarty na wszelkie kontakty,
z ludźmi.
Jeżeli chcielibyście o mnie coś wiedzieć więcej,
to piszcie na TRV,
na razie, na razie nie będę się za bardzo rozgadywał,
na razie to tyle.
Powrót zakończony.
Cześć, jak pewnie poznajmy się w wątku tekstowym, coś o sobie napisałem, ale dobrze też się poznać i z głosu, więc tu co nieco też powiem.
No jestem Oskar, mam aktualnie, jak na ten czas, 250 lat, albo jak kto woli 25. Mieszkam teraz w Anglii, parę lat temu właśnie z Polski wyemigrowałem, dokładnie pochodzę z Kalisza, a teraz jestem w Doncaster.
Co, no też interesuję się nowinkami technicznymi, ogólnie właśnie elektroniką, coś z informatyką.
No słucham muzyki, no staram się różnej, ale często właśnie to bity, raczej elektroniczne, trochę jeszcze do tego metalu, jakiś hip-hop, ale to rzadko polski, ale najczęściej zagraniczny.
Co też robię coś takiego, że po prostu jak mi kawałek wpadnie w ucho, to go posłucham, a nie musi być koniecznie z tego rodzaju, z którego akurat wymieniłem.
Grałem, lubiłem grać, jeszcze bym to zrobił, w gry, niektóre na konsole, co może kogoś zdziwić, że w takie wyścigówki, czy coś, no nie da się grać.
Powiem tak, jak ktoś lubi, to czemu nie pojeździć, porozwalać się po trasie i tak dalej.
No łatwiej jest akurat w takie raczej walki, no to akurat najczęściej.
Także jak na razie tyle, jak coś może więcej ktoś będzie chciał wiedzieć, to spróbuję powiedzieć coś o sobie.
Cześć, no to teraz moja kolej. Ja się nazywam Artur Więcaszek, pochodzę z... no mieszkam w Słusznie, to jest koło Włodawy.
Tam jak są komunikaty w radiu, może słyszeliście to na Bógowe Włodawie. No to, no i lubię, się interesuję muzyką taką, lubię bardziej taką, takie starsze.
Lata sześćdziesiąte, siedemdziesiąte, osiemdziesiąte, czyli Lady Punk, Budka, Suflera, Perfekty, no i film, aktorstwo, aktorstwem w ogóle się interesuję właśnie.
Z Rafałem nagrywam też słuchowiska. No i tak właśnie, różne takie jeszcze inne rzeczy. Jak coś was zainteresuje, to pytajcie.
O, o, o, o, o, o.
No dobry, dobry Panie Samuelu na naszym LTE-nie. Jak widać z NVPS-u ludzie coraz więcej wiedzą.
Sorry za ewentualne przestery i ten mikrofon już mi się nie chce podłączać sprzętu, więc pogadam chwilowo z bardzo dobrego, laptopowego MSI mikrofonu.
Nie, nie, nawet nieźle słychać. Trochę może tylko za głośno, ale nawet nieźle.
Jeszcze boczku taka mała poprawka.
Samuraju, nie Samuelu.
Dobranoc.
Dobranoc.
Witam, ja jestem Paweł, mam 21 lat, mieszkam w okolicy Suwałk.
Moje zainteresowania to głównie motoryzacja, głównie samochody osobowe.
No i chyba tylko tyle o mnie.
Powitajcie, ja się też tutaj nagram
Co prawda gdzieś się tam na wątku tekstowym udzielałam
Dawno, dawno temu, jak jeszcze testowałam Eltena
Ale teraz wróciłam na dobre
No, więc jak już niektórzy wiedzą
Mam na imię Aga, mam 27 lat
Z zawodu jestem masażystką, pracuję
No, interesuję się poza tym bardzo muzyką, śpiewem
Graniem na jakichkolwiek instrumentach
Literaturą, książkami
Piszę różne rzeczy
Lubię też oglądać seriale, o ile są oczywiście ciekawe
O ile mnie zaciekawią, bo byle czego też nie obejrzę
Filmy strasznie lubię oglądać
Muzyki słucham naprawdę różnej
Od filmowej, poprzez Celtic
Poprzez jakiś hardstyle, trance
I tak dalej
Jakikolwiek idiom
Skończywszy na post-rocku, na metalu
Na gothic metalu, roku chrześcijańskim
Wszystko, co mi wpadnie w ucho, tak?
No, więc myślę, że to tyle ode mnie
Jeśli ktoś się będzie chciał ze mną skontaktować
Albo dowiedzieć się czegoś więcej, nie ma problemu
Może pisać
Jak tylko będę, to odpowiem
Pozdrawiam
O, witajcie, się poczułem jak w czasach retro.
Ktoś, ciekawe, będzie mnie kojarzył jeszcze z czasów Klango.
Aż mi się przypomniały słynne czasy Marków, Dyrektorów i innych tego typu stworów, jak tutaj zajrzałem.
Także witam wszystkich.
A no tak, Marek Dyrektor swego czasu był bardzo popularny, a Twój głos chyba kojarzę.
Chyba na klangu byłeś Wacek coś tam jeden, ale mogę się mylić. W każdym razie witamy tutaj w naszym szeregu.