Sorki, byłem w gwarze i pisałem na szybko i nie dosłyszalem.
ale się okazało że gosi do nvda ani do sapi5 nie będzie, bo jest w standardzie premium. pisałem do acapela group i odpowiedzieli mi tak:Dear Krystian, Thank you for your positive feedback. Unfortunately new polish Gosia voice is part of the Acapela PREMIUM voices portfolio. These voices are not considered as standard and will not be integrated by default in our products.
BestRegards, Acapela Group
BestRegards, Acapela Group
Ooo, to jest bardzo smutne, bo tam też jest nowy rosyjskij głos od Acapely, Lena, on też jest premium.
Ja też myślałem, że oni dodają nowe głosy do nvda.
-- (exterminator):
ale się okazało że gosi do nvda ani do sapi5 nie będzie, bo jest w standardzie premium. pisałem do acapela group i odpowiedzieli mi tak:Dear Krystian, Thank you for your positive feedback. Unfortunately new polish Gosia voice is part of the Acapela PREMIUM voices portfolio. These voices are not considered as standard and will not be integrated by default in our products.
BestRegards, Acapela Group
--
Ja też myślałem, że oni dodają nowe głosy do nvda.
-- (exterminator):
ale się okazało że gosi do nvda ani do sapi5 nie będzie, bo jest w standardzie premium. pisałem do acapela group i odpowiedzieli mi tak:Dear Krystian, Thank you for your positive feedback. Unfortunately new polish Gosia voice is part of the Acapela PREMIUM voices portfolio. These voices are not considered as standard and will not be integrated by default in our products.
BestRegards, Acapela Group
--
A co to znaczy w standardzie premium?
Ja już się pogubiłem. Skoro nie będą dostępne ani dla nvda ani dla sapi5 to gdzie będą używane?
Ja już się pogubiłem. Skoro nie będą dostępne ani dla nvda ani dla sapi5 to gdzie będą używane?
W windach, autobusach, na stacjach kolejowych,
W dodatku, może to być synteza neuronowa, co też nie da możliwości producentowi przepartować ją na sapi, czy na inne standardy.
Prawdopodobnie jest to neuronówka, A ja mam mażenie sciętej głowy. Chciałbym żeby zrobili milene z linuxa na sapi 5 lub do nvda.
już to pisałem produkty acapeli można kupić pod sapi , niestety nie wpolsce oto szczegóły https://www.acapela-group.com/solutions/infovox-4/
a czy to psuje sapi? jak te stare infowoxy?
dzięki za odpowiedź.
Dzięki za informację. Na czym miałoby polegać to psucie sapi?
-- (wredny):
już to pisałem produkty acapeli można kupić pod sapi , niestety nie wpolsce oto szczegóły https://www.acapela-group.com/solutions/infovox-4/
--
-- (wredny):
już to pisałem produkty acapeli można kupić pod sapi , niestety nie wpolsce oto szczegóły https://www.acapela-group.com/solutions/infovox-4/
--
Na tym, że jak wybierasz w nvda sapi, mówi ci, że nie udało się załadować syntezatora
Dzień dobry!
Niedawno 2 użydkowników zapytali mnie o demonstrację głosu iVona od Next Up.
Dzisiaj kupiłem głos iVona Ewa i nagrałem demonstrację!
Bardzo dziękuję za uwagę!
Teraz wyślę link.
https://drive.google.com/file/d/1P68eLULt4U_k-Q9V0Kchn7QmmJlrX8Am/view?usp=sharing
Niedawno 2 użydkowników zapytali mnie o demonstrację głosu iVona od Next Up.
Dzisiaj kupiłem głos iVona Ewa i nagrałem demonstrację!
Bardzo dziękuję za uwagę!
Teraz wyślę link.
https://drive.google.com/file/d/1P68eLULt4U_k-Q9V0Kchn7QmmJlrX8Am/view?usp=sharing
To może być.
Ale ten głos jest tańszy niż głos od harpy.
Można go kupić jak sapi 5 głos bez text aloud.
Ale ten głos jest tańszy niż głos od harpy.
Można go kupić jak sapi 5 głos bez text aloud.
bżmi tak samo jak od harpo.