Forum

Jakiego używacie syntezatora mowy bądź głosu?

Screenreadery i syntezatory mowy

Poprzednia 14 / 25 Next

Seva

#261 ·

Ok, jeśli kupię ten głos, mogę pokazać!
-- (DJGraco):
Jestem ciekaw jak się zachowują głosy od next up. Jak zainstalujesz prosiłbym o info jak się identyfikują np w wyborze głosów. Te od harpo to były np Ivona 2 Jacek Oem
a z reha
Ivona 2 Jacek polski głos męski 22khz.

--

Seva

#262 ·

Edited
Także słyszałem, że jest syntalk, ale znalazłem tylko syntalk sapi4 na grossgang.com, który miał tylko 1 głos, nie pamiętam, jak się nazywał, ale są 2 warianta, nutralny, i nutralny telefon.
Słyszałem, że syntalk miał wiele głosów, ale nie wiem czy to jest prawda.

DJGraco

#263 ·

Był jeszcze syntalk 2.0 z Bodkiem i Kasią

monstricek

#264 ·

Ale ja bym powiedział, że to napewno nie najlepsi głosy do czytania czy pracy, bo np zangelsczają.

DJGraco

#265 ·

Tak, dokładnie Monstricek.
Nie polecam tych głosów do czytania czy pracy. Są też mało responsywne

misiek

#266 ·

A ten nowy Syntalk to co to jest?
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

DJGraco

#267 ·

Syntalk 2.0 z głosami Kasia i Bodek. Nie znasz?

adelcia

#268 ·

ja z nvda i espeaka.
z resta espeaka mam i na telefonie z androidem, i nigdy bym go na google ani inny niewymienilam

misiek

#269 ·

Graco znam, ale myślałem, że jeszcze jest coś nowszego.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

exterminator

#270 ·

a ja czekam na nowy głos acapela Gosia do nvda. Jak wyjdzie to odrazu płacę te 4 stówy i kłupuję Tylko najpiierw chciałbym usłyszeć jak ona brzmi.
Time to exterminate.

daszekmdn

#271 ·

Nie ma. Polska od lat w kwestii syntezatorów raczej stoi w miejscu.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Monia01

#272 ·

Próbka na stronie brzmi ciekawie, a jednocześnie ma coś irytującego w barwie. Z drugiej strony Ania też brzmi dziwnie w tak wolnym tempie

-- (exterminator):
a ja czekam na nowy głos acapela Gosia do nvda. Jak wyjdzie to odrazu płacę te 4 stówy i kłupuję Tylko najpiierw chciałbym usłyszeć jak ona brzmi.

--
***
🇺🇦 🇵🇱

misiek

#273 ·

To w końcu bierzesz i kupujesz, czy uprzednio chcesz posłuchać?
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

magmar

#274 ·

O nie, nowy syntalk jest beznadziejny.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

wredny

#275 ·

gosia już jest dosyć udany głos
Orkiestra gra jeszcze tańczą,i drzwi są otwarte dzień warty dnia a to życie zachodu jest warte.

magmar

#276 ·

Podeślijcie proszę jak to cudo brzmi.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

nuno69

#277 ·

Gosi nigdy nie będzie na SAPI 5, nawet jeżeli to to będzie działało tak źle (z NVDA, bo z ZD w miarę, chociaż też nie jakoś cudownie), że się wam odechce..
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

vk

#278 ·

Można gdzieś kupić, a jeśli nie to dostać działającą w standardzie SAPI Anię od Acapella? Tą co jest w Milestone.

DJGraco

#279 ·

Tak, można na acapella nvda com, czy jakoś tak wpisz w google. Pełny pakiet kosztuje 100 euro

monstricek

#280 ·

1 likes
On pyta o głosie pod sapi, a nie pod Nvda. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Poprzednia 14 / 25 Next