Ok, jeśli kupię ten głos, mogę pokazać! -- (DJGraco): Jestem ciekaw jak się zachowują głosy od next up. Jak zainstalujesz prosiłbym o info jak się identyfikują np w wyborze głosów. Te od harpo to były np Ivona 2 Jacek Oem a z reha Ivona 2 Jacek polski głos męski 22khz.
Także słyszałem, że jest syntalk, ale znalazłem tylko syntalk sapi4 na grossgang.com, który miał tylko 1 głos, nie pamiętam, jak się nazywał, ale są 2 warianta, nutralny, i nutralny telefon. Słyszałem, że syntalk miał wiele głosów, ale nie wiem czy to jest prawda.
Próbka na stronie brzmi ciekawie, a jednocześnie ma coś irytującego w barwie. Z drugiej strony Ania też brzmi dziwnie w tak wolnym tempie
-- (exterminator): a ja czekam na nowy głos acapela Gosia do nvda. Jak wyjdzie to odrazu płacę te 4 stówy i kłupuję Tylko najpiierw chciałbym usłyszeć jak ona brzmi.
Gosi nigdy nie będzie na SAPI 5, nawet jeżeli to to będzie działało tak źle (z NVDA, bo z ZD w miarę, chociaż też nie jakoś cudownie), że się wam odechce..