Forum

Jakiego używacie syntezatora mowy bądź głosu?

Screenreadery i syntezatory mowy

Previous 23 / 25 Next

markus1234

#441 ·

Mam pytanie dotyczące syntezatorów mowy. Czy Ivona Maja, której nadal używam na Samsungu Galaxy S6, będzie mi działać na Samsungu Galaxy A70? Tam jest android 11, a na S6 mam androida 7 i działa. Do Mai na S6 przyzwyczaiłem się, próbowałem się przestawić na głosy od Samsunga i od Google'a, ale one mi się nie podobają.

zvonimirek222

#442 ·

Nie. Nie będzie działało, wręcz będzie bardziej muliło.
Student studentowi wszystko

markus1234

#443 ·

Dzisiaj przeniosłem sobie wszystkie aplikacje z samsunga S6, i ku mojemu zaskoczeniu Ivona Maja zagadała do mnie. Jednak będę używał syntezatora Samsungowego, żeby była jakaś różnica między S6, a Galaxy A70.

Numernabis

#444 ·

Jest jeszcze RHVoice, sprawniejszy od samsungowego.
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

Adasadula

#445 ·

jest jeszcze espeak, najsprawniejszy z nich wszystkich :P

Numernabis

#446 ·

1 likes
Tyle, że RHVoice łączy sprawność z przyzwoitą mową.
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

DJGraco

#447 ·

No to zależy od preferencji. Jedni wolą bardziej robotyczne syntezatory inni bardziej ludzkie.

Numernabis

#448 ·

Tak, oczywiście, ale zainteresowany używał IVONY więc raczej nie chodzi Mu o syntetyczną mowę :)
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

daszekmdn

#449 ·

Edited
Nie, Espeak i RH voice są oba szybkie. Nie widzę różnicy w responsywności.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

zvonimirek222

#450 ·

@daszekmdn ale jest róznica w wymowie. Espeak ma więcej zangielszczonych perełek.
Student studentowi wszystko

daszekmdn

#451 ·

Ja i jedno i drugie lubię. Na kompie tylko Espeak, na tel RH voice bo go z głośnika bardziej rozumiem.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

exterminator

#452 ·

Edited
Obecnie na androidzie tylko nowy głos Piotr od akapeli, bardzo go lubię.
Time to exterminate.

daszekmdn

#453 ·

A czego tak krzyczysz robisz tysiąc wykrzykników w kazdym poście xD
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

wredny

#454 ·

ciekawe kiedy ja się go do czekam w moim oprogramowaniu na pc obecna tamże wersja silnika acapeli to 10..3
Orkiestra gra jeszcze tańczą,i drzwi są otwarte dzień warty dnia a to życie zachodu jest warte.

Adasadula

#456 ·

no, normalnie, jako albo sapi5 albo nvda-addon

wredny

#457 ·

nie to niejest sapi5 albo dodatek do NVDA albo tak jak ja mam Anię jako głos do instalowywany do programu i widziany tylko przez ten program na zasadzie starego expressivo.
Orkiestra gra jeszcze tańczą,i drzwi są otwarte dzień warty dnia a to życie zachodu jest warte.

Numernabis

#459 ·

No ja Anię na SAPI chęteni bym łyknął, nawet bym kupił, bo ta lewa rozwaliła mi windę :(, pomijam pozostałe głosy SAPI, ale jestem w stanie je poświęcić.
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

Adasadula

#460 ·

ania na s4 tesz działa, ja z takiej kiedyś kozystalem
Previous 23 / 25 Next