żeby znim sie spotkać i porozmeawiać na eróżne tematy.Dwa lata minełlo jak straciłem wzroki byłem załamanyjak dam sobie rady w życiu.Od małego miałem problemze wzrokiem waada z czasem sie pogłebiała. Umnie nie ma w pobliżu żadnego koła gdzie mugł sie spotkać i nawiozać znajomość .Od grudnia dopiero mi zrobiono komputer żebym mugł sobie pisać i wypożyczać audioboki.Na poczotku bałem sie włonczyć komputer że coś zepsuje nie wieżyłem że osoba nnie widoma może pracować na komputerze .Nikogo nie znam kto by mi pomugł to opanować wszystko dlatego zdecydowałem sie zapisać na elten. jestem takoł osoboł co nawiozuje kontakty i chce być środowisku wtym gdzie sie dobrze bede czuł i nikt nie bedzie mnie otryoncał .Tutaj można sie dużo dowiedźieećm ciekawych żeczy i pogłebiać wiedze dlatego szukam kogoś kto chce nawiozać kontakt zemno jestem otwarty na znaiomość pozdrawiam BOGDAN
żeby znim sie spotkać i porozmeawiać na eróżne tematy.Dwa lata minełlo jak straciłem wzroki byłem załamanyjak dam sobie rady w życiu.Od małego miałem problemze wzrokiem waada z czasem sie pogłebiała. Umnie nie ma w pobliżu żadnego koła gdzie mugł sie spotkać i nawiozać znajomość .Od grudnia dopiero mi zrobiono komputer żebym mugł sobie pisać i wypożyczać audioboki.Na poczotku bałem sie włonczyć komputer że coś zepsuje nie wieżyłem że osoba nnie widoma może pracować na komputerze .Nikogo nie znam kto by mi pomugł to opanować wszystko dlatego zdecydowałem sie zapisać na elten. jestem takoł osoboł co nawiozuje kontakty i chce być środowisku wtym gdzie sie dobrze bede czuł i nikt nie bedzie mnie otryoncał .Tutaj można sie dużo dowiedźieećm ciekawych żeczy i pogłebiać wiedze dlatego szukam kogoś kto chce nawiozać kontakt zemno jestem otwarty na znaiomość pozdrawiam BOGDAN