No działa puki nie odinstalujesz. Bo wtedy się rozwala sapi.
Żadna wersja ani na sapi 5 oficjalnie dostępnych już nie działa.
Na wspominki mnie wzieło. Robi się jeszcze coś takiego, że rozpierdala się sapi5 po deinstalacji niektórych syntezatorów? Czy można takie sapi5 potem naprawić? Bo wtedy się nie dało (Win XP) itp. I wtedy zostawało tylko stawianie od nowa.
To co rozwala sapi, jedynie zasługuje na przeinstalkę systemu.
Jak chodzi o sapi5.msi, to tak, nie działa zawsze niestety. Jeśli to sapi 4 to shapi.exe pomaga, ale to chyba tylko S4
-- (camila):
Nie zawsze. Wtedy też było :D ale nie działało po infovoxach.
--
-- (camila):
Nie zawsze. Wtedy też było :D ale nie działało po infovoxach.
--
chyba wybredny jestem, ale odkąd pojawił się RHVoice to w ogule nie korzystam z sapi 5, zbyt mało responsywne - mimo że mam tam SMP którego bardzo lubię
A ja wybredny nie jestem, bo używam espeaka od początku NVDA, z dawnymi małymi przerwami na Agatę :P.
-- (JM):
chyba wybredny jestem, ale odkąd pojawił się RHVoice to w ogule nie korzystam z sapi 5, zbyt mało responsywne - mimo że mam tam SMP którego bardzo lubię
--
-- (JM):
chyba wybredny jestem, ale odkąd pojawił się RHVoice to w ogule nie korzystam z sapi 5, zbyt mało responsywne - mimo że mam tam SMP którego bardzo lubię
--
sapi 5 forever nawet se ostatnio Agatę strzeliłem a co , ciekawe czy istnieje coś takiego jak Agata 64 bitowa>
Edited
Raczej nie istnieje, na pewno nie została taka skompilowana.
W czasach gdy ten głos powstawał nie było 64-bitowych systemów a nawet jak były to były maaaałopopularne albo w ogóle nie rozpowszechnione.
W czasach gdy ten głos powstawał nie było 64-bitowych systemów a nawet jak były to były maaaałopopularne albo w ogóle nie rozpowszechnione.
Edited
Nie, choc ja tam Agaty uzywalam ostatnio za czasow real speak soro direct i Agaty 8 khz, nawet spoko respons miala.
dzięki
-- (DJGraco):
Raczej nie istnieje, na pewno nie została taka skompilowana.
W czasach gdy ten głos powstawał nie było 64-bitowych systemów a nawet jak były to były maaaałopopularne albo w ogóle nie rozpowszechnione.
--
-- (DJGraco):
Raczej nie istnieje, na pewno nie została taka skompilowana.
W czasach gdy ten głos powstawał nie było 64-bitowych systemów a nawet jak były to były maaaałopopularne albo w ogóle nie rozpowszechnione.
--
Trochę się pozmieniało u mnie, jeśli chodzi o syntezatory mowy, więc napiszę. Na komputerze nadal espeak wariant maks, na Samsungu Galaxy S6 od niedzieli używam syntezatora od Google, na iPhonie SE 2016 nadal Krzysztof z Vocalizera, a na Samsungu Galaxy A70 używam Ivony mai i bardzo dobrze na tym nowym telefonie ona działa.
jestem ciekawy jak to zrobiłeś, że Ivona ci ruszyła. Jeszcze zależy w sumie jaki to android
-- (markus1234):
Trochę się pozmieniało u mnie, jeśli chodzi o syntezatory mowy, więc napiszę. Na komputerze nadal espeak wariant maks, na Samsungu Galaxy S6 od niedzieli używam syntezatora od Google, na iPhonie SE 2016 nadal Krzysztof z Vocalizera, a na Samsungu Galaxy A70 używam Ivony mai i bardzo dobrze na tym nowym telefonie ona działa.
--
-- (markus1234):
Trochę się pozmieniało u mnie, jeśli chodzi o syntezatory mowy, więc napiszę. Na komputerze nadal espeak wariant maks, na Samsungu Galaxy S6 od niedzieli używam syntezatora od Google, na iPhonie SE 2016 nadal Krzysztof z Vocalizera, a na Samsungu Galaxy A70 używam Ivony mai i bardzo dobrze na tym nowym telefonie ona działa.
--
No nie wiem, akurat Agata w wersji sapi nie za szybko działa, aczkolwiek kiedyśtam używałem bo w sumie lubię ten głos. BTW. czy Agata RHVoice wciąż działa jeszcze? Pamiętam że kiedyś było takie cuś
-- (wredny):
sapi 5 forever nawet se ostatnio Agatę strzeliłem a co , ciekawe czy istnieje coś takiego jak Agata 64 bitowa>
--
-- (wredny):
sapi 5 forever nawet se ostatnio Agatę strzeliłem a co , ciekawe czy istnieje coś takiego jak Agata 64 bitowa>
--
To jest android 11. Po przeniesieniu danych z Samsunga Galaxy S6, przełączyłem syntezator z Samsungowego na Ivonę i ku mojemu zdumieniu usłyszałem mowę Ivony Mai. Byłem trochę zdziwiony, że to działa, ale dobrze, że działa. Spodziewałem się jakiegoś błędu, albo niekompatybilności z nowym androidem.
Słuchajcie...
Czy pamięta ktoś ten eksperyment społeczny z dziecięcymi głosami od Infovox / Ivox? Działały tylko na Mac OS czy na WINOWS był port też? Jestem zainteresowana głównie niemiecką syntezą bo to nemalże jakośćreferencyjna akcentu z podręcznika do logopedii i fonetyki, hochdeutsch w czystej formie ;)
Czy pamięta ktoś ten eksperyment społeczny z dziecięcymi głosami od Infovox / Ivox? Działały tylko na Mac OS czy na WINOWS był port też? Jestem zainteresowana głównie niemiecką syntezą bo to nemalże jakośćreferencyjna akcentu z podręcznika do logopedii i fonetyki, hochdeutsch w czystej formie ;)